Henna a přírodní blond, světlé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03c30c464e3b2dd67d7ea701750ded84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:50 pm    Předmět: Citovat

Tak děkuju za radu. Já mám obvykle problém sehnat téměř všechno, co mě zaujmě, takže si na tu Utrekamku klidně vydržím počkat Smile Když seženu, dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nymph_
21-40
21-40


Založen: 18.12.2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 11:00 pm    Předmět: Henna a blond vlasy Citovat

Můžu se zeptat, jak chytá tmavá, nejlépe černá henna na blond vlasy ? Každý mi tvrdí něco jiného, už se v tom trochu ztrácím ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 12:31 pm    Předmět: Re: Henna a blond vlasy Citovat

Nymph_ napsal:
Můžu se zeptat, jak chytá tmavá, nejlépe černá henna na blond vlasy ? Každý mi tvrdí něco jiného, už se v tom trochu ztrácím ...


Tak černá hennna je z větší části indigo, takže bych se asi bála, že chytne modře...nebo možná taky vůbec, podle toho jaká to bude (DM, Hennecolor...) ale, že chytne opravdu černě bych asi nevěřila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 3:07 pm    Předmět: Citovat

ja bych si typla modrou nebo zelenou, indigo je modre barvivo....
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anathariell
8-20
8-20


Založen: 17.8.2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 9:13 pm    Předmět: ... Citovat

Zdravím. Už dlouho chci vyzkoušet bezbarvou nebo vitamínovou hennu, ale dost se bojím, že mi po ní vlasy ztmavnou. Mám takový medový blond odstín vlasů. Vlasy nejsou úplně světlé ale s barvou jsem spokojená a ztmavit bych je určitě nechtěla. Četla jsem tady, že vám to udělalo narezlé odlesky, toho se taky bojím.

Můžete někdo s blond vlasy, kdo tu vitamínovou hennu zkoušel sdělit svoje zkušenosti?...popřípadě srovnat mou barvu vlasů a Váš názor jestli mi to obarví, nebo je nemám tak světlé. Vím, že na každé vlasy to bude určitě individuální a nedá se to tak moc porovnat, ale když já bych ty vlasy potřebovala po té zimě trochu vyživit a všude teď čtu jak henna je super a mám strach si to na hlavu dát Sad

A ještě jedna otázka na závěr...kamarádka říkala, že pokud mám vlasy husté a vysušené tak si tu hennu nemám dávat, že to bude ještě horší. Prostě že budu mít mega háro z toho...tomu se mi moc nechce věřit.

Děkuji za každý názor a radu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Bezbarvá henna ti vlasy asi ztmavý, ale ty zrzavy odstiny sou videt jen na slunku, kdyz je normalni svetlo z zarovek tak temer nejde pozvat rozdil(aspon u me), ale na slunku mam vlasy jak kdybych je machal v krvy... Vysuseni se da zabranit pridanim olivoveho oleje a vajicka do henny.

Naposledy upravil Zarghul dne út březen 23, 2010 9:32 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

nechci ti brát iluze, ale žádná henna není naprosto úplně bezbarvá a odlesky udělá každá Confused A čím častěji se používá, tím je to výraznější a výraznější. Jen po jednom použití půjde vidět spíš nádech a odlesk. Není to nic markantního, ale prostě to je. Bez toho by žel nebyly ani regenerační účinky... Mám podobnou barvu jako ty, spíš tmavší teď po zimě a trochu barevně mi to chytlo vždycky. Ale už jsem to raději přestala řešit, ten účinek mi za to stojí.

Pokud máš vlasy sušší, dá se tomu pomoct olejem. Ale jak se píše o mega háru, to jsme nikdy z henny neměla, ale nemám zas tak husté vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Souhlas s Kathory, já už se čemukoliv, kde je henna vyhýbám, protože mi barva šla okamžitě do teplých tónů a rezavých odlesků, což mi vůbec nesluší. A to byla vždy "nebarvící", "bezbarvá", "vitamínová", atd. A časem vlasy ztmavly dost. Je mi to líto, že nemůžu hennu používat, ale zase je pravda, že na mě nijak úžasné účinky neměla, to med a citrón jsou pro mé vlasy lepší - narozdíl od henny mám po hodinovém zábalu z medu vlasy nadýchanější a pevnější. Po henně žádná změna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Já mám zkušenost opačnou. Můj muž má vlasy takové tmavě blond/světle hnědá, místy možná ještě s pozůstatkem odbarvovacího hříchu a vitamínová hennecolor (+ hěřmánkový čaj) mu teda s tou barvou ani nehnula. Je pravda, že nehenní pravidelně a dlouhodobě, ale po tom jednom henění bych se toho ztmavení moc nebála Wink Vysušení se dá vylepšit, jak už tu padlo, olejem. A ten objem/zhušťování je dost individuální, já třeba po henně mám trochu větší objem, ale nic mega Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st březen 24, 2010 1:05 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Souhlas s Kathory, já už se čemukoliv, kde je henna vyhýbám, protože mi barva šla okamžitě do teplých tónů a rezavých odlesků, což mi vůbec nesluší. A to byla vždy "nebarvící", "bezbarvá", "vitamínová", atd. A časem vlasy ztmavly dost. Je mi to líto, že nemůžu hennu používat, ale zase je pravda, že na mě nijak úžasné účinky neměla, to med a citrón jsou pro mé vlasy lepší - narozdíl od henny mám po hodinovém zábalu z medu vlasy nadýchanější a pevnější. Po henně žádná změna.


Já teda nevim, ale měla sem vždy za to, že ve "vitamínové henně" vůbec není henna (Lawsonia) ale jen Cassia a ta, přece nebarví. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.