schlaich
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=318eceae442cfbf30682a34dc46ee850Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

znáte schlaich?
schlaich znám jsou to supr hračky
10%
 10%  [ 1 ]
něco jsem o nich slyšela ale je to spíše pro malé děti
10%
 10%  [ 1 ]
co to je?;)
80%
 80%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 5:38 pm    Předmět: Citovat

no..je to různé vlastně je to jen hloupá hračka...ale má to něoc do sebe..seskupentví..nevim...ale vzniklo to v německu!
každý rok se obnovuje katalog se stále novými postavičkami!
který vždy vyjde v květnu!vždycky s katalogu také něco vyřadí a to je potom v centru kotva za levno Laughing nikdy jsme neslyšela o burzách...pokud byste o nějaké věděli dejte mi vědět jo?

seskupenctví...přírody a figurek..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Jo vlastně, já jsem od neteřinky předloni dostala indiánského šamana. Mám ho na knihovně, aby mě hlídal Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 7:16 pm    Předmět: Citovat

ha já mám náčelníka!mám toho hodně!!
tak si to někdy kupte!
podle mého to zažeme smutné myšlenky Laughing
nicole tak neteři řekni a%ť ti koupí ještě a že se ti to líbí a kolik jí je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

aha, už jsem to pochopil, prostě figurka z nějakého materiálu, představující člověka, zvíře či něco jiného.. Wink tak to znám... vlastním asi 1000 ks gumových indiánů a cowboyů z bývalé NDR a sháním je dodneška... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
aha, už jsem to pochopil, prostě figurka z nějakého materiálu, představující člověka, zvíře či něco jiného.. Wink tak to znám... vlastním asi 1000 ks gumových indiánů a cowboyů z bývalé NDR a sháním je dodneška... Wink Laughing

Vlastně ty zvířátka atd. jsou taky z nějakého plastu. Indiánů mají spousty (můžeš mít celou vesnici), taky draky, pohádkové postavy a třeba dostihové stáje i s jokeyi atd. Děcka si z toho můžou postavit svůj svět.
Připadá mi, že to rozvíjí fantazii. Neteř si s tím vyhraje hodiny. "Chová koně" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 9:09 pm    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:

nicole tak neteři řekni a%ť ti koupí ještě a že se ti to líbí a kolik jí je?

Je jí 13, ale je to pořád holka, do slečny má zatím daleko. A já jsem ráda, jen ať si užije dětství.
Ten náčelník má na hlavě dikobrazí bodliny a v ruce chřestidlo. Takže je to vastně spíš šaman. Ona ví, že se zajímám o domorodé léčitele a kouzelníky a tak mi dala tohohle panáčka. Moc se mi líbí, že jsou ty postavičky takové realisticky vyvedené.

Jaké se líbí tobě ? Divoká zvířata nebo domácí ? A nebo ty pohádkové postavy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 10:08 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Clondyk napsal:
aha, už jsem to pochopil, prostě figurka z nějakého materiálu, představující člověka, zvíře či něco jiného.. Wink tak to znám... vlastním asi 1000 ks gumových indiánů a cowboyů z bývalé NDR a sháním je dodneška... Wink Laughing

Vlastně ty zvířátka atd. jsou taky z nějakého plastu. Indiánů mají spousty (můžeš mít celou vesnici), taky draky, pohádkové postavy a třeba dostihové stáje i s jokeyi atd. Děcka si z toho můžou postavit svůj svět.
Připadá mi, že to rozvíjí fantazii. Neteř si s tím vyhraje hodiny. "Chová koně" Very Happy


Já vím,že ano, mají jich hromady v Kotvě v Praze, ale ty ceny moc lidový nejsou ... Embarassed ,. takže se na ně chodím koukat a nic nekupuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.