Revalid - sampon, balzam, kondicionér, kapsle
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0d952d34a4c25e6679f983def924b07Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 9:09 pm    Předmět: Revalid - sampon, balzam, kondicionér, kapsle Citovat

ahojky, neskúšali ste niekto Revalid šampón, kondicionér a krém? je táto ošetrujuca kozmetika účinná, dajú sa vlasy pekne rozčesať po tom kréme a sú hladké? lebo zatial som nenašla balzam, ktorý by mi krásne uhladil vlásky a oni by sa dali bezproblémov rozčesať tak ich mám hrozne drsne Sad dakujem

PS:inak mám v tom dosť chaos, existuje kondicioner, balzam aj krem? ktorý je najúčinnejší? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 9:25 pm    Předmět: r Citovat

ahoj, zkoušela jsem šampn bez toho Dimeticone a mo mi nesedl, pravda byly vlasy silnější, ale druhou polovinu vlasů, je to záhada Laughing , sem je mela suchý a v hrozným stavu, taky je pravda, že nejsou v dobrém stavu, ale tobě by mohl sednout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

no tak to nesedne ani mne nakoľko ich mám tiež v hroznom stave Sad a čo ten krem neskušala si?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 11:14 am    Předmět: b Citovat

me sedl jen na ty v lepším stavu a to je druhé straně hlavy, jestli je máš křehké, tak bych to raději nezkoušela. Ten krém jsem nezkoušela, ale vyzkoušej určitě neco od Alverde. Je t přírodní a každý si to tady chválí, já ted taky jsem jen na přírodu a to mám odbarvované vlasy odrůstající. Sem tam bych dala neco se silikonama Smile nebo zkus Hennu bezbarvý zábal, ted se na nej taky chystáááám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

hennu určite nie nakoľko prave po hennovom prelive sa mi takto zničily a zdrsnely vlasy nikdy som ich nemala v takomto hroznom stave a Alverde som tiež mala a všetko išlo mame a to som ešte nemala takto zničené vlasy len odfarbené, pre mna slabé Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 2:21 pm    Předmět: v Citovat

aha tak to je mi líto, já mam taky pořád furt slabý vlasy Crying or Very sad víš co, kašli na levný šampony ty ti nikdy nepomůžuou me taky ne!!!zajdi si do kadeřnictví třeba Biolage je super s ceramidami ta ti valsy uzdraví stojí to kolem 300 ale vem ten s ceramidami je to čístá příroda a je fakt dobrá, levný šampony ti nepomůžou ani me nepomohli ani zábaly a tak, chce to neco profesionálního Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 3:59 pm    Předmět: Citovat

mixer, a máš odbarvené vlasy? Tam je to s použitím henny trochu problematické (ale obecně, čím častěji se používá, tím jsou vlasy lepší, a také je dobré přidat do ní olej, aby vlasy nebyly vysušené). A co přesně myslíš hennovým přelivem? Klasické "bahýnko" na hlavu? Divím se, jestli ti to takhle moc zhoršilo vlasy. Většinou to má účinek úplně opačný.

Osobně myslím, že by ti spíš mohly pomoci nějaké olejové zábaly nebo domácí masky (s jogurtem, majonézou, vajíčkem, kvlasicemi apod.), drahý šampon rozhodně také není zárukou úspěchu. Anebo co zkusit šampon Doliva (mají ho v lékárně) - je v něm olivový olej a alespoň já s ním mám dobré zkušenosti, že jsou vlasy po něm hladké.
A pak samozřejmě neodbarvovat, co nejmíň fénovat, nežehlit, nekulmovat, netrvalit a tak dále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

Daniela, áno mam odbarvene z tmavých na blond už cca 5 rokov a chcela som s tým prestať a vrátiť sa pomali prirodnou farbou na moju povodnu farbu a poradili mi že nemam hned si dať praškovu hennu ale aspoň 3x hennový preliv. Tak som si kupila henový preliv od Logony ale po použití mi strašne zdrotovali vlasy-stvrdli Shocked neviem ich rozčesať, predtým som ich tiež mala dosť zničené ale po použití kondicionéru od Gliss kur to išlo pekne ale teraz nepomáha ani kondicionér, fakt nechápem, takže s hennou momentálne končím a chcem si dať Casting gloss od loreál dúfam že mi to neublíži-inak dosť sa bojím ale čítala som tu vlákno Casting gloos a veľa báb ten preliv casting kombinuje s hennou takže by to nemalo byť problém dokonca som tam narazila na baby ktoré tiež mali s henny vysušené vlasy a dali si casting po 2týždnovom hennovaní a boli velmi spokojné že konecne majú krásne ligotavé jemné vlásky Smile už mám kúpenú 713-ladovu duhovú. Inak 2xdo týždňa si robím aj domáce zábaly, olivový olej, med, smotana ale moc to nepomáha Sad chcem ešte skusiť ten gelový balzam od Gliss kur s ruzovým olejom že je tiež veľmi dobrý na takéto problémové vlasy ako mám momentálne ja Rolling Eyes asi tak Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 7:27 pm    Předmět: Re: Revalid - sampon, balzam, kondicionér Citovat

mixer napsal:
ahojky, neskúšali ste niekto Revalid šampón, kondicionér a krém? je táto ošetrujuca kozmetika účinná, dajú sa vlasy pekne rozčesať po tom kréme a sú hladké? lebo zatial som nenašla balzam, ktorý by mi krásne uhladil vlásky a oni by sa dali bezproblémov rozčesať tak ich mám hrozne drsne Sad dakujem)

PS:inak mám v tom dosť chaos, existuje kondicioner, balzam aj krem? ktorý je najúčinnejší? Idea

Pokud pět let odbarvuješ z tmavé na blond , jsou vlasy už hodně narušené - proto jsou drsné . Pokud máš finance, vyplatilo by se ti investovat do profesionální kosmetiky - ta na tyhle hodně narušené vlasy opravdu zabírá, myslím, že tu o tom někde psala Sarah.pentium ( také odbarvuje) - používá profesionální kosmetiku Goldwell, Loreal, Kerastase. Bohužel - na chemii platí zase jen chemie.
V drogerii je k mání docela dobrý šampon a balzám od Elsevu (žluté balení) - s ciment-ceramidy, také pěkně uhladí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Ilona, včera som si v lekárni kupila sampon a balzam Clorane s mangovým maslom na suché a narušené vlasy a dnes si robím ricinový zábal so zltkom a brezovým výluhom tak som zvedavá co to spraví a dakujem za rady len neviem či si mozem dať ten casting Idea

PS: ale predsa jednu kladnu vec som postrehla že mi uz nepadaju vlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.