Sluníčko
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a3d35c70a44770ea9551cf8e8edbc285Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 7:06 pm    Předmět: Sluníčko Citovat

Včera jsme byli celý den na výletě, svítilo sluníčko a já mám takový pocit, že jsem si spálila hlavu Sad Prostě mě strašně svědila pěšinka ve vlasech a když jsem se poškrábala, tak to bylo ještě horší - no prostě úplně stejně, jako když se normálně spálím od sluníčka, akorát že ve vlasech Crying or Very sad Dneska už je to lepší, ale mám strach, aby se mi třeba nezačala ta pokožka v pěšince loupat...

A ještě bych se chtěla zeptat-jaký máte názor na různé přípravky na vlasy proti sluníčko. Jako jestli to těm vláskům nějak pomůže?? Nikdy jsem si nevšimla, že by sluníčko nějak moc škodilo vláskům (akorát že je zesvětluje...tak tím možná i škodí?), spíš to bude v létě horší s chlorovanou vodou a tak.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si jednou pěšinku spálila a nejenom jednu Laughing měla jsem upletený takový ty francouzský copánky po celé hlavě byla jsem u vody... příště jsem si na ně, ale nastříkala sprej na vlasy s UV filtrem z Avonu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 9:46 am    Předmět: Re: Sluníčko Citovat

Soufflet napsal:
Včera jsme byli celý den na výletě, svítilo sluníčko a já mám takový pocit, že jsem si spálila hlavu Sad Prostě mě strašně svědila pěšinka ve vlasech a když jsem se poškrábala, tak to bylo ještě horší - no prostě úplně stejně, jako když se normálně spálím od sluníčka, akorát že ve vlasech Crying or Very sad Dneska už je to lepší, ale mám strach, aby se mi třeba nezačala ta pokožka v pěšince loupat...

A ještě bych se chtěla zeptat-jaký máte názor na různé přípravky na vlasy proti sluníčko. Jako jestli to těm vláskům nějak pomůže?? Nikdy jsem si nevšimla, že by sluníčko nějak moc škodilo vláskům (akorát že je zesvětluje...tak tím možná i škodí?), spíš to bude v létě horší s chlorovanou vodou a tak.....


V létě přes vlásky nosím hedvábí, sice to asi moc paprsky nezachycuje, ale ještě jsem se nespálila (co se pěšinky týče, s kůží na těle mám jinak pořádné problémy na sluníčku) a na konečky oleje... jinak v našich podmínkách to snad není tak divoké s tím sluníčkem... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Já v létě musím nosit klobouk nebo slunečník , jinak se mi sluníčko hned pomstí - dostanu úpal. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 10:58 am    Předmět: Re: Sluníčko Citovat

Soufflet napsal:
Včera jsme byli celý den na výletě, svítilo sluníčko a já mám takový pocit, že jsem si spálila hlavu Sad Prostě mě strašně svědila pěšinka ve vlasech a když jsem se poškrábala, tak to bylo ještě horší - no prostě úplně stejně, jako když se normálně spálím od sluníčka, akorát že ve vlasech Crying or Very sad Dneska už je to lepší, ale mám strach, aby se mi třeba nezačala ta pokožka v pěšince loupat...

A ještě bych se chtěla zeptat-jaký máte názor na různé přípravky na vlasy proti sluníčko. Jako jestli to těm vláskům nějak pomůže?? Nikdy jsem si nevšimla, že by sluníčko nějak moc škodilo vláskům (akorát že je zesvětluje...tak tím možná i škodí?), spíš to bude v létě horší s chlorovanou vodou a tak.....


Spálit si kůži na hlavě se mi naštěští ještě nepodařilo Wink Ale protože mám tmavé vlasy, tak je to dost nepříjemné, neboť mi do nich slunce strašně pálí... Crying or Very sad Ale na nějaké pokrývky hlavy mě moc neužije, takže si kšiltovku dávám na hlavu opravdu jen v nejkrajnějším případě Wink
Jinak by mě celkem taky zajímala nějaké "letní" péče na vlasy, já jsem milovník vody a i když se většinou čvachtám jen v přírodních nádržích, vlasům (hlavně tedy konečkům) ta kombinace voda+slunce moc dobře nedělá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 11:10 am    Předmět: Re: Sluníčko Citovat

Klarusa napsal:
Soufflet napsal:
Včera jsme byli celý den na výletě, svítilo sluníčko a já mám takový pocit, že jsem si spálila hlavu Sad Prostě mě strašně svědila pěšinka ve vlasech a když jsem se poškrábala, tak to bylo ještě horší - no prostě úplně stejně, jako když se normálně spálím od sluníčka, akorát že ve vlasech Crying or Very sad Dneska už je to lepší, ale mám strach, aby se mi třeba nezačala ta pokožka v pěšince loupat...

A ještě bych se chtěla zeptat-jaký máte názor na různé přípravky na vlasy proti sluníčko. Jako jestli to těm vláskům nějak pomůže?? Nikdy jsem si nevšimla, že by sluníčko nějak moc škodilo vláskům (akorát že je zesvětluje...tak tím možná i škodí?), spíš to bude v létě horší s chlorovanou vodou a tak.....


Spálit si kůži na hlavě se mi naštěští ještě nepodařilo Wink Ale protože mám tmavé vlasy, tak je to dost nepříjemné, neboť mi do nich slunce strašně pálí... Crying or Very sad Ale na nějaké pokrývky hlavy mě moc neužije, takže si kšiltovku dávám na hlavu opravdu jen v nejkrajnějším případě Wink
Jinak by mě celkem taky zajímala nějaké "letní" péče na vlasy, já jsem milovník vody a i když se většinou čvachtám jen v přírodních nádržích, vlasům (hlavně tedy konečkům) ta kombinace voda+slunce moc dobře nedělá... Crying or Very sad


Měla jsem nesmyvatelný mlíko od Sunsilku, to bylo jakž takž ok, ale přišlo mi, že vlasy zatěžuje, je dost mastný. Asi tady bude hodně fungovat, že míň je víc... Předtím jsem měla sprej od Wella Lifetex, vlasy po létě zničený nebyly, ale do jaký míry to bylo zásluhou spreje, to nevím. Ochranu barvy posoudit nemůžu.
Jinak spálený pěšinky jsou pěkná prekérnost, kdysi jsem měla na dovče vlasy zapletený do copánků a pěkně jsem si hlavu spálila. Pomohl bílej jogurt, je výživnej i pro vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

Na spálenou hlavu by asi pomohl nějaký přípravek s panthenolem, nebo dokonce přímo ten panthenolový šampon. Do kosmetiky "po slunění" se panthenol s oblibou dává, je i panthenolový sprej na popáleniny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Na spálenou hlavu by asi pomohl nějaký přípravek s panthenolem, nebo dokonce přímo ten panthenolový šampon. Do kosmetiky "po slunění" se panthenol s oblibou dává, je i panthenolový sprej na popáleniny.


Jj, ten panthenolový sprej na popáleniny je opravdu dobrý. Hodně dobrý je taky Dermo-Chlorophyl gel od Dr. Müllera, i když nevím, co by to udělalo s vlasy - ale třeba nechat nějakou dobu působit a potom vlasy umýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 6:30 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Daniela napsal:
Na spálenou hlavu by asi pomohl nějaký přípravek s panthenolem, nebo dokonce přímo ten panthenolový šampon. Do kosmetiky "po slunění" se panthenol s oblibou dává, je i panthenolový sprej na popáleniny.


Jj, ten panthenolový sprej na popáleniny je opravdu dobrý. Hodně dobrý je taky Dermo-Chlorophyl gel od Dr. Müllera, i když nevím, co by to udělalo s vlasy - ale třeba nechat nějakou dobu působit a potom vlasy umýt.


Dermo-Chlorophyl gel je skvělej, mám ho taky, dávám ho pejskovi na nosní houbu ( je marod ) a jako regenerace je super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marketa batkova
8-20
8-20


Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

chudáku jak se ti to podařilo já jsem venku celé dny, když je hezky a mám chycený spíš obličej.panthenol je skvělý dávala jsem ho i psovi jak byla malá spálila si bříško Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.