Revalid - sampon, balzam, kondicionér, kapsle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=778785de6e56916db285a22baebef71fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 6:43 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Jen k datu expirace, lekarna.cz je ověřená SÚKLem (Státní ústav pro kontrolu léčiv), proto kdyby přípravek měl končící expiraci do cca půl roku tak to musí být při koupi vyznačeno. Takto schválená lékárna nikdy nesmí prodat nic prošlého. Jejich cena revalidu může být dána dodavatelem, výrobcem nebo jinými faktory, jejichž cílem je zvýšit tržby (totéž se děje s Pharmatonem => je malá poptávka, jelikož se jedná o drahé přípravky, tak se výrobci i dodavatelé snaží zvýšit zájem veřejnosti). To jen kdyby někomu vrtalo hlavou, proč má tento obchod tak výhodnou cenu:-)


To jsem netušil, že SÚKL takhle ověřuje. Takže díky za info Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2012 8:07 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jak je to u internetového prodeje vitamínových doplňků. Ale u běžného prodeje jsme nikdy nic neoznačovali. To co přišlo s blízkým datem expirace se vracelo. To co "procházelo" se prodávalo jen pokud by to byl pacient do data expirace spotřeboval. (jednalo- li se o baleni s dávkováním na tři měsíce, s expirací za 110 dní, pacintovi se nabídlo a byl tázán, zda to zvládne využít) Nicméně pravda je, že lékárna nesmí prodat věci prošlé, nebo ještě neprošlé, které nestačí zákazník spotřebovat. Ne jako naše hypermarkety, co si přelepujou data spotřeby a nic se neděje.
A k snížené ceně. Někdy dělá dodavatel akce. 1+1 zdarma, 10+2 zdarma atd. Solidní lékárna pak cenu rozpočítá a výsledná cena se pak sníží.

Jinak nakonec jsem objednala, už je doma.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 12:30 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Nevím, jak je to u internetového prodeje vitamínových doplňků. Ale u běžného prodeje jsme nikdy nic neoznačovali. To co přišlo s blízkým datem expirace se vracelo. To co "procházelo" se prodávalo jen pokud by to byl pacient do data expirace spotřeboval. (jednalo- li se o baleni s dávkováním na tři měsíce, s expirací za 110 dní, pacintovi se nabídlo a byl tázán, zda to zvládne využít) Nicméně pravda je, že lékárna nesmí prodat věci prošlé, nebo ještě neprošlé, které nestačí zákazník spotřebovat. Ne jako naše hypermarkety, co si přelepujou data spotřeby a nic se neděje.
A k snížené ceně. Někdy dělá dodavatel akce. 1+1 zdarma, 10+2 zdarma atd. Solidní lékárna pak cenu rozpočítá a výsledná cena se pak sníží.

Jinak nakonec jsem objednala, už je doma.


Právě, že u toho internetového prodeje jsem si často všimla, že výrobky s končící expirací (cca půl roku dopředu) označují a slevňují. Zřejmě se poučili, jelikož pacienti si v dnešní době na expirace dávají docela pozor a výrobky jim třeba vraceli. Určitě je lepší to mít ošetřené než pak řešit stížnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
primabaleriiiiinka
0-7
0-7


Založen: 14.4.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

já jsem užívala kapsle a pomohly. Vlasy jsem mela mnohem lepsi. Bohuzel to u me podporovalo chut k jidlu a pribrala jsem. Poprve jsem nevedela, ze to je z toho. Kdyz jsem je prala o rok pozdeji po druhe, tak to dopadlo stejne Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 1:47 pm    Předmět: Citovat

Asi od března mi začaly více padat vlasy, vyčešu chomáč tak 50 vlasů, zřejmě je to v normě, ale trochu mě to vyděsilo, protože v zimě mi nepadaly vlasy skoro vůbec.
Chtěla jsem si v DM koupit alverde kofeinové tonikum, ale v našem DM ho nedostávají. V lékárně mi nabídli revalid tonic. Je za příznivou cenu, tak jsem ho vzala.
Jen ty ampulky mi připadají nepraktické, tak jsem je přelila do lahvičky od lopušáku s rozprašovačem.
Máte někdo s tímto tonikem zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 3:06 pm    Předmět: Citovat

Jorika: Revalid tonikun tu nedávno vyzkoušela *Leontýnka*:

*Leontýnka* napsal:
Podělím se o své zkušenosti s Revalid tonikem, jelikož koukám, že ho tady skoro nikdo nevyzkoušel. Takže, celé tonikum stojí 250 kč a je v něm celkem 20 ampulí po 5ml. Z tohoto hlediska se mi to nezdá vůbec drahé. Poctivě vtírám 1 ampuli po mytí vlasů (nerada něco vtírám na suché vlasy) a již teď, po 5 ampulích, cítím "ježečka" podrostů. Tonikum obsahuje kofein takže mi ze začátku přišlo, že se vlasy mastí o jeden den rychleji ale dalo se to přežít. Teď si již vlasy zvykly a nemastí se. Proti padání si myslím, že taky docela funguje ale špatně se mi to hodnotí, jelikož mi vlasy padají v normálním množství. Takže určitě toto tonikum stojí za vyzkoušení.


Co se počtu vypadlých vlasů týče, onen "normální" stav je asi hodně individuální - někomu se vlasy obnovují zkrátka rychleji, někomu pomaleji. Udává se, že průměrnému člověku normálně denně vypadne asi 100 vlasů, takže tady bys v normě byla. Už několikrát jsme ale ve fóru Padání vlasů dospěli k závěru, že tahle norma možná není úplně dobře spočítaná...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

Ja s revalidom skúsenosti nemám ale musím hovoriť za svoju spolubývajúcu na intráku, lebo keď pozorujem jej vlasy tak sa mi nechce veriťVery Happy Ona využíva skoro všetky doplnky od kapslí až po také to sérum na končeky. Kedysi jej vypadávali vlásky po chumáčoch-ževraj dedičnosť..Ale akonáhle začala brať tie kapsle tak po troch mesiacoch teraz vyčeše tri vlasy po kúpaníVery Happy Takže ja som z toho úplne hotováVery Happy S ampulkami jej to nevydržalo lebo sa jej to nechcelo užívať tak to nemôžem povedať, ale to sérum na končeky to musí byť riadna pecka!Very Happy Pretože ona žehlila každodenne snáď odkedy vynašli žehličku Laughing A teraz na jej hnedých vlasoch nie je vidno anilen jednu bielu bodku. Možno je to aj tým že používa dohromady aj šampón a kondicionér..nevedno.. Ja len keď bude viac peniažkov okamžite skočím po tých kapslách !Very Happy Lebo teraz jej vlasy rastú rýchlosťou blesku..naviac jej neskutočne zhustli..a dôležité je že N-E-P-A-D-A-J-Ú takže som sa na to namotala ako to len šlo, snáď nebudem opäť sklamaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2012 11:58 am    Předmět: Citovat

Po měsíčním užívání revalid tonic nepozoruji změnu v padání jen jsem zjistila, že mám lupy (lupy mi dělá i Alpecin, tak zřejmě nemůžu kofein) škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2012 10:59 pm    Předmět: Citovat

Prave mi prisiel newsletter z lekarna.cz a maju zlavneny Revalid (30 cps). Tak ak by chcel niekto len vyskusat bez investovania veskereho majetku... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2012 7:16 am    Předmět: Citovat

Jorika napsal:
Po měsíčním užívání revalid tonic nepozoruji změnu v padání jen jsem zjistila, že mám lupy (lupy mi dělá i Alpecin, tak zřejmě nemůžu kofein) škoda.
Já si nemyslím, že by to bylo kofeinem, ale Alpecin hodně vysušuje, takže ty lupy budou tím. Mi stačí umýt Alpecinem jednou a už mi sněží takové ty suché šupinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.