Hennedrog
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00817c1d8dd24bc57da5c29721651322Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 9:53 pm    Předmět: Citovat

Neni vubec zac Wink Taky jsem pokusnicila s kdecim Laughing

Ono u te DM henny mas aspon jistotu, ze ti to skutecne chyti do zrz Wink co jsem si ji dala na hlavu, byla jsem jak liska rysla Laughing (odstiny medena, bordo, mahagon, vsechny chytly stejne, zrzave Laughing). Sice se vymyva vic, nez treba hennedrog/hennecolor/... ale je to lepsi, nez nic Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwule
41-80
41-80


Založen: 2.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 9:56 pm    Předmět: Citovat

Jitt:Když už tak bych si koupila tu měděně červenou,ale kolik toho?Mám husté vlasy do půli zad,tak to aspoň 2krabičky,že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 10:04 pm    Předmět: Citovat

ja bych vzala tri krabicky, jedna ma 33 gr, a ja bezne na sve jemne po pas dlouhe haro spotrebuju okolo 70ti gr (lamda + hennecolor), ovsem co jsem tu tak koukala, tak jsem silne pod spodni hranici bezne pouzivaneho mnozstvi.

Ono kdyz by ti zbyla uz namichana hennnova pasta, neni nic jednodussiho nez ji dat do mrazaku a priste primichat do cerstve davky Smile V mrazaku se ti henna nezkazi ani kdyz je umichana.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwule
41-80
41-80


Založen: 2.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 10:08 pm    Předmět: Citovat

No to je mazec na kolik to potom vyjde oproti hennedrog...Mě právě že z 90g nezůstalo nic,naopak jsem si našla místa bez henny,ale to je asi tím,že jsem začátečník a nemám cvik v nanášení... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 10:38 pm    Předmět: Citovat

Tj, ono se to nezda, ale DM henna je celkem draha, kdyz se to prepocita na gramy. Mozna bych zauvazovala o koupi nejake henny pres net, i kdyz bude vyssi cenna kvuli postovnemu, prece jen se to asi vyplati vic nez ta DMkova ...ale to uz je na tobe Smile

Jinak k nanaseni, ja treba nedelam pesinky, ale scesu si vlasy ridkym hrebenem z cela dozadu, a zacnu patlat od praveho ucha pres vrch hlavy k levemu uchu a pak posleze beru jednotlive prameny z temene, omatlavam hennou (jak u korinku tak pomackam i delky) a omotam si je okolo hlavy "jako korunu" a zatim flekata nejsem Smile

Nicmene bych se nejake zvlastni flekatosti nebala, jak budes barvit casteji, tak se ta henna rozleze skutecne vsude Smile Je to o tom, najit si ten spravny vlastni figl Smile
Ja kdyz jsem zacinala s barvenim sveho "superoskubu na jezka co odrustal pul roku" tak jsem spotrebovala stejne mnozstvi henny jako ted, kdyz mam vlasy po pas a to si barvim pokazde i delky (tedy, asi hodne setrim, ale vzdycky mi toho dost zbyde, tak to matlam i do delek, i kdyz ne tak "bohate" jako ke korinkum).
Zacatky jsou nejtezsi Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 7:54 am    Předmět: Citovat

Zkoušel jste někdo kaštanouvou henne natur? Jak chytá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 5:04 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Zkoušel jste někdo kaštanouvou henne natur? Jak chytá?


No ja ju mám práve zarobenú, nechávam ju teraz odstáť, tak neskôt večer si ju dám na hlavu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2012 11:01 pm    Předmět: Citovat

tak henna je napatlaná na hlave, veľmi dobre sa mi nanášala, vôbec sa nedrobila, aLE ked som si omotávala hlavu potravinárskou foliu, začala mi tiecť, teda len také tri pramienky...ach joooo....niektoré piplačky okolo hennovania vážne nemusím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.