Omezit přístup k soukromým galeriím?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c5273881fbea0f28a473aab1226f26d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

Takže mám dotaz... Embarassed

Nějak jsem zjistila, jak moc sem chodí čumilů, já jim s prominutím říkám úchyláci. Většinou jsou to chlapi, kteří se zaregistrují, nic nenapíší, jen čumí do profilů. Tohle spíš není má prosba, jako prosba jiné členky. Ale samozřejmě bych ráda uvítala i názory dalších, ať nakonec nevyjde, že jsem v tom sama Laughing Prostě zakázat takovým lidem, ať zírají na fotky, které si můžou klidně stáhnout... Vím, že to bude asi hloupé a nevím, jestli to vůbec jde, ale podmínit prohlížení profilu třeba několika příspěvky (klidně i jedním) na foru... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:16 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Takže mám dotaz... Embarassed

Nějak jsem zjistila, jak moc sem chodí čumilů, já jim s prominutím říkám úchyláci. Většinou jsou to chlapi, kteří se zaregistrují, nic nenapíší, jen čumí do profilů. Tohle spíš není má prosba, jako prosba jiné členky. Ale samozřejmě bych ráda uvítala i názory dalších, ať nakonec nevyjde, že jsem v tom sama Laughing Prostě zakázat takovým lidem, ať zírají na fotky, které si můžou klidně stáhnout... Vím, že to bude asi hloupé a nevím, jestli to vůbec jde, ale podmínit prohlížení profilu třeba několika příspěvky (klidně i jedním) na foru... Embarassed

nooo, mě to přijde jako rozumný nápad.. já jsem pro, rozhodně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 11:38 am    Předmět: Citovat

Kathory: taky jsem si tohohle jevu všimla. Proto velice váhám s přidáváním fotek do profilu. Hlavně s fotkami tváře. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Nooo tuto moznost jsme tu uz jednou otevreli.... Mam na to smisene nazory, ono vyrobit narychlo treba i 10 forum prispevku (typu "ano", "Smile", "souhlas") je otazka tak 3 minut, a pak maji prostor otevreny tak jako tak. Zaroven sem chodi i holky, ktere skutecne jenom koukaji po obrazcich jako po inspiraci ( a taky je pravda, ze sve pohlavi muze do profilu kdokoli stanovit jakkoli ).
Jak casty je to problem? Kolik tak tech cumilu tam chodi denne, tydne...?
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

taaaak a zpřístupnila jsem galerku jen kamarádům Laughing ale sem zvědavá, na jak dlouho Laughing a jestli to facha Mr. Green
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

No, tak já bych pro určité omezení patrně byla. Nevadí mi fotky tváře(stejně mě na ulici nikdo nepozná) a moc osobních údajů vyplněno nemám, ale pravda je, že to není úplně příjemné... Ačkoliv mých fotek je plný internet, to už je úděl lidí z tanečních a jiných souborů. Ale tady, kdyby se hlasovalo pro omezení, tak jsem za. Problém je ovšem s tou technickou stránkou, jak to udělat... Možná nepouštět do soukromé galerie lidi s méně než padesáti příspěvky. Je to kruté vůči nováčkům, ale jediné účiné. Koneckonců, já měla padesát příspěvků vyťukaných do týdne, protože se o to opravdu zajímám a pasla jsem dost, ale čumily by toto zdánlivě vysoké číslo mohlo odradit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:42 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
taaaak a zpřístupnila jsem galerku jen kamarádům Laughing ale sem zvědavá, na jak dlouho Laughing a jestli to facha Mr. Green


Ano to funguje
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Já vám nevím, přijde mi to jako uzavírání se do sebe a přitom to má být otevřený server pro všechny. Když dáváte fotky do galerie tak musíte počítat s tím, že je dáváte volně na internet. Navíc souhlasím s Aha. Třeba by začaly vznikat nesmyslné příspěvky a fora by se přehltila a už vůbec nikdo by se v tom nevyznal. Spíš omezit tu možnost kopírování fotek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
wensdy napsal:
taaaak a zpřístupnila jsem galerku jen kamarádům Laughing ale sem zvědavá, na jak dlouho Laughing a jestli to facha Mr. Green


Ano to funguje


ted ještě jak dlouho to tam vydrží... hmm
jo do tý doby, než tam dam něco s čím se budu chtít pochlubit a samozřejmě všem Laughing Very Happy Mr. Green
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 1:20 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Kathory: taky jsem si tohohle jevu všimla. Proto velice váhám s přidáváním fotek do profilu. Hlavně s fotkami tváře. Embarassed

Přesně tak. Jako nepotřebuju ať mě někdo šmíruje-mé názory, z kama jsem, kdo jsem-proto tam nemám fotky obličeje. Dala bych si je tam, ale jen pro stálé členy s více příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.