Baví vás "krášlení se"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=289a3803a5b59b04374919cc947141d1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:16 pm    Předmět: Citovat

podle mě strašně jde o přístup a o zvyk Wink a taky o způsob..

mě krášlení baví.. do školy jsem se slušne vypracovala - jsem namalovaná během 5 minut, takže to mi přijde jako paráda.. ("malování" znamená: umýt obličej, pleťová voda, krém, pudr, stíny, linka/tužka, řasy) také mám ráda přirozenost.. ale prostě mám světlé oči, nosím brýle, nenamalovaná nejsem nijak výrazná.. a když vyhraje lenost (nebo mi není dobře) a jdu do školy nenamalovaná nebo jen s řasenkou a pak vidím okolo sebe upravené slečny, pak jsem na sebe naštvaná.. nejde o to, že bych se snažila být ta nejhezčí, nebo prostě si nevěřila.. ale opravdu se cítím líp namalovaná, sebejistá, s tím pak přijde ten úsměv a ta spokojenost, která je pro většinu přitažlivá - ne to malování.. Wink

ale jinak, když mám o víkendu čas.. tak koukám na filmy/seriály/videoklipy.. a ano, často mě hrábne, jdu si učesat složitý účes a klidně hodinu si hrát s make-upem, prostě to zabíjí čas Wink někomu se to může zdát jako blbost, že se dají dělat užitečnější věci.. ale tohle je věc, která mě prostě zvedne náladu i z nejhorší depky, tak co? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:19 pm    Předmět: Citovat

Myslím že na tom nie je nič zlé, najmä ak to má zodpovedajúci výsledok, čo v prípade môjho snaženie nemáva Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Myslím že na tom nie je nič zlé, najmä ak to má zodpovedajúci výsledok, čo v prípade môjho snaženie nemáva Very Happy


prosímtě, určitě má, jen si moc kritická Laughing

ještě dodatek: chápu, když se holky nemalují do školy nebo tak (většina mých spolužaček to nědělá a zvykla jsem si..) ale vždycky mě přijde škoda na plese nebo prostě nějaké "lepší" akci večer, když slečny nemají ani řasenku.. mají krásné šaty, šperky, boty.. ale prostě ten obličej zaniká a to podle mě není prostě dobře.. Wink ale nic se nemá přehánět Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:43 pm    Předmět: Citovat

niežeby ma líčenie nebavilo, ale skrátka nie je na to čas, ani chuť sa s tým babrať, na to treba mať náladu...ale dám si sem-tam aspoň ten balzam/lesk na pery aby sa nepovedalo Very Happy
aj tak zastávam prirdzenosť a myslím, že až tak strašne nevyzerám, aby sa ma okoloidúci zľakli (teda oni sa občas aj zľaknú, ale dúfam, že na svedomí to má výhradne oblečenie, obuv a doplnky Evil or Very Mad )
druhá vec je celková starostlivosť - pleť si čistím a poctivo hydratujem, hlavne teraz, keď mi po chirurgii ostala jazva Sad
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yama
81-160
81-160


Založen: 7.3.2011
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

neumím to Smile takže se moc nezkrášluju a ani mě to nebaví. Oblečení dědím po mladší sestře. Když na mě padne záchvat, že bych chtěla být krásná, tak na to koukám z gruntu a říkám si, že než se začít malovat, tak by to chtělo zlepšit pleť, začít cvičit a nejlépe dojít to k rodičům celé reklamovat Smile Smile

jsem přesně ten typ, co má jednou za rok velkou akci a když pak ukazuju fotky, tak slyším, že aspoň tehdy jsem se mohla namalovat a vzít si to lepší triko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 5:53 pm    Předmět: Citovat

No že by mě zrovna nějak bavilo se krášlit, to se říct nedá....ráno taková ta povinná tříminutovka-linka kolem očí-né něco jako styl emmo, jen prostě zvýraznit oči....ani co se týče starání se sama o sebe-nemám na to náladu...abych řekla pravdu, ani nevím jak se líčit...co mi padne a co ne...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:03 pm    Předmět: Citovat

já právě nechápu to, "neumím to", "nevím, co mi sedne".. no já sem se prostě občas namalovala a prostě to člověk vidí, nebo cítí, že mu ta barva sedne nebo nesedne třeba ne? Rolling Eyes prostě vidím, že zelená a modrá mi oči prozáří, díky černé zapadnou apod.. vždyť je to samé jako s vlasy, prostě se to zkusí a vyjde to nebo ne, navíc na netu je tolik návodů, co k jakému typu sedne..

pokud vím, tak Nicole tu má poradnu a/nebo blogy o líčení? ale jako prostě já se v něčem cítím dobře, na fotkách se v tom sama sobě líbím, tak se toho držím..

jinak není podle mě problém zajít ke kosmetičce, nebo se poptat "více zkušených" kamarádek, aby s líčením poradily.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

Nejradši si maluju kočičí linky, dřív to s mýma rozklepanýma prackama zabralo půl hodiny, teď udělám frk frk a za tři minuty jsou na světě a dokonce ukázkově rovné a souměrné. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem hrozně dlouho tápala, co mi sedne, až jsem objevila dvě naprosto super věci - zrzavou tužku na oči a teple růžovofialové stíny v různých úrovních tmavosti. Teď mi ještě nově přibyla kazetka se 3 očními stíny - tělovým, béžovým a hnědým. A s tím si vystačím od té doby, co jsem se začala malovat, takže asi od patnácti. Zkoušela jsem hledat i další odstíny, ale už jsem neuspěla. Maluju se hodně málo, když už, tak pudr + řasenka, výjimečně použiju stíny, nebo tu zrzavou tužku. Moc mě to nebaví, navíc mám hodně citlivé oči, tak to moc nepokouším.
Jak tu píše Silky, zkoušela jsem se ptát na radu zkušenějších kamarádek, ale nikdo z nich není ani přibližně podobný typ jako já, takže mě vždycky zmalovaly strašně tmavýma barvama, což mi přišlo příšerný, ale jim se to asi líbilo, protože jsem pak ty tmavý malovátka pravidelně dostávala k Vánocům nebo k narozeninám, abych se prý měla vůbec čím namalovat Laughing Ještě dneska občas najdu nějaký takový artefakt, který jsem nikdy nepoužila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:19 pm    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
já právě nechápu to, "neumím to", "nevím, co mi sedne".. no já sem se prostě občas namalovala a prostě to člověk vidí, nebo cítí, že mu ta barva sedne nebo nesedne třeba ne? Rolling Eyes prostě vidím, že zelená a modrá mi oči prozáří, díky černé zapadnou apod.. vždyť je to samé jako s vlasy, prostě se to zkusí a vyjde to nebo ne, navíc na netu je tolik návodů, co k jakému typu sedne..

pokud vím, tak Nicole tu má poradnu a/nebo blogy o líčení? ale jako prostě já se v něčem cítím dobře, na fotkách se v tom sama sobě líbím, tak se toho držím..

jinak není podle mě problém zajít ke kosmetičce, nebo se poptat "více zkušených" kamarádek, aby s líčením poradily.. Wink

problém je asi ten, že doma, když se namaluju, nebo něco zkusím, tak to vypadá vcelku dobře...ale jak se vidím pak na denním světle, nebo třeba kouknu do zrcadla v práci, tak to vypadá šíleně! Připadám si jako (promiňte mi za to ten výraz), ale jako vyblitý zelí)...když si udělám jen linky, tak je to jak kdybych vyšla právě z postele...když se namaluji více, vypadám jak emmo smrtka.Navíc nosím brýle..
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.