Omezit přístup k soukromým galeriím?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88aba0f722d440058efd2bc96096a877Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ty jo, to je zajímavý, ke kolika z vás chodí muži, co nikdy nepřispěli... Ke mě většinou chodí lidi, co tak nějak znám, vím, že se na fóru pohybují... Napadlo mě, jetsli to může třeba souviset s ikonkou?!? Když kouknu například na ikonku Antymy, tak láká k návštěvě asi víc než nějaké roztomilé zvířátko nebo tak... Jen mě to tak napadlo. Jinak nemám zamknuto, extra vlasy nemám, žádné jiné extra fotky taky ne, kdo chce vidět, jak chytá henna, tak ať se mrkne a je to... Nikdy jsme neměla problém, návštěvy zase až tak neřeším, se přiznám Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

Já se taky původně cítila u zamknutých galerií poněkud nevítaně, asi kvůli té hlášce "tato galerie je přístupná jen pro kamarády" - zní trochu nepatřičně, protože já se jako kamarád lidí tady na fóru cítit nemůžu, když je osobně neznám, že Confused
Ale po přečtení příspěvků tady vidím, že s tím dělám zbytečné cavyky a poslat žádost už se nestydím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 4:40 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Ty jo, to je zajímavý, ke kolika z vás chodí muži, co nikdy nepřispěli... Ke mě většinou chodí lidi, co tak nějak znám, vím, že se na fóru pohybují... Napadlo mě, jetsli to může třeba souviset s ikonkou?!? Když kouknu například na ikonku Antymy, tak láká k návštěvě asi víc než nějaké roztomilé zvířátko nebo tak... Jen mě to tak napadlo. Jinak nemám zamknuto, extra vlasy nemám, žádné jiné extra fotky taky ne, kdo chce vidět, jak chytá henna, tak ať se mrkne a je to... Nikdy jsme neměla problém, návštěvy zase až tak neřeším, se přiznám Embarassed


Na tom, že to souvisí s ikonou asi něco je. Mě nikdo cizí do profilu nekouká Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 4:52 pm    Předmět: Citovat

no musela jsem hned mrknout, kdo ke mně chodí a musím říct, že ani teď, ani jindy nikoho cizího nevidím..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st květen 18, 2011 4:58 pm    Předmět: Citovat

Já se teda koukám do galerií kvůli henně, pač bych chtěla na svých vlasech červený odstín a i když používám lambdu, tak se nedaří.
Jinak mě chlapi do galerky nekoukají - spolehlivě je odradí dvojčata na ikonce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 5:20 pm    Předmět: Citovat

neviete niekto, čo robí pri nastavení galérky ten špeciálny prístup kamarátom/registrovaným? rozmýšľam, či zamknúť galérku (asi ma zasa chytá paranoja Confused ) tak som zvedavá, čo by to spravilo...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 5:36 pm    Předmět: Citovat

Seelya: Uvidi ji pouze ti, kteri jsou s tebou primo propojeni Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 5:48 pm    Předmět: Citovat

mne to dnes veľmi nemyslí, ale aký je potom rozdiel medzi tým špeciálnym prístupom a prístupom len pre kamarátov? Question
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 6:04 pm    Předmět: Citovat

Specialni pristup? Ja mela za to ze to jde zamknout tak, aby to videli jen ti, se kterymi jsi propojena (tedy lidi, ktere mas "oznacene" jako kamarady). Jinak to vidi kazdy registrovany clen na DV.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 6:25 pm    Předmět: Citovat

no keď som to šla nastavovať, tak sa tam dalo vybrať buď pre registrovaných (to je to základné nastavenie), iba pre kamarátov, špeciálny prístup pre registrovaných a špeciálny prístup pre kamarátov...
tak ma zaujíma, čo robia tie špeciálne Smile
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.