Gumičky a různá sepínátka do vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3dc367835f31238dc5f33907d043d903Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

Janulína napsal:
Já je taky nemůžu. Teď mám nejradši gumičky z okraje silonový ponožky. Skvěle drží a neničí tolik vlasy.


Přesně jak říkáš - já mám všechny silonový ponožky ostříhaný...pak je dobrý, když si je potřebuju vzít Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janulína
21-40
21-40


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy .To už pak moc na noze nedrží, co? Very Happy Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 11:04 pm    Předmět: Citovat

Janulína napsal:
Very Happy Very Happy Very Happy .To už pak moc na noze nedrží, co? Very Happy Smile Very Happy


Popravdě....moc nee Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

Janulína napsal:
Já je taky nemůžu. Teď mám nejradši gumičky z okraje silonový ponožky. Skvěle drží a neničí tolik vlasy.
silonový??hm,já ty látkový...a ty v jakym nakupuješ obchodu??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

no já ráda vzorovaný punčochy a dyž si nějaký zničím, tak tu část od kotníku po lýtko vystřihnu, sroluju a je z toho šetrná gumka do vlasů, akorát je třeba ji víckrát obtočit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 1:32 pm    Předmět: Citovat

KačBeth napsal:
no já ráda vzorovaný punčochy a dyž si nějaký zničím, tak tu část od kotníku po lýtko vystřihnu, sroluju a je z toho šetrná gumka do vlasů, akorát je třeba ji víckrát obtočit ...

Proč mě tohle nenapadlo, když jsem vyhazovala svoje puntíkaté punčošky???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 1:34 pm    Předmět: Citovat

Dana napsal:
KačBeth napsal:
no já ráda vzorovaný punčochy a dyž si nějaký zničím, tak tu část od kotníku po lýtko vystřihnu, sroluju a je z toho šetrná gumka do vlasů, akorát je třeba ji víckrát obtočit ...

Proč mě tohle nenapadlo, když jsem vyhazovala svoje puntíkaté punčošky???
proč?to nevim ale aspoň víš že příště nebudeš punčochy vyhazovat!!ale pořádně vyprat jinak budou punčochy tak trochu páchnout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 1:37 pm    Předmět: Citovat

tak to je jasný, že vyprat Smile já už mám několik károvaných, aj síťované, různé barevné, pruhované, škoda že mi zatím nedosáhnou fšecky vlasy do culíku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

KačBeth napsal:
tak to je jasný, že vyprat Smile já už mám několik károvaných, aj síťované, různé barevné, pruhované, škoda že mi zatím nedosáhnou fšecky vlasy do culíku ...
hm...tak si ej nech prodloužit a jinak si myslim že je dobré mít rozpuštěné vlasy než pořád zagumičkované..ale mě se vlní a potom vypadaj neučesaně znáte to? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 5:53 am    Předmět: Citovat

Kikuška napsal:
KačBeth napsal:
tak to je jasný, že vyprat Smile já už mám několik károvaných, aj síťované, různé barevné, pruhované, škoda že mi zatím nedosáhnou fšecky vlasy do culíku ...
hm...tak si ej nech prodloužit a jinak si myslim že je dobré mít rozpuštěné vlasy než pořád zagumičkované..ale mě se vlní a potom vypadaj neučesaně znáte to? Laughing


tož já chodím venku a v robotě prostovlasá, gumku potřebuju jen doma, aby mi při vaření nepadaly vlasy do xichtu Smile a prodlužování vlasů e e, radši budu vypadat neučesaně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.