Omezit přístup k soukromým galeriím?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2ca998da99105d1429c66e7be6c6e596Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 4:56 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Tak jste mi nasadili brouka do hlavy a galerii jsem si taky odemknula Smile Nenapadlo by mě, že se lidi stydí napsat o propojení, takže díky za tuhle diskuzi a už to zamykat nebudu. Stejně si na mých fotkách nejspíš nikdo nic nevezme Smile

Když ono to (teda aspoň v mym případě) není o tom, že se stydíme, ale že nám je to blbý se propojovat s někym, s kym tady nějak víc nekomunikujeme...
A vůbec, jdu se podívat! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 5:26 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Tak jste mi nasadili brouka do hlavy a galerii jsem si taky odemknula Smile Nenapadlo by mě, že se lidi stydí napsat o propojení, takže díky za tuhle diskuzi a už to zamykat nebudu. Stejně si na mých fotkách nejspíš nikdo nic nevezme Smile

A to já se stydím docela dost když jde o oslovování "cizích" lidí, proto se snažím těm situacím vyvarovat a pak taky vidím prd Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 5:36 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Jenne napsal:
Tak jste mi nasadili brouka do hlavy a galerii jsem si taky odemknula Smile Nenapadlo by mě, že se lidi stydí napsat o propojení, takže díky za tuhle diskuzi a už to zamykat nebudu. Stejně si na mých fotkách nejspíš nikdo nic nevezme Smile

A to já se stydím docela dost když jde o oslovování "cizích" lidí, proto se snažím těm situacím vyvarovat a pak taky vidím prd Smile


Nedalo mi to, a vrátila jsem se mrknout na nové příspěvky. Jsem ráda, že nejsem sama komu to je blbý Smile
Doufám, že se na mě nebude nikdo zlobit že jsem přispívala tak živě Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 5:37 pm    Předmět: Citovat

Mně teda napsat někomu o propojení čistě proto, že se mu chci podívat na fotky, nedělá problém. Předpokládám, že ten člověk mě tu na fóru už viděl a ví že nejsem žádný vlasoúchyl - a o schovávání fotek před vlasoúchyly a podobnými individui tu přece jde především, ne? Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 9:03 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Mně teda napsat někomu o propojení čistě proto, že se mu chci podívat na fotky, nedělá problém.


Snap, Jenne! Wink

I remember how it feels to be new and I empathise with newbies, like zetonek, who wants to look at photos for inspiration. Some people may feel shy to send a friend invitation, but there are other people who are not shy and who will invite YOU Smile

I invite people. Some accept and some don't. As Káťa said earlier, people can do what they want with their profile. That is how I feel, also. I can do what I want with my profile because Aha made these options for us when he created the profile system.

The best inspiration is words, not photos, in my opinion. When a person wants to grow long(er) hair, they remember a kind compliment from a stranger rather than looking at a photo, but that is just my opinion.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 9:38 pm    Předmět: Citovat

Ja mam galeriu zamknutu. Mne nevadi, ked ma niekto poziada o spristupnenie, pokial kohokolvek poznam tu z fora, rada si ho pridam medzi priatelov. Skor mi vadia cudzi ludia, ktori nikdy nicim neprispeli, ani fotkou, ani prispevkom a chodia sem len obzerat galerie. Su tu taki a pred tymito sa zamykam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 10:54 pm    Předmět: Citovat

Jenom zlehka prispeju svou troskou do mlyna ... Wink
Taky patrim k tem, co zadosti posilaji moc neradi. Mozna je v tom stud, mozna i to oznaceni "kamaradi". Par zadosti sem uz poslala, ale vzdycky az po zralem uvazeni a po pomerne dlouhem case tady na foru ...
A tez patrim k tem, co kdyz prijdou na zamceny profil, tak zaviram okynko a odchazim, protoze to na me dela dojem "jsi tu cizi, nezvany host" ... (sranda je, kdyz se tak proklikavam fotkama v LIDE a klik -> zamceno ... tak otevru dalsi nahled a klik -> zamceno=stejny clovek ... tohle se nekdy opakuje treba i petkrat, podle toho kolik dotycny pridal fotek Laughing nicmene si pak prijdu fakt divne, jako kdybych nekomu busila na dvere porad a porad dokola nekolik hodin v kuse Laughing Cool )

Jinak sem asi ignorant, ale me ty cizi "ksichty" v navstevach nejak neobtezujou Embarassed CO by asi na me kdo vykoukal a kdyz, tak at, me to nijak neublizi (pravdepodobne) ...
Jooooooooooo, to kdybych mela vlasy az na zem, to bych mozna delala Zagorku, ale takhle Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Antyma
81-160
81-160


Založen: 16.12.2009
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 11:22 am    Předmět: Citovat

Nedá mi to a taky přispěju. Já měla donedávna galerii odemčenou, ale zamkla jsem ji. Vedlo mě k tomu převážne to, že fotky se na netu kradou a nerada bych se viděla někde jinde. Nedávno se třeba na FB řešily případy ukradených fotek či dokonce celých profilů. A když se podívám do svých náštěv, většinu tvoří lidé (a hlavně muži), co nikdy nepřispěly. Mohla jsem to řešit buď tak, že nebudu mít žádné fotky nebo zamknu. Sice u mě by toho nebylo moc co ukrást, ale pro lepší pocit. Sama jsem dost stydlín, tak mi je vždycky nepříjemné psát žádosti o propojení. Přesto jsem se už několikrát překonala a po pečlivém uvážení napsala. Takže chápu, že většinu lidí moje zamknutá galerie odradí, ale přijde mi to lepší než nemít žádné fotky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

s kradením fotek je to velký problém...stalo se mi to kdysi na lidech.cz, když si někdo dal svůj profil fotky mé želvy a psa, pak jsem si všechny fotky smazala, a ten člověk, který mi je ukradl na mne vůbec nereagoval..tady na fóru je podstatně méně lidí, a v galerii, bych řekla, mám fotky, na kterých nejde co ukrást, a když, tak ať se mé vlasy klidně ukradou, nejsou nijak mimořádné, kdybych měla závratnou délku, třeba jako Sid, tak bych si dávala asi bacha.

já když se podívám, kdo mi navštěvuje profil tak jsou to z 98% lidi, které "znám", a sem tam se objeví nějaký chlap bez informací, ale je to tak minimální, že nemám důvod zamykat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 12:56 pm    Předmět: Citovat

Mě přednedávnem celkem vyděsilo to, jak na facebooku se kdosi vydával za sidonii, tak jsem si na pár dní galerku zamkla, pak mě to ale přešlo, protože zase na mě toho není tolik na vykoukání či ukradení a moje vlasy jako lákadlo pro úchyly taky asi nebudou to pravé (ikdyž kdoví, co se úchylům líbí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.