Tmavé vlasy a henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0451c489f4803d23d96a454d1508bbfbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 6:10 pm    Předmět: Citovat

Já mám přirozené tmavě hnědé vlasy a občas používám tmavě hnědou hennu Khadi... chci, aby byla co nejpodobnější mým vlasům a aby neházela červené odlesky. S touto tmavě hnědou hennou jsem spokojená, je asi o tón tmavší než mé vlasy (ale není černá) a červené odlesky nemá. Ale nevím, jak na tom budou jiné odstíny.
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ma0ka
0-7
0-7


Založen: 2.11.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2016 8:55 am    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Ahoj a vitej na DV Smile

zrzave to nejspis bude, i kdyz pokud mas hodne tmave vlasy, tak spis odlesk nez skutecna barva. Pokud bys radeji cervenou, tak bych sla do Hennecolor bordo, dava tmavocerveny odstin (kombinuj s tea tree olejem a citronem, zalej horkou vodou a patlej hned, nenech odstavat), a i kdyz vlasy jeste vice "ztmavuje", na slunicku se krasne rozzari cerveni. Skutecne cerveni a nikoliv zrz, byt ten odstin bude spise teply nez studeny. Mrkni ke mne do galerky na treti stranku, mam tam par fotek vysledku (a mnoha hennovani Smile)

Díky za odpověď Smile už předtím jsem koukala do tvé galerie a právě taková barva, jakou máš ty, by se mi líbila. Rozhodovala jsem se mezi khadi a hennacolor, takže jsi mi to vyřešila, díky Smile no jakmile přijde rodičák, objednávám a uvidíme, co z toho vyleze Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 15, 2016 1:13 pm    Předmět: Citovat

Já s oblibou střídám hennecolor bordo s čistou Khadi (nebo lamdou) - ta hennecoor je hezčí, studenej odstín, čistá henna mi dělá hezčá vlasy, takže kompromis. Wink Ale začínala bych taky spíš s bordó, jak radí Jitt - pokud ti i ta bude házet na tvůj vkus moc do zrz, tak to asi bude chtít, asi to bude chtít nějakou hnědou (i když ono většinou i ty hnědý henny mají ty odlesky spíš do zrz). Ale každopádně ta hennecolor bordo je dobrej začátek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tálka
0-7
0-7


Založen: 3.7.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 7:06 pm    Předmět: Henna po prvé Citovat

Ahoj Smile . Chtěla bych se zeptat, jakou hennu by jste mi doporučily(i) na tmavě hnědé vlasy a aby to chytlo studeně. Co nejblíže této Smile https://www.google.cz/search?q=ka%C5%A1tanov%C3%A9+vlasy&espv=2&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwji0_rdtr_QAhUIUhQKHSAECAkQ_AUIBigB#tbm=isch&q=cold+red+hair&imgrc=1nYb5Z1Tlp7HXM%3A
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2016 9:57 am    Předmět: Citovat

No, barva je to úžasná, o to nic, taky bych ji brala. Ale bohužel, jestli máš tmavě hnědý vlasy, tak Ti tohle henna prostě neudělá, rozhodně ne takhle výrazný. Z těch, co jsem vyzkoušela (a že jich bylo dost), má ke studenýmu odstínu nejblíž hennecolor bordó - ale až takhle studená teda rozhodně není, navíc na tmavě hnědejch vlasech budou spíš odlesky (i když na přímým sluníčku by to mohlo prozářit - ale člověk na něm zase netráví tolik času).
Takže pokud vyloženě chceš tuhle barvu, asi Ti nezbude než sáhnout po chemii. Já nakonec zvolila kvůli regeneraci/kvalitě vlasů hennu - a holt jsem se smířila s tím, že barva bude jiná než vysněná: a nakonec mi došlo, že mi ta pravá henová vlastně sluší víc, ale není to řešení pro každýho. Jenom ještě upzorňuju, že na několik vrstev henny pak chemka může blbě chytat (respektive mně tehdy ta chemická bordó, kterou jsem to asi po půlroce hennování chtěla trochu zestudenit, nechytla vůbec) - ale i to je dost individuální. Tuším tu kdysi někdo psal, že to střídá a je to OK, to je fakt vlasy od vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.