Revalid - sampon, balzam, kondicionér, kapsle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=14ac5cee77189bb6f70d1ca95b9d000fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2011 7:26 am    Předmět: Re: Padání vlasů a Revalid? Citovat

Aleš napsal:
Poměrně dost mi padají vlasy pri mytí a pak rozčesání..vždy přijdu približně o 50 vlasu i vice...koupil sem si šampon Revalid ale moc to nepomaha..poradte co delat.diky

Tohle množství vypadlých vlasů je v normě, po mytí rozhodně. Denně ti může vypadnout až 100 (někdy se uvádí až 150) vlasů. Já používám Revalid šampon už skoro půl roku a pořád jsem s ním spokojený. Možná to tak děláš, ale je dobré si s ním při mytí dobře (ale jemně) promasírovat hlavu a nechat chvíli působit, potom dobře smýt a já ke konci splachuju studenou (ne ledovou) vodou. Přijde mi, že to ty vlasy povzbudí a dělám to pro dobrý pocit, líp se potom taky rozčesávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2011 11:19 pm    Předmět: Citovat

Prave som dobrala Revalid kapsle a rada by som sa podelila so svojimi skusenostami. Wink
I ked som ich jedla vzdy po jedle, ako bolo v navode uvedene, zakazdym mi prislo zle a pri davke 3tablety/den sa skratka nedalo fungovat. Tak som to obmedzila na 1tabletu vecer pred spanim a tak v 50% pripadoch sa mi podarilo zaspat skor ako zacali tie typicke "symptomy" (hnusna pachut v celom pazeraku, ktora vystupovala az do nosa, tazko to popisat).
No ale povedala som si budiz, ten zazrak stal 8eur (coz mi na povodne 10-dnovu kuru pride ako zdieracstvo prveho stupna), tak ho doberiem.
Vlasy sice za mesiac poposkocili o 2cm, ale to moze byt rovnako dobre zapricinene aj kazdovecernym svedomitym patlanim Bioharu a moznymi nepresnostami merania. Na padanie, moj primarny problem, mi nepomohol vobec.
Takze za mna - aj keby to nejake prevratne ucinky malo, za tie pocity v zaludku mi to zial nestoji. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 10:06 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenosti s Revalid ampulkami? Nejsou zas až tak drahé a vypadají solidně.
http://www.lekarna.cz/revalid-tonic-20x5ml/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freyanka
0-7
0-7


Založen: 7.9.2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si t
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 10:46 am    Předmět: Citovat

Podělím se o své zkušenosti s Revalid tonikem, jelikož koukám, že ho tady skoro nikdo nevyzkoušel. Takže, celé tonikum stojí 250 kč a je v něm celkem 20 ampulí po 5ml. Z tohoto hlediska se mi to nezdá vůbec drahé. Poctivě vtírám 1 ampuli po mytí vlasů (nerada něco vtírám na suché vlasy) a již teď, po 5 ampulích, cítím "ježečka" podrostů. Tonikum obsahuje kofein takže mi ze začátku přišlo, že se vlasy mastí o jeden den rychleji ale dalo se to přežít. Teď si již vlasy zvykly a nemastí se. Proti padání si myslím, že taky docela funguje ale špatně se mi to hodnotí, jelikož mi vlasy padají v normálním množství. Takže určitě toto tonikum stojí za vyzkoušení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

Tak já opět musím pochválit šampon Revalid. Po pokusech prodloužit mycí interval z mytí obden na tři dny jsem si rozházel pokožku hlavy. Nejdřív svědění, potom zvýšené maštění, chvíli i větší padání vlasů a nakonec lupy. Zkusil jsem šampon Schwarzkopf BC Bonacure Sensitive Soothe od kadeřnice, nepomohl. Potom jsem zkusil jemný syrovátkový šampon La Chévre, trochu lepší ale nic extra, ani mi pořádně vlasy neumyl, příště musím dát větší množství. Oba tyto šampony jsem sice použil jen jednou, takže jsem nemohl čekat ihned zázrak. Ale pořád mě svědila hlava, tak jsem se radší vrátil k Revalidu a super. Hned po prvním mytí mi hodně pomohl, co se týká lupů i svědění (ale se svěděním to chce ještě trpělivost, než se pokožka hlavy dá do kupy). Každopádně co se týká poměru cena/kvalita u mě vyhrává jednoznačně šampon Revalid. Mám doma i kondicionér, ale nepoužíval jsem ho, protože obsahuje dimethicone. V popisu na netu je psané, že je vhodný i pro muže. Nejspíš ho občas dám, to vlasům neuškodí. Mám teď kratší vlasy, takže něco se dostane i k pokožce hlavy. Silikony mi kdysi na hlavě vůbec nevadily, používal jsem je při každém mytí až k hlavě a v pohodě. Teď mi připadá, že mám hlavu citlivější. Uvidím, pokud by byly vlasy suché, dám ten kondiš a nebudu to řešit.

Naposledy upravil Stue dne ne březen 25, 2012 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo prosím vás více zkušeností s tobolkami? (Kromě špatného vlivu na zažívání...)

Našla jsem tady
http://www.lekarna.cz/revalid-270-tobolky/

pochopila jsem správně že je tam 270 tobolek za ty peníze?

Má to mít vliv na posílení zbylých vlasů a minimálně se to má brát tři měsíce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

Minulý týden jsem je objednával. Je tam 270 tobolek za těch 995,- Kč. Takže tříměsíční kúra. Ještě jsem po dodání pro jistotu kontroloval datum spotřeby, ale bylo v pořádku. Je to bezva akce Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 7:43 pm    Předmět: Citovat

všechny doplňky na vlasy by se měly užívat alespoň 3 měsíce....

Zkušenosti jen dobré, jen se mi teď nedaří ukecat manžela Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 5:45 pm    Předmět: Citovat

Stue napsal:
Minulý týden jsem je objednával. Je tam 270 tobolek za těch 995,- Kč. Takže tříměsíční kúra. Ještě jsem po dodání pro jistotu kontroloval datum spotřeby, ale bylo v pořádku. Je to bezva akce Wink.


Jen k datu expirace, lekarna.cz je ověřená SÚKLem (Státní ústav pro kontrolu léčiv), proto kdyby přípravek měl končící expiraci do cca půl roku tak to musí být při koupi vyznačeno. Takto schválená lékárna nikdy nesmí prodat nic prošlého. Jejich cena revalidu může být dána dodavatelem, výrobcem nebo jinými faktory, jejichž cílem je zvýšit tržby (totéž se děje s Pharmatonem => je malá poptávka, jelikož se jedná o drahé přípravky, tak se výrobci i dodavatelé snaží zvýšit zájem veřejnosti). To jen kdyby někomu vrtalo hlavou, proč má tento obchod tak výhodnou cenu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.