Hennedrog
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a9d4153e9a04e8d243e43e4ec31cbbc7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 12:06 am    Předmět: Hennedrog Citovat

Už jsem na tyhle stránky narazila v sekci - kde nakupovat, ale nějak jsem neviděla, že by se to někde řešilo Smile (nebo jsem slepá, taky možnost)

http://www.hennedrog.com/htgb/0002.htm

Mají tam klasickou ohnivě červenou (v modré krabičce), kterou kupuji od hennecolor - tak nevim jestli je to jen zprostředkovatel? No té jedno.

Každopádně by mě zajímalo jestli se někdo z vás barví tou řadou henné natur?

Já si dneska koupila kaštanovou: Hennénatur chesnut z řady Natural range (složení: pericarpium juglandis, indigofera tinctoria, lawsonia inermis.) Oni dávaj do kaštanový indigo? Jsem si posledně kupovala kaštan od hennecolor a nedívala se na složení - tak nevim jestli je i tam. Embarassed

Pak jsem si koupila z tý druhý řady, co maj (Classic range) - Rouge clair (nečekaně má v sobě pikramát Laughing ). Té jedno - každopádně mě obě vyšly dohromady na 120 - což dam jindy za jednu krabku Twisted Evil .

Jdu si házet mincí, kterou hennou se mam obarvit Laughing
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 11:40 am    Předmět: Re: hennedrog Citovat

Tak z rady Natural range jsem mela odstin Copper a z tej druhe "modré" Bright red.
Barví srovnatelně dobře s Hennecolor, pikramát nepikramát.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 9:21 pm    Předmět: Citovat

A mají internetové stránky? Myslím u nás, kde by se to dalo objednat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 9:28 pm    Předmět: Citovat

Já používám tu henné natur, kde má ta slečna červené vlásky (hned ta první krabička nahoře. Vlasy se mi po ní zdají nejlepší co do kvality i barvy, lepší než po kaštanové hennecolor (i když si myslím, že je to stejný výrobce, ale jistá si nejsem). Kupuju ji v drogerii Jasmín (v Brně) za 119Kč 90g Very Happy

teď koukám, jaké uvádíte složení u těch ostatních. Mi se zdá, že v té, co kupuju je pouze Lawsonie (a možná i cassia, ale nejsem si jistá), ale nic víc tam není
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

kačorek napsal:
A mají internetové stránky? Myslím u nás, kde by se to dalo objednat. Smile


Já ti, Karle, nevím, ale sezenu ji vsude tam, kde mají hennecolor. Na netu jsem ji krom tohohle odkazu nikde neviděla. Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 10:24 pm    Předmět: Citovat

no já spolu s hennecolor viděla vždycky prodávat jen tu v tý modrý krabičce a jen ohnivě červenou. Mahagon atd ne.
Ještě bych řekla, že ta řada - Classic range (modrý krabičky) obsahují ten pikramát, jsou to červené odstíny. a ta řada - Natural range - je fakt přírodní.

Natur jsem viděla včera poprvý v tom arabskym krámku u karláku. Tak jsem jí hned čapla.

to Sim: ty jo za 119? To pěkně natahujou. Já koupila obě krabky za 120 Twisted Evil . Jsem koukala už posledně. Když beru někde ze stojanu hennecolor tu ohnivě červenou, tak mě vyjde na 120 a tady jí maj za 60 - docela rozdíl.
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:

to Sim: ty jo za 119? To pěkně natahujou. Já koupila obě krabky za 120 Twisted Evil . Jsem koukala už posledně. Když beru někde ze stojanu hennecolor tu ohnivě červenou, tak mě vyjde na 120 a tady jí maj za 60 - docela rozdíl.

No já si hned říkala, když jsem si přečetla, že máš dvě za 120 Twisted Evil Kupuju to v Brně v té drogerii Jasmin, jak už jsem psala, a bohužel o žádném jiném místě, kde by se ta Natur dala sehnat, nevím Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:20 am    Předmět: Citovat

V Praglu se da koupit tesne pod stovku, ale za 60,- ani nahodou Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:24 am    Předmět: Citovat

Já jí kupuju v tom orientálnim krámku - myslim myslíkova ulice? Přísaham,že jsem platila za 2krabičky 120kaček Laughing .
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:

Já jí kupuju v tom orientálnim krámku - myslim myslíkova ulice? Přísaham,že jsem platila za 2krabičky 120kaček Laughing .


Tak to mas stastnou ruku, ja kdyz ji tam kdysi kupovala (protoze pak tam dlouhou dobu meli jen hnedou, nebo cernou), tak byla v nejake akci, bo byla za 80,-. Ale to se mi povedlo jen jednou. Jnak jsem kupovala v Hennae hennecolor a tam maji i dalsi druhy, ovsem kolem te stovky, no Mad

Ale jinak tam maji Arabaci spoustu skvelych veci, zejo? Takova chalva... Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.