Henna a přírodní blond, světlé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1cab957848c45bb48c3d04097d39c01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 10:56 am    Předmět: Citovat

Bohuzel ti do galerie nevidim.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 9:00 pm    Předmět: Citovat

Ach jo...už je to zase tady. Už mě to zase chytlo a mám cuky jít opět na zrz. Jenže mám trochu strach co udělá čistá lawsonia na těch mých letních blonďatinách. Asi to bude oranžový co? Když jsem šla minule do henny měla jsem na vlasech tmavou chemii. Navíc mám dilema jestli je lepší hnědo-blond nebo henno-zrz. Moje přírodní barva mi příjde nezajímavá a vypadám jak kdybych měla nepovedený ombré. Asi potřebuju radu od někoho nezaujatého, nedokážu to objektivně posoudit. Nadruhou stranu zažranou hennu pak už z vlasů nedostanu, tak fakt nevím. Rolling Eyes
Tenhle server na mě má asi fakt špatný vliv Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 10:05 pm    Předmět: Citovat

Máš docela podobnou barvu jako já, možná světlejší... Čistá lawsonia bude hodně ohnivá, oranžová, výrazná. Vím, o čem mluvím. Wink Pokud opravdu hodně chceš zrzavou barvu, volila bych směs zlaté henny/cassie + trochu lawsonie a třeba i maličko hnědé na utlumení zářivosti. Vlasy ti to jen natónuje a nebude to úplně oranžové.
Ještě můžeš zkusit tzv. "henna gloss" - dělala jsem to asi 2x a vyšlo to moc pěkně. Udělala jsem vlastně masku z kondicionéru a k tomu přidala hennu, třeba jen 2 lžičky červené a 2 lžíce zlaté. A nechala jen hodinku nebo dvě. Vlasy to opět natónuje a není to taková ta hennová pecka. Navíc to není ani kdovíjak trvanlivé, mně osobně se to vymylo (ale nezaručuju!!!).
Ještě můžeš zkusit přelivy od Hennecolor - ten jsem teď zkoušela já (zlatoměděný) a chytil docela pěkně, jen na mou barvu, přes kterou neprošla žádná chemie, to chytilo mnohem míň. A jsem si jistá tím, že se vymyje.
Do plné dávky lawsonie bych být Tebou nešla - z vlasů to nedostaneš a těžko se s tím něco dělá.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 10:13 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, přemýšlela jsem o tom přelivu, ale i "henna gloss" zní dobře. Určitě bych ráda (aspoň prozatím) něco co se případně vymyje. Myslím, že mě prostě jen přepadají chutě zase experimentovat. Chybí mi ta hennová alchimie Very Happy Ale prostě nejsu zvyklá na tak světlé vlasy co mám teď (několik let jsem barvila chemií a pak přímo z ní přešla na hennu) Právě ty zářivě oranžové odrosty (takové to kde nebylo moc vrstev a vymývalo se to) mě přesvědčily o nechání odrůst a teď bych zase blbla, do něčeho trvalého se mi moc nechce ale nadruhou stranu bych chtěla nějakou změnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 10:20 pm    Předmět: Citovat

Jo, já Tě úplně chápu, se vším všudy. Wink Ale máš už za sebou hodně odrůstání, takže už kvůli tomu bych být Tebou nešla do velkých změn, hlavně ne do velkého ztmavení. Pak by ses toho nemusela zbavit a akorát by Tě to mrzelo. Měla jsem podobné "choutky." Laughing Ještě navíc mám obočí mnohem tmavší než vlasy - a ne nijak úzké, tak jsem si později taky přišla ve světlých taková lehce "vyblitá" a byl to nezvyk, po těch letech barvení. Ale zase to má své výhody - když jsem se barvila na tmavo, musela jsem se prostě líčit, abych v těch vlasech nezapadla. Teď se skoro nelíčím a můžu si to dovolit, protože mě ty vlasy nepřebíjí. A i při pohledu na starší fotky vidím, že tmavší mi prostě neslušely, stejně jako moc zrzavé odstíny zrzavé.
Já jsem teď přistoupila právě k tomu přelivu, chtěla jsem to jen zkusit. Na těch chemicky ošetřených vlasech chytl pěkně, ale na mých nic moc, no... Nechávala jsem hodinu, možná to chtělo dýl.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 10:27 pm    Předmět: Citovat

Hruza, tyhle choutky typu "nutne potrebuju zmenu", co?
Ze svetlych vlasu to pak je opravdu svizel dostat cokoli dolu, kdyz to omrzi.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 10:42 pm    Předmět: Citovat

Lalaith: No jo, je to tak Very Happy Odrůstání byl mor a teď bych do toho šla znova. Dám fakt max něco co se vymyje. Já si v té světlé připadám strašně nevýrazná, a pak jdu někam kde jsou davy lidí a vidím tam ty odbarvený blondýny s odrostama nebo ombré (těžko poznat jestli je to schválně či ne) a připadám si jak jedna z nich protože moje letní a zimní barva vlasů je fakt rozdíl tak o moře moc odstínů. Je fakt, že já se teď taky moc nelíčím a vlastně jsem ani nevěděla proč to najednou tolik nepotřebuju Very Happy

Cherry7: Máš pravdu já prostě všecko vydržím chvílu, dokud jsem odrůstala tak jsem sledovala každej centimetr a těšila se až to bude celý jen moje barva, nedávno jsem odstřihla poslední zbytky henny a šla bych do toho znova. Ano jsem cvok Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 10:59 pm    Předmět: Citovat

Nebo proste jen zena? Very Happy

My (zeny) pry nevime, co chceme, a nedame si pokoj, dokud to nedostaneme Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2015 11:05 pm    Předmět: Citovat

Cherry7: Ano, svatá pravda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 10:01 am    Předmět: Citovat

Jojo, je to těžký, zvládat tyhle choutky. Je zajímavé, že někteří je mají, a někteří ne. (Respektive spíš některé)
Mně by nějaké znalosti ušetřily spoustu problémů někdy v minulosti, no... I když čert ví, jestli bych se podle toho zařídila. Např. tmavnutí henny (a barvení pouze odrostů), míchání henny, henna gloss apod. Kdybych o tom věděla dřív, tak bych možná už docela spokojeně měla dlouhé lehce nazrzlé vlasy. Wink I když jak říkám, čert ví, co by mě popadlo. Laughing
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.