Quo vadis?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0645278c36645438211d1a2738dbaa8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 1:48 pm    Předmět: Citovat

Ha ha, tak jsem si vzpomněla, že jsem sem hned na začátku přišla a vyjadřovala svoje (pro někoho radikální) názory. Než si zdejší osazenstvo zvyklo na mé podivínské já, taky tu bylo pár "strkanic". Ale musím říct, že kromě jedné, které jsem se účastnila, jsem si teď žádných rozepří nevšimla. Asi koukám na špatná témata Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 1:58 pm    Předmět: Citovat

Já bych ty strkanice nebrala tak tragicky. Hold sme každy jiný. A někdy se vyjadřovaní názorů vymkne, no Embarassed
Ale řekla bych, že se zatím umíme s tím postráním srovnat a docela tyhle situace řešit Embarassed
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 3:14 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky postřehla, že někde jsou ty diskuze trošku "ostřejší" (někde = asi dvě vlákna, co mě teď napadají, takže taky žádná tragedie) ale podle mě to většinou vážně pramení jen z toho, že je to psaný projev - není potom tolik poznat a "cítit" to, jak přesně to ten člověk myslel... A už prostě vzniká nějaké nedorozumění, případně se ty dvě strany začnou méně "poslouchat" navzájem a už to jede, no... Ale co se tady řešilo poslední dobou, vždycky se nějak vyřešilo a nebyla to žádná tragedie... To je ale jen můj názor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 5:49 am    Předmět: Citovat

Jak tak kokám, tak tohle vlákno mě nějak uteklo... Embarassed Confused , jsem tu skoro od začátku DV, ze začátku jsme byli malý spolek lidí, diskutujících o dlouhých vlasech a hledali jsme odpovědi na různé otázky, server přešel mnoha úpravami, vždy to bylo k jeho dobru a vylepšení a je pravdou, že jak lidé přicházeli a server se rozrůstal, tak je stále těžší a těžší číst vše, jako se to dalo kdysi na začátku. Je pravdou, že jsem se omezil hlavně na ranní pozdravy a sem tam něco napíši do fóra, když mě tam něco zaujme. Jak v práci, tak hlavně doma, je nějak moc práce - předělávky baráku a tak podobně a tak času moc nezbývá, ale kdybych alespoň 1x za den i třeba jako nepřihlášený, sem na stránky nepřišel, tak by mi něco chybělo... Wink Laughing
Krásné ráno a pohodový celý den Wink Laughing
P.S: Také tak u Vás fouká jako unás ? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:

Krásné ráno a pohodový celý den Wink Laughing
P.S: Také tak u Vás fouká jako unás ? Confused

... u nás - zcela mimořádně - už dva dny bezvětří Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 12:42 pm    Předmět: Citovat

Hold,začiatky sú tažké Laughing

Ja dúfam,že sa k tomuto príspevku budem ešte aj neskôr priznávať:

Napriek tomu,že som nováčik,by som zakázala alebo aspoň obmedzila vytváranie nových tém nováčikom.Ja som teda osobne zatiaľ žiadnu nezaložila,vždy som našla na základe vyhľadávača už založenú tému,do ktorej sa dal príspevok vsunúť Wink Nechcem tým nikoho zhadzovať,kto zakladá nové témy,len sa mi to zdá trochu neprehľadné.
Otázkou však pre mňa zostáva,že keby k niečomu takému aj došlo,akým spôsobom by to bolo spravené. Myslím,že keby sa nováčikovia limitovali počtom príspevkov,mohlo by to to viesť k tomu,že by písali veľa nehodnotných príspevkov (možno niektorí,nie všetci) aby mohli zakladať témy,čo by viedlo k zníženiu kvality serveru.Neviem,je to len môj názor Embarassed
Najviac by sa mi asi pozdávalo,keby témy mohli zakladať len členovia rady starších Cool -dúfam,že ma niekto neukameňuje Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 12:47 pm    Předmět: Citovat

tak tohle téma jsem si neměla číst, nováček docela jsem a teď si tu připadám divně Very Happy

a neznám žádné fórum, které by bylo od začátku stejné, to je prostě přirozený vývoj na internetu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
tak tohle téma jsem si neměla číst, nováček docela jsem a teď si tu připadám divně Very Happy

a neznám žádné fórum, které by bylo od začátku stejné, to je prostě přirozený vývoj na internetu...


Na základe čoho sa považuje člen za nováčika alebo nie? Laughing Mne sa vidí,že si tu už celkom dlho Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 1:08 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
porcelainswan napsal:
tak tohle téma jsem si neměla číst, nováček docela jsem a teď si tu připadám divně Very Happy

a neznám žádné fórum, které by bylo od začátku stejné, to je prostě přirozený vývoj na internetu...


Na základe čoho sa považuje člen za nováčika alebo nie? Laughing Mne sa vidí,že si tu už celkom dlho Wink


neívm, ale podle toho, co jsem se tu dočetla, tak se s píš řadímdo poslední generace, tudíž nováčků Smile ale to je asi jedno, nemám v plánu sem kvůli tomu přestat chodit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

Uff, tak jsem přelouskala celé zajímavé téma, dostalo se mi pod ruku zrovna v době mého dvouletého výročí registrace...
Když jsem se registrovala, taky jsem s nadšením četla příspěvky té první generace členů, nějakou dobu mi trvalo přečíst x vlasových diskuzí, poté jsem se odvážila napsat svůj první příspěvek do vlasové části fóra - tam jsem pobyla nějakou dobu, hodně četla, zkoušela, experimentovala, trochu se ptala a poté docela dost radila. Co se týče té připomínky o vlasových guru, jednu dobu jsem celkem dost jako nováček radila jedné takové "vlasové guru" Smile - trošku ironie. Za nějakou dobu jsem zjistila, co mi vyhovuje a přestala tolik číst vlasová fóra a začala číst fóra nevlasová. Do těch jsem se dřív trochu ostýchala psát příspěvky, protože mi přišlo, že se tam všichni tak nějak znají a já bych byla cizí vetřelec. I když si vzpomínám, že docela brzo po registraci jsem se drze zhádala s TiborMel kvůli vegetariánství (ale jenom trošku Wink )
Tímhle přechodem pro mě DV ale získaly úplně jinou tvář - už to pro mě není komunita sdružující dlouhovlasé, ale komunita sdružující především zajímavé lidi, kde se dá slušně a příjemně podiskutovat s inteligentními lidmi, poučit a nechat se poučit, atd.
Momentálně vlasy příliš neřeším, vlasová témata už skoro nečtu, protože "Amerika" již byla objevena, ale skoro každý den nacházím nové zajímavé příspěvky v nevlasovém fóru, případně zabrousím do starých fór, takže si myslím, že nadšení DV jen tak neopadne Wink Je to jedno z mála míst na internetu, kam je příjemné se vracet. A ano, také mi denodenní nahlédnutí na DV chybí, když jsem zrovna někde mimo internet Smile

Co se týče nových členů a mazáků, četla jsem hodně příspěvků generace(í) přede mnou a průběžně čtu příspěvky mých současníků i nově příchozích - nemám pocit žádného úpadku DV, přibývají různí členové, jsou stejně různí jako ti původní, jen jich je percentuelně víc. Řekla bych, že kvalitní fóra neubyla, jen k nim přibyla průměrnější fóra, což je jen přirozený důsledek rapidního přibývání členů.

Co mi trochu vadí, jsou neaktivní a nepřispívající členové s minimem nebo žádnými příspěvky, je tady prostě trochu chaos a možná by bez nich byly DV trochu komornější. Ale pokud to technicky nejde, nedá se nic dělat.

Tak jsem po dlouhé době zase vyplodila dlouhý výlev, ale je to jen obsáhla reakce na obsáhle téma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.