práce zdravotní sestřičky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f3ea37c4a33b4514c221aa36a949caaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

Janulína napsal:
Díky za informace, ráda bych to zkusila, mám ale strach, že už nezvládnu takový ty různý odborný činnosti. Přece jenom, 10 let jsem to nedělala.


Já si myslím že určitě zvládneš, neboj, já teď pracuji se sestřičkou, která to nedělala 9 let, pracovala úplně mimo obor a vrátila se do zdravotnictví a zvládá to úplně skvěle, do toho přijdeš, určitě! Na jaké oddělení bys ráda šla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janulína
21-40
21-40


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 4:29 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Janulína napsal:
Díky za informace, ráda bych to zkusila, mám ale strach, že už nezvládnu takový ty různý odborný činnosti. Přece jenom, 10 let jsem to nedělala.


Já si myslím že určitě zvládneš, neboj, já teď pracuji se sestřičkou, která to nedělala 9 let, pracovala úplně mimo obor a vrátila se do zdravotnictví a zvládá to úplně skvěle, do toho přijdeš, určitě! Na jaké oddělení bys ráda šla?


Já bych ráda byla na chirurgii, ale tam bych se teď určitě nedostala. Mám tak šanci sehnat místo na interně, tam, kam nikdo nechce, takže jim chybí asi 6 sester. Aspoń než bych se něco naučila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 8:29 am    Předmět: Re: práce zdravotní sestřičky Citovat

ilona napsal:
pimpa napsal:

Není, to platí celostátně. Musí se registrovat a pak během šesti let nasbírat 40 bodů. Za celodenní kurz nebo seminář jsou max. tři body.

A jak je to u vás s placením těch seminářů? U nás si to musí sestry platit ze svého. U některých seminářů je cena dobrá a seminář přínosný, ale párkrát byla sestra dost naštvaná - seminář dost drahý a v podstatě se tam nic nedozvěděla. Confused

Můžu psát jen za naše sestry, a těm to platí náš hospic v rámci celoživotního vzdělávání. Jak je to na jiných odděleních, netuším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 4:37 pm    Předmět: Re: práce zdravotní sestřičky Citovat

pimpa napsal:

Můžu psát jen za naše sestry, a těm to platí náš hospic v rámci celoživotního vzdělávání. Jak je to na jiných odděleních, netuším.

Tak je to všude jinak - sestra si ted bude platit seminář, protože pujde pracovat na kožní, seminář stojí 10 tisíc a je za něj 16 bodů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

No,ono je to tak,ze kdyz nejsi registrovana,ale mas nastupni praxi,muzes jet tusim ze do Brna na dvoudenni vzdelavani a pak te zaradi k registrovanym a nemusis mit dohled.Aspon tak jsem to slysela.Se seminarema je to ruzne,ty,ktere porada nemocnice jsou vetsinou zdarma,jenze tech je malo a sester hodne..Aspon tak to bylo v CB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 8:21 pm    Předmět: Citovat

Tohle je velice zajímavá paní. Doporučuji pročíst její blog: http://melissadrumos.blogspot.com/2012/03/ivana-pajankova-ze-zapisniku-bezne.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 4:46 pm    Předmět: Citovat

Já jsem slyšel, že existují i zdravotní sestry s dl. vlasy, dokáží je upravit tak, že jim nevadí při práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 9:50 am    Předmět: Citovat

Tonda napsal:
Já jsem slyšel, že existují i zdravotní sestry s dl. vlasy, dokáží je upravit tak, že jim nevadí při práci.


Jistě, že existují a určitě jich není málo. A pamatuji si i uklízečku na oddělení ARO, která měla tlustý cop až po zadek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.