Baví vás "krášlení se"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fed2d7a2cd1073698ca5bd77037dcfadZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Nebaví. Sad Neumím to a ani se to nehodlám učit. Když se namaluju nebo nechám namalovat, tak se mi líbí jak jsou z toho všichni okolo v šoku. Z holení praktikuje jen to opravdu nejnutnější. A nemít peeling na vaně, tak ani k tomu se nedostanu. A čištění pleti - co to je? A krémy? Laughing Laughing (Taky to podle toho vypadá) Ale i já mám záchvaty a to se pak o sebe snažím hezky starat, vydrží to tak 14dnů.


Tak nějak. Když pominu věci jako mytí a čištění zubů, které beru jaksi jako samozřejmost a asi by mě nenapadlo brát to jako "ukrajování" času, tak holení je docela opruz, ale zas tolik času nezabere. Sušení vlasů je taky OK, přece jen netrávím ten čas tím, že bych strnule seděla a čekala, až budou suché, to můžu normálně fungovat, takže to je mimo. A učesat se? To je taky záležitost chvilky, účesy si obvykle nevytvářím.
Nemaluju se. Ráno a večer si přejedu ksicht pleťovou vodou, což je záležitost tak půl minuty... Laughing Většinou se po umytí vlasů věnuju důkladnější úpravě obličeje, jako je korekce obočí a napatlání krémem apod., což mi ale taky trvá tak půl hoďky maximálně. Suma sumárum moc mě to sice nebaví (ale třeba vlasy si myju ráda, taky se ráda češu), ale že bych trávila hodiny krášlením, to teda fakt ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

Koukám, že jsme na to všichni docela podobně. Mě to taky nebaví a moc toho nedělá. Dokud studuju, tak si aspoň můžu třeba dovolit dát na celý den zábal na vlasy, ale až začnu pracovat, tak nevím nevím, jak to budu stíhat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 1:09 pm    Předmět: Citovat

Asi nezapadám Laughing
Líčím se každé ráno, nakrémuju fasádu, řasenka a rtěnka. bez toho nevylezu.Henovala bych každej tejden, mít na to čas.Beďary si mačkám s nazazením hodném supermana. Patlám různé masky na vlasy. Miluju horkou vanu. Do ní sůl nebo pěnu. Holení mi nevadí, naopak...ale potřebuju se dokopat ke strojku. Ale jo ono to pude, sice to kapet štípe, ale zase si zvyknu.
Peelingy téměř nedělám. krémy na zadek nepatlám, tomu nevěřím. Spíš si trošku zacvičím Laughing


Zapoměla jsem na česání, to mě baví a moc. Si to musím zakazovat. bych se česala pořád. Laughing

Jo a když někam razíme, klasika : manža "už jdeme?" já " ještě se musím učesat /namalovat/nakremovat/navonat/" Laughing Laughing Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych v podstatě chtěla, aby mě to bavilo. Někdy (a čím jsem starší, tím častěji) si přeju, abych byla víc "ženská", aby mě bavilo o sebe pečovat, nakupovat a tak vůbec. Ale prostě to nějak nejde. Třeba pilování a leštění nehtů - to se snažím aspoň občas dělat, protože ruce jsou něco jako vizitka člověka, ale probůh, zabere to tolik času a stejně mi to nejde tak, aby ty nehty vypadaly bezchybně, prostě otrava Rolling Eyes Třeba jednou všem těmhle věcem přijdu na chuť, ale zatím mi to nějak nejde.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

No tak už jsem pověděla, co mě nebaví, tak přichází na řadu co mě baví a to moc:
1) Hrozně ráda vymýšlím co si obléct, jak co zkombinovat, co za boty, doplňky - takhle si hrozně ráda hraju. Raz za čas povytahuju všechno oblečení co mám a zkouším a zkouším a blbnu. Nejlepší je to, když jsem nemocná, sama doma, ale v podstatě už mi nic moc není (takový ten den dva před uzdravením). Smile Mám umaštěné vlasy, takže se s nima dobře pracuje a dělají se skvělé účesy, hlavně ty zaplétané.

2) A moc ráda se - kupodivu Laughing - češu a zkouším nové účesy, jak co zaplést, přichytit, smotat... Na to jsou taky nejlepší pozdější dny nemoci.

3)Tento rok jsem díky dv.cz přišla na další zkrášlovací věc, která mi dělá moc dobře. Návštěva kosmetičky, která pracuje s přírodní kosmetikou. To je taková balada!!!

Takže zkrášlování mě baví, ale jenom tvůrčí věci nebo relaxační.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 3:41 pm    Předmět: Citovat

Baví mě to, asi i proto, že mi líčení nezabírá moc času - maximálně 5-10 minut - make-up, linka, řasenka. Horší večer - odličování - to mě občas štve , ale to je také otázka několika minut.
Masky na obličej občas dávám, ale není mi to nic platné - jde spíš o dobrý pocit, že pro svůj obličej něco dělám Laughing
Mnohem častěj dávám ruzné masky na vlasy, to pak chodím s čepkou nebo ručníkem na hlavě, ale nijak mě to neomezuje - klidně s tím i vařím, uklízím - akorát takkhle vymoděna nechodím otvírat hlavní dveře - jen v případě že jsem sama doma - překvapení v očích příchozích je pak nezměrné! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Tak já dělám toto:

ráno: umýt obličej, zuby, stáhnout vlasy do gumičky, poprat se s ofinou, deodorant, parfém, make-up, korektor, pudr, tvářenka, řasenka (asi 10 min celkem to malování se) (v létě jen bronzovací pudr), když mám chuť namaluju se víc, ale většinou jen takto a spíš nenápadně.

večer: odlíčit to, zuby, sprcha/koupel
3x týdně: se holím a umývám si vlasy, které většinou češu jen po umytí jinak bych si je musela asi vyrvat, po umytí si namažu celé tělo-ale bez toho bych se suchou kůží (navíc atopik) nevydržela, když mám chuť tak před mytím vlasů napatlám olej nebo spláchnu kopřivovým výluhem

Občas vytrhám obočí a zapiluju nehty.

Chtěla bych se dokopat k masáži celulitidy a cvičení.

Nemůžu říct, že by mě to nějak obtěžovalo, ale např. peelingy, masky, pleťové vody, lakování nehtů nebo mazání nehtů něčím apod. nepraktikuju. To už by mě nebavilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

Danko, taky mám pocit, že čím jsem starší, i bych takové věci dělala, ale nejsem na to asi ten správný typ Smile a co se týče nakupování...už jsem při slově obchod se obsypu..do nedávné doby jsem ještě nakupování (ale s mírou) měla ráda, zejména oblečení, v poslední době se obchodům vyhýbám jak jen to jde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 4:26 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem na tom tak, že si všechno to mytí, barvení řas, odličování, mytí a matlání xichtíku, holení (podpaží) náramě užívám Smile večer přijdu ze zábavy (třeba v 10) naložim se na půl hoďky do vany, pak si 10 minut upravuju xicht na spánek, a pak se 15 minut češu, zkoumám nové účesy, a oddaluju tím čištění zubů, které mě nebaví, protože zabírá dalších 10 minut Smile a pak s pocitem že jsem voňavá, čisťounká jdu spinkat... jé, už aby byl večer...

rumjana napsal:
Smile
baví mě mačkání beďarů, zejména na rodině (ti to "milují") Smile ale i na sobě, pokud na to mám čas - připadám si pak čistější Smile


To jsi mě dostala Very Happy Laughing (vidím to stejně, ale stydím se za to Embarassed Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 4:48 pm    Předmět: Citovat

Když odmyslím obvyklou hygienu, která je samozřejmostí, tak asi nejmíň ze všeho mě baví odličování - a právě z toho důvodu se často ráno nenamaluju Embarassed (jinak je mi totiž příjemné, když jsem lehce nalíčená, cítím se líp, připadám si hezčí). Taky mě moc nebere holení nohou (vlastně dolních končetin Very Happy). Docela ráda se maluji. Jinak mi nic nevadí a naopak nic extra nevzrušuje, beru to prostě tak, jak to je a že to ke mně jako k ženě patří.

Tereza napsal:
Návštěva kosmetičky, která pracuje s přírodní kosmetikou. To je taková balada!!!

Kosmetičku máš asi v Praze, že? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.