Co takhle pohádky?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=df5f4154fad84402da5cb379cf9bda13Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 4:00 pm    Předmět: Co takhle pohádky? Citovat

Toto téma mě napadlo, protože se blíží Vánoce. Jakápak pohádka je právě ta Vaše a jaké nemusíte? Moje nej pohádka je Malá mořská víla - ta česká, já jsem totiž založená trochu depresívně. Ale dokážou mě dojmout k slzám i pohádky, které skončí dobře - Zlatovláska, Popelka. Nemusím vodníky a čerty a štve mě, co se točí v posledních letech za slátaniny. Kam prosímvás zmizely krásné normální klasické pohádky, které jsou trochu dojemné a je tam všechno třikrát?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 4:21 pm    Předmět: Citovat

moje neojoblíbenější vánoční pohádka je asi popelka, trávníček je tam hodně krásnej princ ( v té době ještě vůbec ne slizkej rádoby vtipnej, jak ho známe z doremi), navíc jurášek...
vtipý je samozřejmě mrazík, ale tak vysoko jako popelka u mě v oblíbenosti nedosáhne, snad jen v tradičnosti...
jinak pohádky, co dávají na vánoce, mám většinou puštěné jen jako kulisu při zdobení stromečku a většinou nejvíc pozornosti, když už, tak věnuju animovaným... ty české hrané novodobé pohádky jsou opravdu často otřesné. nesmrtelná teta, ta je také ještě fajn Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:02 pm    Předmět: Citovat

No tak já jsem na klasiku: Tři oříšky, Šíleně smutná princezna, Pyšná princezna atd. atd., ležím u toho celé Vánoce. Je to jediný důvod proč se na tyhle svátky ještě aspoň jakš takš těším. Souhlasím, že nové pohádky jsou většinou děsné, ale najdou se i pěkné. Mám pocit, že třeba Lotrando a Zubejda je poměrně nová, ale pěkná je taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:10 pm    Předmět: Citovat

Mrazík Very Happy to musím vidieť každé vianoce..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:14 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:
Mám pocit, že třeba Lotrando a Zubejda je poměrně nová, ale pěkná je taky.


Ta je nova kolem 11, nebo 13 let. Tez se mi libi.
Z tech dalsich novejsich - ANdel Pane (primerene vtipny, krasne kostymovany, dobry herci), Kralovsky slib (ktery ma svoje hluche mista).

Ze starych - Pyšná je pro me No.1, pak Tri orisky (ackolic tyhle dve bych dala na prvni misto obe), Byl jednou jeden kral, Sedmero krkavcu, S certy nejsou zerty. Treti princ. Silene smutna. Princezna se zlatou hvezdou. To jsou pohadky, na ktere se divam VZDYCKY, co jdou v týví.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:15 pm    Předmět: Citovat

Jasná volba - Mrazík a všechny starší české. Ty nové co dávají většinou na ČT mě vůbec nechytaj, z těch novější ještě tak něco od Trošky. Dyť dávaj každý rok stejně ty samé...
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

Lotrando a Zubejda je asi jediná pohádka složená ze dvou (doktorská a loupežnická), která se mi líbí. A v těch Krkavcích se mi moc líbí Michal Dlouhý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:54 pm    Předmět: Citovat

speedy.gonzales391 napsal:
Jasná volba - Mrazík a všechny starší české. Ty nové co dávají většinou na ČT mě vůbec nechytaj, z těch novější ještě tak něco od Trošky. Dyť dávaj každý rok stejně ty samé...


Přesně tak! Mrazík! Už jsem ho viděla asi tak osmatřcetkrát, rok co rok, znám ho zpaměti! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 1:33 am    Předmět: Citovat

Tři oříšky pro Popelku neeeeeeeeeeeeee, trávníček je hrozně slizský a vždycky byl a bude...
já mám ráda princeznu se zlatou hvězdou na čele... a pak ještě princ a večernice... A jediná pohádka, kde vezmu trávníčka na milost je Třetí princ... ale to kvůli atmosféře, ne kvůli němu Laughing


Naposledy upravil egle dne ne listopad 23, 2008 9:53 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 9:47 am    Předmět: Citovat

Tři oříšky pro Popelku s Ťapkou a Juráškem! Mrazík. mi už leze krkem, tak si takový 3 roky dávám voraz Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.