Henna a přírodní blond, světlé vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e3c175d0cfeaa8f2bca02e374469359Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 1:45 pm    Předmět: Henna a přírodní blond, světlé vlasy Citovat

Chtěla jsem se zeptat jestli je tu někdo kdo má jako já přírodní blond vlasy a vyzkoušel hennu. Zajímalo by mě co to s od přírody blond vlasy udělá. Na henně se mi líbí že má vlasy zpevňovat, ale bojím se zkusit nějaký ten přeliv co by to udělalo. Ostatně se svojí barvou jsem spokojená jde mi jen o tu regeneraci. Myslíte že bych mohla použít blond šampon od Hennecolor nebo raději neutrální a k tomu i kondicionér. Barvit vlasy se mi zatím nechce jde mi o tu regeneraci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 2:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Kopretinko, zadej si do vyhledávání buď slovo vitamínová, nebo bezbarvá hena, a najde se ti vlákno Henna bezbarvá/přírodní, tam bys měla najít odpovědi Smile
Konkrétně já jsem zkusila Vitamínovou od Hennecolor, a s barvičkou mi to nic neudělalo - měla jsem ji na hlavě 2,5 hodiny, vlasy se neskutečně lesknou, pevnější určitě taky jsou, takže tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 2:22 pm    Předmět: Citovat

no tak buď zkusit nějaký šampon s neutrální hennou nebo ten zábal co se prodává v dm a nebo na blond se dá použít cassia-neutrální henna např.urtekram.
zlatá blond už by ti chytala asi do žluta
nebo zkus med,ten je dobrý na blond vlasy..rozmícháš ho v troše vody asi tak v poměru 1:4 dáš na vlasy necháš působit pod ručníkem nebo jen tak a pak spláchnout..mělo by to vlasy zpevňovat,vyživovat a taky zvýrazňovat přir.blond:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alllousek
8-20
8-20


Založen: 24.10.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

Tak já nechci strašit, ale mě moje přírodní blond vlasy po vitamínové heně ztmavly. Je pravda, že ne o moc, ale je to vidět. A to jsem to zalila heřmánkovým čajem. Ale každopádně výsledek za to stál. V létě mám v plánu zesvětlovat heřmánkem, tak doufám, že to klapne. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:55 am    Předmět: Henna na světlé vlasy Citovat

omlouvám se pokud se někde již na tohle tema diskutuje, ale chtěla jsem se zeptat která henna je nejlepší na světlé vlasy, a jestli je možné že některá je aspon kapínek zesvětluje??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 3:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, myslím, že žádná Henna ti vlásky nezesvětlí. Jestli jsi světlovlasá a chceš u toho zůstat, mohla bys třeba Hennu regenerační zábal, třeba z DM, ta je barevně neutrální. Já používá Hennu Neutral od Urtekramu, ale vlastně je to z hlediska složení Cassia - tedy jiná bylinka než Henna. Píšou, že dává zlaté odlesky a já to můžu potvrdit, jsou zlaté s lehkým zábleskem do zrzava- to hlavně na sluníčku, ale nezesvětluje.
Pokud chceš vlásky zesvětlovat pomocí bylinek, tak třeba heřmánkem,nebo citronem. Je tu i vlákno citrono-peroxidové, jestli se nepletu... (Možná, že ti někdo napíše zkušenosti, nebo bude mít jiný názor...) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 4:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej

henou vlásky skutečně nezesvětlíš. Pokud nechceš ztmavovat, doporučuji tu regenerační. Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 6:57 pm    Předmět: Citovat

veru,veru dávaj len regeneračnú alebo ak máš tmavšiu blond tak môžes skúsiť zlatú blond nezosvetlí len dáva teplé odlesky..radšej hennou nestmavuj lebo ak to potom oľutuješ tak to stiahnuť späť bude veľký problém vid môj prípad Laughing bola som blond teraz mám vdaka henne hnedé a už síce kúpenú blond farbu ale bojím sa ju dať na hlavu že ostanem plešatá Laughing takže opatrne experimentuj inak je henna na regeneráciu fakt dobrá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Slunovlásko, mohla bych se zeptat, jak moc výrazné jsou ty narezlé odlesky? Už dlouho nad zlatou blond henou uvažuju, ale trochu se toho nazrzlého odstínu bojím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Slunovlásko, mohla bych se zeptat, jak moc výrazné jsou ty narezlé odlesky? Už dlouho nad zlatou blond henou uvažuju, ale trochu se toho nazrzlého odstínu bojím.


Lahodo, je to takový lehce zlatě zrzavý tón, určitě záleží na jaké vlasy příjde, taky záleží na sluníčku a trochu se i vymývá. To je moje zkušenost,třeba bude mít někdo jinou.Jo, a momentálně se taky Urtekram Henna blbě shání...Třeba budeš mít štěstí, držím ti palce Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.