Vánoční a zimní recepty
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b8803f21a4ae8a87806a651a12cdff20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 6:40 pm    Předmět: Vánoční a zimní recepty Citovat

Tak mě napadá, co takhle se podělit o nějaké ty vánoční dobroty??? Jak děláte punč, svářo, nebo nějaké cukroví či jinou baštu?
Já začnu receptem na zahřívací pitíčko od kamaráda z okruhu milovníků historie- Středověká medicínka:
Cukr se zkaramelizuje, přidáme slivovici a medovinu (přiléváme pozvolna, aby karamel zbytečně netuhl). Poměr S a M necháme podle chuti, já dělám tak 1:1. Povaříme, aby to nebyla alkoholická bomba a nazávěr přidáme máslo a po vychladnutí na pitelnou teplotu dodáme ještě med. Vážně je to super meducína Laughing Já se s ní napájím v tomhle předvánočním blázinci Very Happy
Tak a copak máte dobrého vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Moje Zbytečné koule

Při pečení cukroví schováváme do plechovky všechny upečené odřezky těsta (třeba z vykrajovaných druhů), rozinky, ořechy, zbylou čokoládu, marmelády atd. Když máme těsně před vánoci všechno upečeno, vytáhneme zmíněné zbytky. Upečené odřezky těsta, rozbité a nepovedené sušenkové cukroví atd. dáme spolu s ořechy do robotu a rozemeleme na prášek, přidáme rozinky, strouhaný kokos a všechny ostatní pevné suroviny. Opět několika pulsy smísíme. Aby vznikla tvarovatelná hmota, spojí se rozpuštěnou čokoládou, rumem, marmeládou, nebo medem či sirupem.
Hmotu honíme v kuchyňském robotu, dokud nevznikne koule. Z té pak koulíme Zbytečné koule a obalujeme ve zbylých mletých mandlích, kokosu, kakau, cornflakes, sušeném mléce a podobně.

Každý rok se recept liší podle typu zbylých surovin a každý rok je to nejpopulárnější druh cukroví.
Protože neobsahuje syrová vejce, máslo ani mléko, vydrží docela dlouho bez úhony. Ovšem většinou podléhá nájezdu kobylek (konzumentů).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 7:27 pm    Předmět: Citovat

Grog: Cukr zkaramelizujeme, zalejeme rumem, přidáme hřebíček, dolejeme podle chuti vodu a necháme ohřát. To mne teď naučila babička a strašně se divila, že to neznám. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Teda, zbytečné koule vypadají báječně, škoda, že už máme upečeno a zbytky vyhozené Sad No nic, tak snad napřesrok... Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 7:49 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, rumové kuličky jsou nejpopulárnější cukroví, nejlépe ještě vylepšené mandličkou uprostřed.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

To mi připomnělo. Recept na nejjednodušší rumové pralinky na světě:

Koupí se duté čokoládové figurky. Vezme se figurka, hlava se sní a do zbytku se nalije rum Laughing

(Jeden z vánočních vtípků, co mi dolezl na mail)
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so prosinec 14, 2013 11:44 pm    Předmět: Citovat

Pečete vánoční cukroví? Máte tip na nějaké zdravější varianty? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so prosinec 14, 2013 11:52 pm    Předmět: Citovat

Jo, nahradit Heru máslem, třetinu plánovaného množství cukroví vyškrtnout, druhou třetinu vyměnit za sušené ovoce a ořechy a aspoň jednu vánoční pohádku denně vyměnit za vánoční procházku Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so prosinec 14, 2013 11:59 pm    Předmět: Citovat

ke Zbytecnym koulim: ... zni to skvele, ovsem u nas doma je to nepouzitelne. Jednak je mama mistrem ve spotrebovavani zbytku (zasadne nikdy nic nezbyde) no a my s brachou a tatou jsme zas mistri v "uklizeni" rozbiteho cukrovi ... Laughing A i toho nerozbiteho, kdyz na vec prijde.

Letos uz se mama nastvala a prohlasila, ze kdyz uz chceme uzirat, tak at si ty slepovany berem aspon po parech a nedelame ji v tech tvarech (trojuhelnicky, ctverecky, kolecka, hvezdicky a podobny) curbes Laughing Ze to prej pak nejde sparovat ... Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 12:04 am    Předmět: Citovat

Zrovna jsem o tom psala na svém blogu (viz. můj profil)

Naprosto souhlasím s tím máslem. Už léta peču zásadně z másla a cukroví už není tvrdé a bez chuti či s pachutí margarínu. Letos jsem nakoupila celozrnné a nepšeničné mouky (od Vavřince), třtinový cukr a hroznový cukr a použila to do cukroví. Cukroví jsem ochutnávala dnes. Chuť je výraznější, hlavně u ořechových druhů. Tmavé mouky ovlivní jen barvu, nikoli konzistenci těst. Hroznový cukr je sladší a má takovou "čistší" chuť než chemická pachuť moučkového klasického. Hnědý cukr jsem dávala dovnitř, hroznový navrch (obalovaný rohlíčků, sypání lineckých atd.)

Proces uléhání (uležování?) probíhá úspěšně.
Navíc používám kvalitní čokoládu, nesířené sušené ovoce a do krémů nedávám syrová vejce.


Jo a nepoužívám máslové krémy (je mi z nich na zvracení, případně ve společnosti čokolády zdrhají rovnou skrz).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.