Baví vás "krášlení se"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=864d1e987344e1dd7358524c06f4a3d7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ja sa skrášľujem mileráááád, ale asi nie v takom zmysle, o akom tu je reč.. Dávam si len maskaru a púder, aby sa mi neleskol ksicht, ale zbožňujem kupovať a používať rôzne šampóny, balzamy, kúry, vodičky, krémiky, spreje na vlasy, pleťové mydlá, vody a krémy, rastlinné oleje na nôžky a lýtka po holení, sprchové krémy, krém na riť, telové spreje, nehovoriac o náušniciach, náramkov, príveskoch, brošniach, odznakoch, oblečení.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 8:47 pm    Předmět: Citovat

...měla bych jednu otázku... trhám si nějaký ten rok obočí (nečekané že Very Happy), i zvrchu, protože mám přirozeně kulaté obočí, a tento tvar mi absolutne nesedí, proto jsem si zespod i z vršku abych si to překopala do špičky, a postupně se ztenčující obočí.... a co čtu tak občas na netu, všude je výhružné netrhat zvršku.. jenže mě nic jiného nezbude když jsem si překopala celý tvar, hold to teď musím brát z obou stran.... Jenže, všude vidím sice toto "varování", ale nikde jsem nenašla důvod????? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Domča napsal:
...měla bych jednu otázku... trhám si nějaký ten rok obočí (nečekané že Very Happy), i zvrchu, protože mám přirozeně kulaté obočí, a tento tvar mi absolutne nesedí, proto jsem si zespod i z vršku abych si to překopala do špičky, a postupně se ztenčující obočí.... a co čtu tak občas na netu, všude je výhružné netrhat zvršku.. jenže mě nic jiného nezbude když jsem si překopala celý tvar, hold to teď musím brát z obou stran.... Jenže, všude vidím sice toto "varování", ale nikde jsem nenašla důvod????? Rolling Eyes


za prvé - když si někdo trhá obočí i z vrchu, tak to v 99% procentech vypadá fakt děsně - je to strašně nemožný vychytat přirozenej tvar trháním z vrchu a za druhé - slyšela jsem, že po tom trhání z vrchu otejkaj víc oči a jsou pak víc náchytlný k vráskám a pytlům pod očima (to ovšem nemám potvrzené)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

no tak jsem asi to jedno procento Wink nemám sice přirozený tvar- ale mám obočí pěkně upravené a to nesoudím podle sebe- už pár lidí mi pochválilo pěkné obočí a to jsem je cca před těmi 3 lety úplně překopala do tohoto tvaru...
a že by mi nějak otékaly oči? dělaly se vrásky, pytle... nic Wink ba naopak, díky tomu vytrhání se mi pozvedlo obočí a zvýraznily oči.... asi to zní zajímavě- když jsem trhala i zvršku a přitom mám pozvedlé obočí- ten tvar prostě udělal svoje... právě proto jsem nikdy nepochopilo tuto výhružku, tak mě právě zajímalo jestli to má nějaké svoje rozumné odůvodnění..... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:49 pm    Předmět: Citovat

ja si trham obocie aj zvrchu, uz roky. pretoze tam mam chlpky, ktore do tvaru vobec nesedia. a vyzera to dobre.
opuchanie oci je blbost, nic take som nikdy nezaznamenala. vrasky neviem, zatial mam len 25 rokov
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 9:52 pm    Předmět: Citovat

Svrchu je myšleno opravdu už části obočí, ty chloupky směrem ke spánkům se samozřejmě trhat můžou. Nebo v případě, se máte obočí do stříšky a chcete jemně otupit ten upírský hrot.
Ale přímo do tvaru bych radši nezasahovala. Mám vlastní zkušenost. Pořád mám kvůli pubertálním fórkům jedno obočí do vyššího oblouku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.