FIreshow
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6c55790fd6e8de1bccb592264cc938dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moirauwen
0-7
0-7


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 10:10 am    Předmět: FIreshow Citovat

pro všechny ohňovkáře i diváky, tipy, rady... vrhněte se se mnou do světa démonů ohně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 5:51 pm    Předmět: Citovat

Já mám jen postřeh. Na podzim bylo na Všehradě vystoupení, které shlédl můj brácha. A jednomu účinkujícímu tam chytly vlasy. Pokud si dobře pamatuji vyprávění. Museli ho honem hasit sukní. Tedy tak to aspoň brácha vykládal.
Já mám před ohněm velký respekt. Už proto, že si ho nosím celý život s sebou na hlavě. A stačí mi hodit hlavou kolem svíčky a katastrofa je hned. Takže já s ohněm velice opatrně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

ja mam z ohne respekt,ale fascinuje me a toceni,plivani miluju...pritel toci i plive,driv to delal i pomerne aktivne,ted delsi dobu na to nema cas ale nejake zaklady jsem se jakz takz naucila,ale jsem na to trdlo,to bylo napred modrin od tenisaku Laughing
Ale taky mi jednou chytli malem vlasy,delali jsme ze mam prikrocit na povel k tygrikovi a obejmout ho,na otazku jestli bych si radsi nemela stahnout vlasy rikal ze ne,no a sup desny smradek a par upalenych vlasku,ale i tak to stalo za to Cool
Miluju toceni a do toho hrmeni bubnu,ale i samotny zvuk svisticiho ohne je fajn...na plivani se jen rada divam,prici se mi ty poplivany brady a pupky Twisted Evil a sama na sobe bych to nesnesla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Já mám jen postřeh. Na podzim bylo na Všehradě vystoupení, které shlédl můj brácha. A jednomu účinkujícímu tam chytly vlasy. Pokud si dobře pamatuji vyprávění. Museli ho honem hasit sukní. Tedy tak to aspoň brácha vykládal.
Já mám před ohněm velký respekt. Už proto, že si ho nosím celý život s sebou na hlavě. A stačí mi hodit hlavou kolem svíčky a katastrofa je hned. Takže já s ohněm velice opatrně.


Jéé, tak to vystoupení pořádal náž soubor (Regii Caroli regis) a ten hořící pán je náš umělecký vedoucí a hasila ho jeho slečna. naštěstí úspěšně, měl štěstí v neštěstí- lampový olej nevechl,takže neměl popálený vnitřek a byl to "jen" druhý stupeň popálenin, bohužel ale rtů a obličeje, nejen vlasy. Byl chvíli v nemocnici,ale je bez následků. Mimochodem je to ten co dělal krále Karla IV. A v mé galerii na snímku s názvem La Volta roztáčí slečnu v modrých šatech Very Happy Jelikož je hlavně tanečník a choreograf, a plival oheň možná kdysi dávno, tak jsme se mu účinkování snažili rozmluvit, ale marně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 6:49 pm    Předmět: Citovat

Jinak ohňovku na různých akcích vídám často a líbí se mi a obdivuju to. Akorát na Mnichově Hradišti na Slavnostech Albrechta z Valdštejna to organizátor nedomyslel a naše vystoupení bylo bezprostředně po(mimochodem vynikající) ohňovce, kdy po závěrečném velečísle ještě po zemi tančili uhlíky. A do toho my s taftovými hoodně dlouhými šaty, pod nimi krinolina... Ale naštěstí jsme se jen lehce očadily, ale i to zamrzí Wink Ohňovka je vděčná věc, ale konkrétně plivání ohně mě moc nebere.(Hlavně po zážitku s naším vedoucím- ale měli jsme pochvalu za dobrý zásah, hned jsme ho odvlekli do stanu a polévali pitnou neperlivou vodou.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ofélie
81-160
81-160


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 9:39 pm    Předmět: Citovat

Taky se připojuji k obdivovatelům všeho ohnivého. Já ohňovku dělám, občas s tím i někde vystupuji ( poslední dobou mám strašně málo času). Tančím se svíčkami, ohnivými vějíři, hořící obručí i plivu oheň. Taky skáču přes oheň na koni, nebo jezdíme ohnivý slalom, no prostě oheň mám ráda. Ještě bych chtěla zkusit polykání ohně, ale na to si zatím netroufám. Chytla jsem jen jednou, když mi kápnul hořící lampový olej na šifónovou sukničku, ale hned jsem to uplácala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moirauwen
0-7
0-7


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že se tady mezi dlouhovlasými našlo tolik ohňovkářů Smile Já taky dělám ohňovku už několik let ve skupině Daemones Ignis z Třebíče, pokud chcete vidět nějaký videjko, tak jukněte na youtube a tam zadejte jen název skupiny Smile
Jinak oheň je dost zákeřná, ale nádherná věc... Vlasy mi snad nikdy nechytly... naštěstí Smile ale jinak pár lehkých spálenin kůže už jsem měla, jako každý v začátcích Smile
Plivání neprovozuju, protože to ženský u nás ve skupině maj zatržený Very Happy prej to ničí kůži v obličeji apod, tak to u nás dělaj jenom kluci...

To vystoupení na Vyšehradě jsem bohužel neviděla, tak daleko se na ohňovky nedostanu, ale věřím, že to mohlo být efektivní... ale chudák chlap, vůbec mu to nezávidím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

ohňovky sú super, za svoj život som videla zatiaľ iba dve (ale dúfam, že sa to zmení na vyššie číslo) a obe boli úžasne, úplne ma to nadchlo, je to krásne umenie, ale aj nebezpečné Smile ja som bola zase svedkom, ako sa chytila sukňa jednej dievčine od horiacej reťaze... vyzerala vyľakane, ale rýchlo to zhasila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moirauwen
0-7
0-7


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

tohle asi není nikdy příjemný... díky bohům, že se jí nic nestalo Wink nevím jak je to na Slovenku, ale tady se ohňovka dělá téměř ke každý příležitosti, takže je ji hodně vidět Smile ale i na Slovenku je pár fajn skupin ... Antaagni myslím? teď si nejsem jsitá, ale jsou taky dobří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 5:00 pm    Předmět: Citovat

Plivače ohně vídám pravidleně ve večerním průvodě na Znojemském vinobraní - je to opravdu impozantní! Myslím, že ti kluci musí mít popálené tváře - nebo se pletu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.