Co takhle pohádky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e99bd5494c8628bad692a41b9122bd1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt prosinec 26, 2013 3:33 pm    Předmět: Citovat

Mě se z nových pohádek hodně líbí Tajemství staré bambitky s Vetchým a Klusem Smile
Je hezká, písničky pěkné, dvojice královských výběrčích daní bezvadná - a je to teď v pátek v osm hodin večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt prosinec 26, 2013 5:40 pm    Předmět: Citovat

Morganna: Hezký článek - příjemné počtení... Wink

Na Sněžném drakovi mi kapku vadilo, jací jsou tam princové i král ňoumové a všechno musí zachraňovat emancipovaná princezna. Nejsem nijak přemrštěně tradiční, ale tady mi to přišlo prostě trochu přes míru...

Ducha nad zlato jsem si nechala ujít, ale jak čtu recenze i jinde, asi jsem o moc nepřišla.

Letos jsem jako ústřední pohádku (/horror Very Happy) Vánoc zvolila Čarodějova učně (1977) a jsem spokojená... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 26, 2013 8:05 pm    Předmět: Citovat

Troška má ty pohádky šíleně pitvořivý, uječený... co jsem tak postřehla, moc to už nebaví ani ty děcka, prý si přijdou, že je má Troška za blbce.

Nechápu, proč se jako povinně musí točit co rok, to nová vánoční pohádka.

Já letos z pohádek viděla akorát 12 měsíčků a bylo to... spatlané dohromady a dost bezduché. Skanzen hrál hezky, Maruška vypadala sympaticky, tím to haslo.

Astrid: Krrrrrrrá, krrrrrrá, Krrrrabateeee... To není pohádka, to je docela solidní horor Very Happy Ale parádní (doporučuju nekazit si chuť tím novým německým)
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 2:18 pm    Předmět: Citovat

Znovu jsem si prošla celé toto téma a zas jsem objevila pár pohádek, které neznám a pár, u kterých jsem zapomněla název. Smile Potřebuju si pustit nějakou pohádku k dnešnímu pošmournému dni.
Jinak jsem viděla reklamu na další novou pohádku Princezna a písař, tak jsem zvědavá jaká bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 3:37 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Znovu jsem si prošla celé toto téma a zas jsem objevila pár pohádek, které neznám a pár, u kterých jsem zapomněla název. Smile Potřebuju si pustit nějakou pohádku k dnešnímu pošmournému dni.
Jinak jsem viděla reklamu na další novou pohádku Princezna a písař, tak jsem zvědavá jaká bude.


Soudím, že na 99,9 % mega blbé. Po zjištění, kdo to točil a s vědomím faktu, že naprostá většina nových pohádek je takových, tomu moc šancí nedávám. Ale třeba překvapí (ha ha ha ha... ehm...). Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 3:42 pm    Předmět: Citovat

Klaru - no tak nějak, jen jsem to nechtěla napsat tak naplno. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 5:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem před nedávnem opětovně zhlédla pohádku Strach má velké oči. Je to takové ta studiovka, ale docela libová. Nevím, na jakém matroši celý štáb jel, ale evidentně v něčem kvalitním. Laughing Je to parádní úlet. Janžurka na bruslích, praštěné postavičky Havelky a Štěpničky, fakt poměrně vtipná záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2014 3:59 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Já jsem před nedávnem opětovně zhlédla pohádku Strach má velké oči. Je to takové ta studiovka, ale docela libová. Nevím, na jakém matroši celý štáb jel, ale evidentně v něčem kvalitním. Laughing Je to parádní úlet. Janžurka na bruslích, praštěné postavičky Havelky a Štěpničky, fakt poměrně vtipná záležitost.


Má oblíbená ... Laughing

Po-lív- ka ... s F nebo V ? F je hezčí ...

https://www.youtube.com/watch?v=90ikHngpWmE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2015 8:53 am    Předmět: Citovat

Sedmero krkavců nová verze. Dobré to bylo. Krásná příroda, pěkné záběry, dobré kostýmy. Herecky mi to až tak nesedlo, tři ze tří hlavních hereček zrovna moc nemusím. Ale hezky to odsýpalo, tak se to dalo přežít. Aj z prince ňoumy se nakonec vyklubal trochu chlap.

Po dlouhé době první nová pohádka, která se mi líbila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2015 7:48 pm    Předmět: Citovat

Dala jsem taky Sedmero krkavců - bylo to celkem dobré, rozhodně lepší, než co bych očekávala od nové pohádky. Trochu mě štvaly akorát rozmáchlé horské exteriéry (mě fakt tyhle záběry nějak neuchvacují) a trochu hodně mě s*ala mluva. Nechápu ten mor, do háje, není možné aby aspoň v pohádce mluvili spisovně??? Liskat je mokrým věchtěm po čuni. Z tohoto pohledu byla dost výhoda, že hlavní hrdinka většinu času mlčela. A potom teda princ, to pardon, ale ne, ne a ne! Dívat se na něj, opravdu utrpení.
Velké plus ovšem za čarodějnici v duchu Crazy Cat Lady a cvičení krkavci prostě neměli chybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.