Zázvor - čaj i zábaly pro podporu růstu vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=56c2e2280b0e9a2f621886db0a52575dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 11:34 am    Předmět: Zázvor - čaj i zábaly pro podporu růstu vlasů Citovat

Tady je návod na pár domácích masek, nic moc, ale pro inspiraci zajímavé. Hlavně teda ten zázvor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

tyjo hlavně ten zázvor je docela síla. docela bych se bála to dát na hlavu, dyť je to strašně silný až to čpí...aby mi nevypadaly vlasy:)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Já si jednou dávala silnej odvar ze zázvoru do zábalu, kterej jsem měla na hlavě pod igelitem pár hodin. A ani mě to nijak moc nepálilo (teda zase je fakt, že jak byl namixovanej se žloutkem a medem a dalšíma dobrotama, tak nebyl tak koncentrovanej a nebylo ho moc. A vlásky se tvářily spokojeně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po listopad 24, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

Náhodou, zázvor je sice silný, ale zas že bych se bála, že mi vypadají vlasy, to snad ne. Možná to i vyzkouším, když už nic, tak mi budou vlasy vonět po zázvoru, ten já mám ráda:)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Tak som sa práve rozhodla ako tu čítam 2 diskusie o zázvore......a vyskúšam to v nedelu. mám asi 2 sáčky sušeného zázvoru a konečne viem na čo to použiť. (skúšala som z toho čaj s medom a citronom ale skoro ma to zabilo Twisted Evil )
keby mi potom z toho vlasy vypadali, hned vám dam vedieť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 9:52 pm    Předmět: zázvorový čaj pro podporu růstu vlasů Citovat

Někde jsem četla,že prý (nejen) pro zdraví vlasů pomáhá zázvro a konkrétně zázvorový čaj,tak jsem ho vyzkoušela.Nepiji ho vůbec dlouho,jen asi čtyři,nebo pět dní,ale vypiji nejméně jednu litrovou konvici denně.Možná už si to vsugerovávám,ale přijde mi,že za těch pár dní mám vlasy pevnější,lesklejší a tak různě Smile Asi to zavání naivitou,ale přijde mi,že mi i nějak rychleji rostou Very Happy Ještě jím ořechy a semtam si dám taky slunečnicová semínka,což je prý také dobré. Nevíte někdo ještě o něčem?Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 10:14 pm    Předmět: Citovat

A jak ten čajík děláš? Z čerstvého nebo sušeného zázvoru? Já pila zázvorový čaj v čajovně a je to docela síla-po něm jsem si dala i zelený a ten byl oproti němu fakt slabý. Úplně mi to "pošašilo" chuťové pohárky Very Happy Nechtěla bych ale o chuť přijít úplně Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

Prosímtě normálně jsem si koupila čerstvý kořen zázvoru,pokaždé si kousek ulomím,oloupu a nastrouhám,nasypu to do takového toho sítka,zaleju vroucí vodou a je to Smile A jelikož samotný je to fakt mazec,poprvé když jsem ho měla v puse mi vyhrkly slzi do očí jak to pálilo Smile Tak jsem přišla na takový chyták-Dávám do té konvičky vždycky minimálně plátek citronu a lžičku přírodního medu Smile A řeknu ti,že nic lepšího jsem nepila,vážně Smile Tak dej vědět jak ti chutnal,jestli si ho někdy uděláš Smile Držím palce ať nepřijdeš o chuťové buňky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 10:29 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Prosímtě normálně jsem si koupila čerstvý kořen zázvoru,pokaždé si kousek ulomím,oloupu a nastrouhám,nasypu to do takového toho sítka,zaleju vroucí vodou a je to Smile A jelikož samotný je to fakt mazec,poprvé když jsem ho měla v puse mi vyhrkly slzi do očí jak to pálilo Smile Tak jsem přišla na takový chyták-Dávám do té konvičky vždycky minimálně plátek citronu a lžičku přírodního medu Smile A řeknu ti,že nic lepšího jsem nepila,vážně Smile Tak dej vědět jak ti chutnal,jestli si ho někdy uděláš Smile Držím palce ať nepřijdeš o chuťové buňky Wink


Dobře Very Happy Budu se řídit postupem a radami a zítra se vrhnu na koupi toho zázvoru Wink Už se i docela těším-zase něco netradičního. Jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží Wink
Jinak ještě...děláš si čaj do hrníčků nebo do konvice a pak odlíváš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 11:56 pm    Předmět: Citovat

Zázvorový je VÝBORNÝ.Teď v období chřipek super.Já ho piju docela často a taky si ho zjemním medem a citronem Cool Ale že je dobrý na vlasy jsem nevěděla Shocked .V práci mám i sypaný od Grešíka.Tam bych postup špatně aplikovala Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.