Hypochondři celého světa, spojte se!!!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fad9c7c5b60f51ab86889a838a519838Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:56 am    Předmět: Hypochondři celého světa, spojte se!!! Citovat

Jak jsme řešili v diskuzi o jménu a délce vlasů, vzhledem k zájmu zakládám hypochondří vlákno. Co váas trápí, jaké je filosofické pozadí hypochondrie, četli jste kultovní knihy jako Hypochondrův rádce od kolébky po rakev, či První pomoc pro hypochondry?
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:58 am    Předmět: Citovat

Nekecala a založila ho. Já se picnu... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:00 am    Předmět: Citovat

Komu se nelení, tomu se zelení... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:03 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Komu se nelení, tomu se zelení... Laughing


Tak to by mohla být zelená žloutenka nebo střevní chřipka. Very Happy Very Happy Very Happy Vlákno o nemocech, jupíjájéééé Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:20 am    Předmět: Citovat

Taky u sebe pozorujete fenomén- co vidím v telce, to patrně mám? Z tohoto důvodu jsou pry hypochondry naprosto nevhodné pořady jako Medickopter, Doktorka Quinnová a Pohotovost. Leč mnoho hypochondrů seriály z lékařského prostředí rádo vyhledává... Již jako malé robátko jsem se po jedné Dr. Quinn dlouho pozorovala, zda nemám břišní kýlu. Naposledy zas v jednom filmu někdo umíral na jakousi nemoc jater a já si hned všimla, že mě občas tak neurčitě tlačí na pravé straně břicha nahoře... Naklusala jsem k doktorce, ta mi prohmatala břuch (mé hluboké zklamání, čekala jsem sono), tam že se nic neděje, jen v dolní části mám možná malé srůsty po slepáku. A pak mi našli že mám nějak hnutou bederní páteř a že to je prý od toho. Napsali mi rehabilitace, ale kvůli gynekologickému zánětu (bohužel kvasinkovými infekcemi trpím opravdu) jsem ji musela odsunout. Zítra odjíždím na 10 dní pryč, o prázdninách jsem vůbec hodně v trapu, tak hypochondra děsí, ona časová prodleva, co kdyby to podcenili a přijde se na to později Very Happy Jo, s hypochondry je legrace.

Taky fajn fenomén-očkování. u hypochondra se jedná o boj mezi děsem z nemoci samé a děsem z vedlejších účinků očkování, protože je přesvědčen, že oněch několik promile vážných potížýí nutně nastane právě u něj... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:27 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:


Taky fajn fenomén-očkování. u hypochondra se jedná o boj mezi děsem z nemoci samé a děsem z vedlejších účinků očkování, protože je přesvědčen, že oněch několik promile vážných potížýí nutně nastane právě u něj... Wink


Jo, jo a nedejbože si důkladně přečíst příbalový letáček od nového léku, který obsahuje přesný popis vedlejších účinků atd.... Hi, hi.... A mě dycky na konci pravidelně napadá, achjo, chudáci moje ledviny a játra... Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

Tak, tak... já naštěstí pravidelně beru jen antikoncepci. Plus vitamíny jako teď v létě beta karoten. A taky popíjím různé zdravé čajíčky a podobně. Ale většina se prodává sypaná a na to jsem líná. A u takových těch kleštiček mě zas odpuzuje, že ta síťka nejde zcela vyšistit a jsou tam zbytečky. Evil or Very Mad
Ale zase si ke mně chodí vždy celý soubor a jiní kamarádi pro věci jako náplasti, dezinfekci, framykoin a pod. neboť já toto tahám prakticky všude. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:52 am    Předmět: Citovat

Hi, tak jako já posledně, když jsem si byla koupit kabelku... Paní říká, hmmm, pěkná, prostorná, že? A já: no, jasně, já už jsem taky staršího data a přibejvaj mi léky, tak je taham s sebou.... Ta koukala Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Sranda musí být. No ne. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

já jsem do teď šila brokátový pytlíček, abych měla i na vystoupení po ruce můj sprejík na astma (ventolin). musím sebekriticky dodat, že poslední opravdový záchvat dušnosti se konal před asi sedmi lety, ale čert nikdy nespí Laughing a občas se mi dýchá trochu hůř. (Zejména když jsem unavená, rozčilená, nebo si vzpomenu, že je ventolin daleko) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Kurňa, Adél... jak to, že jsme tu sami ... ??? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.