Hennecolor - šampony+kondicionéry
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5c39c36a021ce28ddbf197c5153ea6d8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunflower
41-80
41-80


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 2:58 pm    Předmět: Hennecolor - šampony+kondicionéry Citovat

zkousel nekdo je to slozeni ok me se to moc nezdalo ale je pravda ze nevim co vsechno znamena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

sunflower, jaké máš na konkrétně na mysli...
zkus mrknout tady do tohoto vlákna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunflower
41-80
41-80


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 4:53 pm    Předmět: Citovat

ne myslim ty od francouzke znacky hennecolor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

ty jsem jen očuchávala v drogérce, skoro všechny voní levadulí Smile takže nic pro mě Smile myslela jsem si, že spís budou jako henna do bylinkova..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 1:50 pm    Předmět: šampony a kondicionéry s hennou od Hennecolor,.... Citovat

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli jste už někdo vyzkoušel i šampony a kondicionéry od Hennecolor. Mají bezbarvé a i podle barvy vlasů. Jsem přírodní blondýnka, rovné vlasy, na 1/3 odrůstající trvalá a docela mě to láká, právě buď ty bezbarvé a nebo pak na blond vlasy, jen nevím co by ten na blond udělal s mými vlasy. Proto se chci zeptat pokud už jste někdo něco z toho vyzkoušel a jaká byla spokojenost. Případně jestli jste někdo zkusil šampony jiné značky s hennou tak budu také ráda za příspěvek Smile. Slyšela jsem, že henna vlasy posiluje a snad tedy by mohl i ten šampon? Vlasy si barvit kvůli tomu nechci, moje přírodní barva se mi líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Theres
161-320
161-320


Založen: 20.9.2009
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Hoj máte někdo zkušenosti s šampony od hennecolor.Ráda bych totiž změnila třošku svoji původní barvu vlasů ale nechci nějakou radikální změnu.Myslíte že by to ten šampon dokázal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:29 am    Předmět: Citovat

Otváram toto prachom zapadnuté vlákno Very Happy Tiež by ma veľmi zaujímalo, keby sa ozval aspoň jeden človiečik, čo šampony skúšal. Kedže obsahujú ten levanduľový olej a hennu, mohlo by to pekne skľudniť pokožku a mne henna veľmi pomáha proti masteniu. Dokonca by mi ani nevadilo mierne vysúšanie.

A čo Janie spomínala, že ich ňuchala v drogerke, rada by som vedela, v ktorej ich dostať Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:46 am    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Otváram toto prachom zapadnuté vlákno Very Happy Tiež by ma veľmi zaujímalo, keby sa ozval aspoň jeden človiečik, čo šampony skúšal. Kedže obsahujú ten levanduľový olej a hennu, mohlo by to pekne skľudniť pokožku a mne henna veľmi pomáha proti masteniu. Dokonca by mi ani nevadilo mierne vysúšanie.

A čo Janie spomínala, že ich ňuchala v drogerke, rada by som vedela, v ktorej ich dostať Smile


Mám bezbarvý šampón a kondicionér, střídám to s jiným šampónem, čistě jenom pro to, abych měla změnu, jinak mi vyhovuje. Kde je ale dostat na Slovensku, nevím Wink Výhradu bych měla jenom k aplikaci - lahvička má široké hrdlo a šampon je dost hustý (kondicionér ještě víc, ten je jak šlehačka), takže když si člověk nedá pozor, rychle to ubývá a na konci to jde špatně z flašky. Ale pomůže samozřejmě zředění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:03 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem za info Wink A všimla si si, že by sa Ti menej mastili vlasy? u nás ho predávali v takom zapadnutom stánku vo vlakovom podchode, ale už to asi stiahli z predaja Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:24 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Ďakujem za info Wink A všimla si si, že by sa Ti menej mastili vlasy? u nás ho predávali v takom zapadnutom stánku vo vlakovom podchode, ale už to asi stiahli z predaja Sad


Já myju zhruba každý 4. den (někdy 5., když nemám čas), ale mám to tak s každým šamponem. Střídám to teď s Urtekramem kopřivou a efekt je na mých vlasech stejný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.