Henna a přírodní blond, světlé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f111133e7a8f1e8d57a02baaa31b66efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 10:33 am    Předmět: Citovat

Taky si nejsem uplne jista, jestli bych hennovala tak casto (vlasky preci potrebuji vyzivu, ze ano? Smile), kdybych vedela, ze ten zrz podton fakt dolu nepujde Very Happy
Nejsem si tim jista ani u cassie, nekdo psal, ze mu ztmavila tak jak tak, ze je na to alternativa, tzv. Kristovy trny (Jujuba, ziziphus..), ale vcera jsem to hledala pomerne dlouho, a nasla jsem jen plody (ktere jsou sice veeeeeeeeeelice zdrave, ale na vlasky se moc nehodi Twisted Evil )..

Uz jsem uvazovala i znovu jednou nabarvit chemkou, at se to trosku stahne, ale jelikoz jsem uz 3 roky nebarvila, nechce se mi do toho... Ale taky chci zpatky svoji krasnou blond Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 1:52 pm    Předmět: Citovat

Já si su téměř stoprocentně jistá, že i se znalostmi které mám teď, by můj vlasovývoj probíhal téměř stejně Very Happy já prostě čas od času zatoužím po změně Very Happy Ale je dobré, že jste mě odradily od barvení na zrz. Mám Henecolor zlatá blond a nijak závratně mi to za jedenkrát neztmavlo, tak uvidím jak to bude dál. Ráda bych držela menši rozdíl mezi zimní a letní barvou a uplně světlá barva mi myslím moc nesluší, tak bych to ustálila na nějaké světlounké hnědo-blondo-zrz aby nabylo tak vidět odrůstání letní vyšisované od sluníčka. Ráda bych občas pro změnu třeba dala přeliv který se vymyje, odrůstat už nechci. Tyhle choutky jsou hrozné, ale výhodou je, že v poslední době si to dost rozmýšlím a doptávám se co je nebo bylo lepší a podle toho se rozhodnu. Trochu ztmavit to letní chci, ale výrazně měnit barvu asi nebudu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2015 7:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem v pondělí dala druhou vrstvu hennecolor zlatá blond, protože mi přišlo, že se to vymylo. Ale včera dost svítilo sluníčko tak jsem nafotila srovnání slunko-stín a dala do galerky. Rozdíl na sluníčku je teda brutální, ale moc se mi to líbí, úplně to zlatě svítí.
Recept: Smíchala jsem 4:1 zlatou blond hennecolor s nějakou hennou (vubec netuším ale asi čistá, nebo neutrál) starou asi čtyři roky (kterou jsem chtěla už vyhodit, ale protože jsem to přehnala s ředěním tak jsem to do toho nasypala) naředila heřmánkovým čajem, troškou citronu a přihodila špetku skořice na vůni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 6:57 pm    Předmět: Citovat

Tak přidávám svojí zkušenost s hennou a blond vlasy. Můj odstín před hennou mám v galerce a po pravidelných zábalech bezbarvou hennou jsem skoro světlá hnědovláska Very Happy Teď jsem použila hennu středně blond, tak jsem zvědavá, jak se to za pár dní vyvine... Pak zkusím zlatou blond, která se prý celá vymývá a na vlasech nezůstává, tak by to barvu asi přímo ovlivnit nemuselo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 8:00 pm    Předmět: Citovat

Je to sileny.. Je bezbarva, nemela by barvit, no, a vysledek vidime my blondynky samy, ze? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 9:07 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Je to sileny.. Je bezbarva, nemela by barvit, no, a vysledek vidime my blondynky samy, ze? Wink


Tak tak Smile Máte někdo zkušenosti z tou zlatou blond od Khádí? Prý je to jenom takový přeliv, tak by to možná nemuselo tolik ztmavovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 9:17 pm    Předmět: Citovat

Ja ti teda nevim, Marviku, ale osobne mi to prijde tak, ze jakykoli odstin barevnejsi nez bezbarva henna, barvi o dost vice nez ta, co by barvit nemela, ale ktera i tak po nejake dobe proste zabarvi. Takze jakykoli odstin blond uz proste bude silnejsi a barvit/ztmavovat. Ale tot samozrejme pouze muj nazor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 9:32 am    Předmět: Citovat

Ach jo, nechci se henny vzdát, protože po ní jsou moje vlasy silnější, ale zase nechci být za chvilku brunetka Smile Přidala jsem si obrázek jak vypadají moje vlasy teď - po hennování. Zkusím za dva týdny ten zlatý hennový přeliv a pak vložím taky fotku, jestli se to zlepšilo nebo zhoršilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 10:20 am    Předmět: Citovat

Holky, já dělala pokus s hennama od hennecolor. Vzala jsem vitamínovou, bezbarvou a zlatou blond a dala to na ty nejsvětlejší pramínky co na hlavě mám. Všechny tři jsem zalila heřmánkovým odvarem (z měkké vody aby casia nějak nezreagovala) s citronem. Nejtmavší mi vyšla vitamínová (obsahuje barvící bylinky jako kopřiva a podobně, takže to byla taková nazelenalá dohněda, na světle hnědé vlasy by to poznat nebylo), potom bezbarvá (což je vlastně čistá casia s příměsí údajně do 1% lawsonie) a uplně nejsvětlejší jen se zlatavým leskem byla zlatá blond. Zlatá blond (od hennecolor) totiž obsahuje kromě casie ještě heřmánek, rebarboru a ještě cosi, no prostě věci co se používají i na zesvětlení vlasů. Po druhé vrstvě mám vlasy na sluníčku teda téměř oranžové (což ovšem dávám za vinu skořici a zbytku staré henny, který jsem do toho naposledy přimíchala), ale barva ve stínu je snad ještě světlejší než dřív. Nevím jak po vícero použitích, měla jsem ten zábal jen dvakrát (po týdnu), ale vitamínová a bezbarvá mi ty nejsvětlejší vlasy ztmavily už při té zkoušce na pramínku, zatímco zlatá blond fakt jen zezlatila.
Bohužel z fotek nic nebylo vidět, ono to byly fakt malinké rozdíly, ale právě kvuli tomu jsem pak na celou hlavu použila zlatou blond.
Právě jsem si taky myslela, že barvící bude barvit víc jak bezbarvá, jenže možná právě ta blond je přizpůsobená pro blond vlasy aby právě barvila ještě míň, nebo nevím, dost mě výsledek pokusu překvapil Very Happy

Jinak teda khadí by ta neutrál měla být jen čistá casia. Myslím, že v hennecolor v té zlaté blond se to tlumí tím heřmánkem a rebarborou a tak. Ona casia asi sama o sobě taky barví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 11:47 am    Předmět: Citovat

Já používám jenom hennu Khadí. Mám chuť si jít tu zlatou koupit hned a vyzkoušet, ale hennovala jsem včera Smile Nevíte, jestli nebude vadit, když tam přidám místo vody heřmánkový odvar nebo trochu citronu? Nevím, jestli v tom ten heřmánek už také je, ale zase píší, že by se tam nemělo nic přidávat, tak se trochu bojím, aby z toho nebyla nějaká reakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.