Lesky na vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e73304e0ff4fe562733dc5cfd777cbd3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 4:11 pm    Předmět: Lesky na vlasy Citovat

používáte někdo?

já sem teď zkoušela diamond gloss od nivei, ale přijde mi, že se vlasy sice vážně krásně lesknou, ale jenom v tu chvíli, kdy to na ně nastříkám - a jakmile na ně šáhnu, tak to zmizí Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:43 am    Předmět: Citovat

ja som používala lesko od Got2be v takej malej flaške. nádherne voňal po exotickom ovocí ale mala som s ním rovnaký problém ako ty. natriekala som, mala som krásny prirodzený lesk ale ked som si rukou prešla po vlasoch, tak to zmizlo. a na druhý den som mala vlasy ešte matnejšie ako predtým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Já mám od Avonu. Jak jsem stříkla, tak super, ale běda, jak jsem s vlasy pohla. Hrozně mi je zmastil a byly takové fujky... Takže to není do běžného dne. Možná jen do nějakého drdolce na ples...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

ja mám jeden od reelle ale už ho mám asi polroka a stále je plný lebo hrozné niečo čo robí s vlasmi,nachvíľu sa lesknú ale po pár hodinách mám miesto vlasov na hlave mastnú helmu a to ani nehovorím o druhom dni,tie lesky nie sú dobré ale je to škoda Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
ja som používala lesko od Got2be v takej malej flaške. nádherne voňal po exotickom ovocí ale mala som s ním rovnaký problém ako ty. natriekala som, mala som krásny prirodzený lesk ale ked som si rukou prešla po vlasoch, tak to zmizlo. a na druhý den som mala vlasy ešte matnejšie ako predtým


ten sem zkoušela včera - má ho moje sestra.
vlasy po něm sice mastnější nemám, ale taky se hnedka setře Sad

bych chtěla něco, co se dá nastříkat na rozpuštěný vlasy, aby se hezky leskly - ne jenom na nějakej drdol..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tiez mam zopar leskov na vlasy. Ten got2be sa leskne len chvilku, kym nezaschne. Ale aspon pekne vonia, pripomina mi to zlty melon. Nivea Diamond Gloss sa leskne trochu dlhsie, ale tiez to nie je nic moc a nevonia pekne. Najviac mi zatial vyhovoval asi od Avonu, vona moze byt a lesknu sa chvilku tie vlasy, dlhsie ako po tych dvoch, ale mozno si to len nahovaram Smile Mne z nich nemastneju vlasy, len ma stve, ze tie lesky nemaju takmer ziaden efekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynka
81-160
81-160


Založen: 30.5.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 7:02 pm    Předmět: Citovat

je fakt, že efekt vidim maximálně na sluníčku nebo pod umělym osvětlenim..
třeba v šeru teda vůbec Smile

a sem ráda, že někomu ten lesk od nivei nevoní - mamce se ta "vůně" totiž strašně líbí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

Z nynějších lesků se mi zdá nej právě z avonu. Světe div se je to fakt dobrý Cool Ale kdysi vyráběla lesk i Londa...dalo se to lehce koupit v každé drogerii a ten byl parádní. Můj bývalý přítel se mě jednou ptal jak to že mám tak nehorázně lesklé vlasy Very Happy Přitom je vůbec nezmastila...no škoda že se už nevyrábí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 10:41 pm    Předmět: Citovat

Jééééj já toho mám. Od Got2be, Avonu, Baley (meruňkový za 29,-) a pak od Matrixu-Luminating system asi 360,- a já teda nevím, vlasy mi nemastí ani jeden, vlasy se mi lesknou tak celkové mnohem více než před lety, i konečky se lesknou, přestože jsou roztřepené. Já teda ten lesknoucí efekt pozoruju hlavně po aplikaci, pak teda už na to moc nekoukám, takže to je pro mě novinka, jak tu říkáte, že se to hned setře a tak, asi budu víc pozorovat. Ale za sebe jsem s lesky spokojena, u mě dávají vlasům zdravý vzhled ikdyž stopro zdravé nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

Já sem si dle tohoto fóra koupila lesk od Balei. Ale spokojená s ním nejsem. Hrozně mi mastí vlasy, i když ho nastříkám pouze malinko. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.