Quo vadis?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fae9069c5d34ccf52852bc9d7a4e4069Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
neaktivní a nepřispívající členové s minimem nebo žádnými příspěvky


A ono se nějak dá poznat kdo je neaktivní? Já se ptám, protože já tu chodila dlouho jen číst, pak se registrovala...a stejně jsem toho moc nenapsala..až poslední dobou...když nemám co říct, tak nemluvím (třeba mi přijde zbytečný psát do 100-stránkových témat typu kokosový olej - už jsem si ho taky koupila a je bezva - to už tam přece nemá skoro žádnou hodnotu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

verisek napsal:
Kataska napsal:
neaktivní a nepřispívající členové s minimem nebo žádnými příspěvky


A ono se nějak dá poznat kdo je neaktivní? Já se ptám, protože já tu chodila dlouho jen číst, pak se registrovala...a stejně jsem toho moc nenapsala..až poslední dobou...když nemám co říct, tak nemluvím (třeba mi přijde zbytečný psát do 100-stránkových témat typu kokosový olej - už jsem si ho taky koupila a je bezva - to už tam přece nemá skoro žádnou hodnotu)


A co třeba ti, co se zaregistrovali a od te doby sem nikdy nepřišly? Jen tu mají registraci, nic víc?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

To jsem myslela, jsou tu určitě členové, kteří se sem už třeba rok a více nepřihlásili, nemají žádné příspěvky. Dá se to poznat z data posledního přihlášení. Prostě z toho mám pocit, který nedovedu přesně vysvětlit, že by DV působily tak nějak příjemněji, soukroměji., jako komunita lidí, kteří se opravdu zajímají a ne komunita obalená a zahlcená docela velkým množstvím dlouhodobě neaktivních jmen.
Ale Aha se jasně vyjádřil, že to nejde, takže bych to dál nerozebírala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
To jsem myslela, jsou tu určitě členové, kteří se sem už třeba rok a více nepřihlásili, nemají žádné příspěvky. Dá se to poznat z data posledního přihlášení. Prostě z toho mám pocit, který nedovedu přesně vysvětlit, že by DV působily tak nějak příjemněji, soukroměji., jako komunita lidí, kteří se opravdu zajímají a ne komunita obalená a zahlcená docela velkým množstvím dlouhodobě neaktivních jmen.
Ale Aha se jasně vyjádřil, že to nejde, takže bych to dál nerozebírala.
To mi taky dost vadí, že tu jsou mrtvé účty. Po technické stránce by to jistě velký problém nebyl, ale tady jde spíše o jeho nesouhlas s takovým postupem. Ale rozhodně nás tu není x tisíc, jak tvrdí to počítadlo na úvodní stránce, ty mrtvé účty podle mě započítávat nejde. Aktivních nás tu bude kolem 50, jak jsme se opakovaně usnesli na srazech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 11:26 pm    Předmět: Citovat

50 aktivních? Tak to Woky pěkně přidej. Nebo myslíš, že teď v pátek přišla pětina všech aktivních lidí tohohle fóra? Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 11:34 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
50 aktivních? Tak to Woky pěkně přidej. Nebo myslíš, že teď v pátek přišla pětina všech aktivních lidí tohohle fóra? Smile
Tak já samozřejmě nemám žádnou statistiku kolik lidí něco napsalo třeba za poslední měsíc. 50 odvolávám, ale rozhodně si myslím, že je to pouze dvojciferné číslo. Počet mrtvých účtů vysoce převyšuje ty aktivní. Zkus si kliknout sem tam do toho náhodného kuku mezi členy a přijít na to, jaké je pravděpodobnost narazit na někoho aktivního.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 6:08 am    Předmět: Citovat

je fakt, že je tu hodně mrtvých účtů.. a když člověk klikne do fóra, tak vidí samé známé tváře (skoro)... takže to vlastně komorní je..Very Happy

pak je tu určitě dost těch, co nepřispívají, ale zase aspoň rady pročítají.. nebo špehují.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:01 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že Woky myslí aktivními jen ty, co aktivně píšou do fóra. Nicméně Hanča má určitě taky pravdu s tím, že je spousta lidí, co nepřispívají, ale přihlásí se určitě víc jak dvakrát ročně a pročítají příspěvky, články, procházejí soukromé galerie. Jsou i tací, co se registrovali, napsali dva tři příspěvky a když jim bylo odpovězeno, zařídili se podle toho (nebo ne) a už sem nechodí. Takové bych rozhodně nerušila, stejně jako účty "předchozích generací". Ale je fakt, že si kladu otázku, proč nezrušit účty lidí, co tu byli jen jednou při registraci, nemají žádný příspěvek a od té doby sem rok a víc nepáchli... Nevím, jak to chodí, když se o stránku staráš, ale třeba mi přijde logické, že získáš lepší podmínky při jednání s partnery, když má server víc registrovaných členů... Pak bych chápala, že se admin zdráhá ty účty rušit.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:23 am    Předmět: Citovat

Ty jo, to jsem si nevšimla, že se tu najde datum posledního přihlášení Very Happy V tom případě chápu, ale zas chápu admina, že to nezruší...jak psala Meadow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:58 am    Předmět: Citovat

co vím, tak na jednom nejmenovaném fóru je to tak, že když člověk určitou dobu nepíše, myslím, že je to po roce, možná i po dvou, tak mu přijde upozorňující email...pokud se ani pak nepřihlásí, účet se maže. je to dobrý přístup, protože tak opravdu většina lidí chodí na čumendu.

tady by to bylo těžší v tom, že by byla opravdu škoda mazat nepřispívající staré členy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.