Zázvor - čaj i zábaly pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3f8eeb2e47269c38b1cc3efe805b63dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

Já zázvorový čajík taky miluju, ale jestli ho piješ jenom pět dní, tak se mi vážně nezdá, že by to zlepšení vlasů bylo díky tomu. Spíš si to buď namlouváš nebo je to těmi ořechy a semínky.
Což ale neznamená, že by ten zázvorový čaj nemůhl mít pozitivní účinky. Jen si myslím, že je potřeba počkat trochu déle. Obzvlášť u věcí, které se užívají vnitřně, se asi nedají čekat zázraky na počkání.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

taky me laka ten zabal ze zazvoru, ale nejak se porad nemuzu dokopat ke koupi. Asi to vyresim susenym, prece jen je to jednodussi a susenim vitaminy neunikaji. Caj ze zazvoru pije mamina po kbelikach a desne silny!!! Shocked jednou jsem si od ni lokla a myslela si,ze se zblaznim, dusit sem se zacala Laughing pak jsem si udelala slabsi a byl dobry,ale cucala jsem ho pekne dlouho!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

Holky s tím pitím zázvorovýho čaje to zase nepřehánějte. Já ho teda mám taky moc ráda (kromě medu a citronu je tam ještě skvělý dát pár lístečků máty - fakt nejlepší kombinace, co jsem kdy pila, vyzkoušejte) a pomohl mi vyléčit nejedno nachlazení, ale když se ho pije moc (a litr každej den je podle mně ažaž), může nepříjemně zatěžovat ledviny.
Jinak s tím zlepšením vlasů během pěti dnů pití čaje se mi to taky moc nezdá, účinky vnitřně přijímanejch látek se většinou projevujou až po delší době.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

No,když si ho dělám do každého hrníčku zvlášť,přijde mi zbytečně moc silný,to bych asi přišla o ty naše drahocenné chuťové buňky Wink Taknže si ho dělám do litrové konvice většinou hned jak přijdu ze školy,což je někdy kolem třetí a celé odpoledne so ho postupně odlévám do hrníčků Smile No vidíš,v sáčku jsem ho ještě neměla,jaký je? Podobá se to chuťově alespoň trošku tomu z čerstvého zázvoru? Smile Jo,asi jsem si to vsugerovala,ale možná to bude i tím,že jsem se poslední dobou o ty vlasy začala starat nejen tím zázvorovým čajem,ale i jinými věcmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 3:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si v nedeli udelala ten zazvorovy zabal:)Vlasky jeste dnes krasne voni a vubec se nemasti.Asi si to na ne budu davat po kazdem umyti,tzn kaztdy treti den.Myslela jsem,ze je to prlis,ale cetla jsem,ze 2* tydne je tak akorat:)Taky mi mamka koupila uuuzasnou francozskou marmeladu,pomerancovo-zazvorovou:)Naprosto vyborna je:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:13 pm    Předmět: Citovat

Hmm tak takový zábal musím určitě vyzkoušet Wink akorát nevím kolik ho dát aby to nepálilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Mela jsi nekdy zazvorovy caj?? Ja to udelala jako kdybych delala ten caj a bylo to uplne v pohode:)A jeste jak to bylo takovy trosku tepl,ybylo to na ty hlave hrozne prijemny:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

take jsem si ho udelala jako caj a vubec zadnej luftung to nebyl....az me to zklamalo.....priste udelam silnejsi Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 2:06 pm    Předmět: Citovat

Tak to ja si i ten caj delam hodne silny:) A vysledek uplne uzasny:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 2:24 pm    Předmět: Citovat

caj jako caj nebo caj jako zabal? Laughing Ja si ten zabal totiz udala silny jako caj a ne caj jako caj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.