Zázvor - čaj i zábaly pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d6d7e6608db7ca956b8444d06a90d12bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 10:55 am    Předmět: Citovat

no, to asi jo, ale já to radši nařežu na fakt hodně tenký plátky a nechám o dýl louhovat, než to potom ještě cedit Very Happy sem lenoch Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 6:42 pm    Předmět: Zazvor Citovat

Juuuu, zazvor ten ja muzu .... Vsem ho doporucuju jak na piti, tak na vlasky. Ja ho pouzivam i do vareni (strouham misto citronove kury treba do perniku atd., ale jenom malilinko) .... No a na vlasy delam odvar i s matou, citronem a dalsima vecickama.
Chtela sem se zeptat - kdyz vyluhem vlasy splachujete tak az po myti? nebo pred mytim? a pokud po - jak dlouho vymyvate? a da se do te kombinace nejak propasovat i kondicioner:D? ne ze bych si uplne nevedela rady, ale spis shanim tipy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marye
81-160
81-160


Založen: 8.3.2011
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 11:37 pm    Předmět: Citovat

hmm, zázvor... Smile já osobně si vlasy "oplachuju" po umytí zázvorem, občas ho míchám ještě s heřmánkem nebo citronem a už jej z vlasů neoplachuju, akorát je potom zabalím do turbanu a konečná, miluju totiž tu jeho vůni a navíc se mi zdálo, že je zbytečné ten výluh ještě oplachovat, když je to vlastně čistý výluh bez dalších přísad (myslím tím třeba med), které by vadily vlasům po uschnutí, nehledě na to, že velká část výluhu se poté vsákne do ručníku a vlasy si nechají jen to nezbytné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

Marye napsal:
hmm, zázvor... Smile já osobně si vlasy "oplachuju" po umytí zázvorem, občas ho míchám ještě s heřmánkem nebo citronem a už jej z vlasů neoplachuju, akorát je potom zabalím do turbanu a konečná, miluju totiž tu jeho vůni a navíc se mi zdálo, že je zbytečné ten výluh ještě oplachovat, když je to vlastně čistý výluh bez dalších přísad (myslím tím třeba med), které by vadily vlasům po uschnutí, nehledě na to, že velká část výluhu se poté vsákne do ručníku a vlasy si nechají jen to nezbytné.

Taky jsem to tak dělávála, proč to plachovat Wink A chtěla bych zase začít, protože si pamatuju, že mi to vlásky fakt zlepšilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 2:29 pm    Předmět: Citovat

Holky, v jakým obchodě kupujete ten zázvor? Já ho nikde nemůžu sehnat.. Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

Já mám normálně čerstvej, taťka mi ho nosí z práce Smile ale mají ho snad v každém obchodě s potravinami Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 3:14 pm    Předmět: Citovat

Já ho tam právě nikde neviděla Sad Třeba ho zrovna neměli, tak to oběhnu znovu a uvidím.. A co třeba ve zdravé výživě mletý zázvor.. Ale čerstvý je určitě lepší.. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 3:32 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Já ho tam právě nikde neviděla Sad Třeba ho zrovna neměli, tak to oběhnu znovu a uvidím.. A co třeba ve zdravé výživě mletý zázvor.. Ale čerstvý je určitě lepší.. Smile


nevím jak v menších potravinách, ale v v tescu a takovýchto velkých obchoďácích ho mají vždy, v sekci ovoce-zelenina;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

To víš že je čerstvý nejlepší Smile Ale fakt v těch větších obchodech ho musí mít Smile Hledej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2011 3:42 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
MarkétaMaláková napsal:
Já ho tam právě nikde neviděla Sad Třeba ho zrovna neměli, tak to oběhnu znovu a uvidím.. A co třeba ve zdravé výživě mletý zázvor.. Ale čerstvý je určitě lepší.. Smile


nevím jak v menších potravinách, ale v v tescu a takovýchto velkých obchoďácích ho mají vždy, v sekci ovoce-zelenina;-)


já byla v takovém menším Tescu (moc tam toho nemaji) a v Penny.. Tak zítra zaběhnu do velkého¨Tesca..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.