Tmavé vlasy a henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a90cef6315d55d357dde62a9f876d587Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 10:59 am    Předmět: Citovat

taky bych chtěla hodit na vlasy hennu, v galerce je můj odstín vlasů, taková zlatohnědá (moje vlastní barva je hnědá), na sluníčku září a chtěla bych si ho udržet, nechci mít vlasy červený...asi vyzkouším odstín kaštan, nebo hnědá........ Laughing až seženu odvahu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

sweet napsal:
taky bych chtěla hodit na vlasy hennu, v galerce je můj odstín vlasů, taková zlatohnědá (moje vlastní barva je hnědá), na sluníčku září a chtěla bych si ho udržet, nechci mít vlasy červený...asi vyzkouším odstín kaštan, nebo hnědá........ Laughing až seženu odvahu

Ahoj, tak to si dej Hnědou od LUSH CACA BRUN, chytá spíše do hnědozrz, moc pěkný odstín a sytý. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:14 am    Předmět: Citovat

kačorek napsal:

Ahoj, tak to si dej Hnědou od LUSH CACA BRUN, chytá spíše do hnědozrz, moc pěkný odstín a sytý. Wink


A kde se to dá sehnat? Nepocházím zrovna z velkoměsta, máme tu DM a Rosiho, takže bych měla možnost si koupit výrobky od Henna, s.r.o., potom se tu najdou i nějaký ty bylinkářský krámky (je zajímavý, že než jsem začala chodit sem, tak jsem o nich neměla ani tušení Laughing ) a to nevím, jestli by tam něco měli a ještě se u nás vyskytují i nějaký ty kšefty s orientálním zbožím...no vlastně tam bych se optat mohla Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Jde to objednat přes lushcz.cz, ale tam mají drahé poštovné 150,-). Já jsem si jí objednala přes jednu paní z mimibazaru. cz. Objednává zboží z Anglie, je to levnější. Tady stojí Lush 345,- na netu, někdo psal, že přímo v prodejně 360,- a pokud nejsi z Prahy tak ještě poštovné. Já jsem měla 2x hennu se vším všudy i poštovných z Anglie a po ČR za 560,-. Což je super! Very Happy Není to prášek jako ostatní henny, ale je už tam přimícháno bambucké máslo (nedává se již olej), káva a bylinky. Je to taková "tabulka čokolády" 325g. Což je 3x více než běžná henna. Začínala jsem DMkovou, to jsou vyhozené peníze a hlavně čas Laughing , Hennecolor je taky dobrá, ale LUSH u mě fakt zatím vede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=271757 Kontakt na paní Ema (emili)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sweet
81-160
81-160


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

kačorek: dívala jsem se ti na profil, máš opravdu nádherný vlasy, přesně takovej zářivej odstín bych chtěla...ale třistapade za barvu se mi zdá moc velká pálka Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

sweet: no jo, ale si vem, že normálně je henny tak 100g, zato týhle je přes 300g, tak to přepočítáno na gramy zas taková pálka není. Spíš jestli by kačorek ještě nenapsala, na kolik použití jí ta tabulka "čokolády" od LUSH vydrží (popř. ve srovnání s přáškovou hennou). Jestli člověku, co dává 100g práškové henny, vydrží LUSH henna na třikrát, tak to je cena dobrá (až na to poštové, to s tím zahýbá). Jen je nevýhoda, že člověk toho musí koupit dost najednou, a když to nemá ještě vyzkoušený...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

Sice nejsem Kačorek, ale můžu přihodit vlastní zkušenost: měla jsem od lushe Caca Rouge. Jenom předesílám, že mám extrémně jemný vlasy, nemám je moc dlouhý a nemám jich nijak moc, takže nespotřebuju na jedno hennování ani celejch 100g normální henny.
Takže mně osobně stačilo na jedno hennování 1-1,5 kostky (ta henna je fakt jako velká tabulka čokolády, má šest kostiček) plus jsem si k tý jedný kostičce později začala přidávat dvě až tři lžíce práškový henny, protože ty olejíky v lushácký henně jsou dost hutný a když jsem dala jenom ji, plihly mi vlasy - ale regenerace fakt úžasná). Řekla bych, že pokud nemá člověk nějaký extrémně hustý a dlouhý vlasy, měly by mu na nahennování bohatě stačit dvě kostky - takže jedna ta henna vyjde na třikrát - řekla bych, že u ostatních odstínů to bude stejný jako u tý mojí. Což už cenově není tak strašný.
Jako hlavní nevýhoda mi přišla příprava a následnej úklid - ono se totiž ty kostky musej nějak nadrtit/povařit, aby se rozpustily a vznikla hladká kaše, navíc vana se pak meje hůř než po normální henně, ty oleje docela držej. Taky je to dost velká jednorázová investice. Na druhou stranu barva a regenerace parádní - určitě do týhle henny zase někdy půjdu.
Jinak s DMkovou bych, pokud chceš fakt nějakou barvu, moc neztrácela čas - na regeneraci je prima, ale barví asi nejhůř ze všech henn, který jsem zatím zkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 7:08 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Sice nejsem Kačorek, ale můžu přihodit vlastní zkušenost: měla jsem od lushe Caca Rouge. Jenom předesílám, že mám extrémně jemný vlasy, nemám je moc dlouhý a nemám jich nijak moc, takže nespotřebuju na jedno hennování ani celejch 100g normální henny.
Takže mně osobně stačilo na jedno hennování 1-1,5 kostky (ta henna je fakt jako velká tabulka čokolády, má šest kostiček) plus jsem si k tý jedný kostičce později začala přidávat dvě až tři lžíce práškový henny, protože ty olejíky v lushácký henně jsou dost hutný a když jsem dala jenom ji, plihly mi vlasy - ale regenerace fakt úžasná). Řekla bych, že pokud nemá člověk nějaký extrémně hustý a dlouhý vlasy, měly by mu na nahennování bohatě stačit dvě kostky - takže jedna ta henna vyjde na třikrát - řekla bych, že u ostatních odstínů to bude stejný jako u tý mojí. Což už cenově není tak strašný.
Jako hlavní nevýhoda mi přišla příprava a následnej úklid - ono se totiž ty kostky musej nějak nadrtit/povařit, aby se rozpustily a vznikla hladká kaše, navíc vana se pak meje hůř než po normální henně, ty oleje docela držej. Taky je to dost velká jednorázová investice. Na druhou stranu barva a regenerace parádní - určitě do týhle henny zase někdy půjdu.
Jinak s DMkovou bych, pokud chceš fakt nějakou barvu, moc neztrácela čas - na regeneraci je prima, ale barví asi nejhůř ze všech henn, který jsem zatím zkusila.


Titania to vystihla přesně! Já jsem dala na vlasy po ramena 2 kostky LUSH a bylo toho dost. Někomu to může vyjít i na 6x. Cena není strašná, vyjde asi na 250,- jedna tabulka i s poštovným z Anglie + 30-40,- poštovné po ČR. Ta paní to pak rozesílá zákaznicím, když ji dojde balík . Takže tě 325g LUSH henny vyjde do třech stovek komplet. V Praze ji mají tuším za 360,- a pokud tam nebydlíš, máš smůlu a připočti 150,- poštovné. Hennecolor 100g stojí kolem 120,-. 325g tak vyjde na 390,-. A pokud ji ve svém okolí opět nemáš, stejně jako já, musíš ještě připočíst pořád zmiňované poštovné. Crying or Very sad Jo a nevím jak to dělám Laughing ,ale koupelnu mám normální, a to jsou bílé obkladačky, žádné zaprasení. Smývám to v kleče ve sprchovém koutě a fakt v pohodě. Už jsem to někde psala, hodně bince bylo z přelivu hennecolor. Klidně si objednej jen jednu "tabulku" na vyzkoušení. Jen se asi tak+- měsíc na to čeká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

S tou koupelnou jsem nechtěla nijak strašit - není to žádná katastrofa, taky ji nemám zaprasenou celou od "hlavy k patě" - je tam jenom ten rozdíl, že po práškový henně (i když tam přidávám oleje) stačí vzít vanu proudem vody případně setřít mokrou houbičkou, po lushácký Caca Rouge to chce vzít i nějakým prostředkem, co odmašťuje. Ale možná Caca Brun těch olejů a másel má o něco míň, tak tam tenhle problém není.
Jinak kdyby chtěl ještě někdo zkusit to "ředění" lushácký henny práškovou hennou (že by mu taky plihly vlasy z přebytku péče), tak docela dobrej tip na levnou přírodní hennu (takže červenou, nikoli hnědou - v kombinaci s Caca Brun teda bude víc červenejch odlesků), tak mají solidní ceny na http://web.telecom.cz/lamda/index.html - (135 korun za 200 g je i s těma 50 korunama poštovnýho dobrá cena) nebo na www.prodejbylin.cz . A pak je ještě nějaká henna Zarqa (http://www.cajicek.cz/shop/akce/henna-red-zarqa-100g-2.html ) - tu teda nemám vyzkoušenou, ale někdo ji tu zkoušel a byl spokojenej je z Pákistánu a měla by prej jít o něco víc do hněda než třeba egyptská henna. Jinak všechny tyhle zmiňovaný henny by měly bejt čistě přírodní, bez různejch pikramátů a podobnejch chemickejch příměsí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.