Eragon...a další díly
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6be71fb761daafe02d84b51469186c32Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 6:15 pm    Předmět: Eragon...a další díly Citovat

Mluvím samozřejmě o knize. Film byl výsměch.
Budete si kupovat Brisingr, až teď vyjde ? Těšíte se ?

Já už jsem skoro zapomněla, tak dlouho to trvalo. Ale těším se, až zase ráno zasednu a druhý den ráno odložím knihu a zatlačím si zarudlá tykadla zpátky do hlavy, abych šla s rozbřeskem spát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

Jooo knížku mám. Eragona i Eldesta a slintám po Brisingrovi Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

No film mel jednu pozitivni vec - Jeremyho Ironse, ale ten ho bohuzel nezachranil. Knizku jsem otevrela, kdyz ji cetla spolubydla - doufam, ze to bylo jenom spatne misto, neb me tech par stranek vubec nezaujalo. Nicmene mam v planu ji precist.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:48 pm    Předmět: Citovat

Hm, ani jsem už nepsala, že jsem dočetla. Tak dlouho jsem se těšila a ono je to zoufale ukecané a utahané...ach jo Confused A konec bude až příště. Jsem dost zklamaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 10:53 pm    Předmět: Citovat

Eragona jsem četla dvakrát, Eldesta jednou, a než se pustím do Brisingru, budu to asi číst znovu, aby mi to navazovalo. Druhý díl mě moc nebavil a jestli tedy třetí bude ještě horší, tak škoda. Ovšem film byl ubohý, ztráta času.
Nicole: Konec bude až příště? Uniklo mi, že bude ještě pokračování? Já to nějak nesledovala. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amet
8-20
8-20


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:45 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si taky konecne koupila a precetla Brisingra a popravde nejsem vubec zklamana, spis naopak. Libi se mi Paoliniho styl psani a jak je starsi tak ma propracovanejsi charakteristiky, coz je asi to co tak natahlo dej. Jediny co se mi nelibi je to, ze budu muset buhvi jak dlouho cekat na pokracovani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:17 pm    Předmět: Citovat

I když jednička a dvojka nebyly moc kladně hodnoceny v recenzích, mně se líbily. Jenže...už ani nevím, o čem to bylo. A tím pádem mě i přešla chuť číst trojku...Navíc, jak píšete, jetsli to má ještě pokračování... Rolling Eyes
Film jsem viděla jen v nějakém časopise a to mi stačilo bohatě udělat si obázek Smile Zařekla jsem se, že dál to raději zkoumat nebudu, aby mi to nevzalo představy o knize...Myslím, že tehdy se mi dost nelíbilo, jaké herce vybrali, jak vypadali a vůbec..Připadlo mi to dost bez šťávy a ačkoli nerada hodnotím něco, co neznám, tady si to neodpustím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amet
8-20
8-20


Založen: 24.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

Naprosto souhlasim, presne tohle jsou duvody proc jsem odmitla videt film. Nelibili se mi ani herci a ani zpracovani. Kazit si vlastni predstavy nepovedenym filmem by me jenom odradilo od cteni dalsich pokracovani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Ten pokus o film byl tak ubohý, že snad ani nestojí za rozebírání. Trapně průhledná záminka, jak na úspěchu knihy vytřískat víc peněz. Ale Paolini byl naivní, když prodal práva Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

Přítel četl předešlé dvě a prý je to taková pohádka pro děti. Navíc jsem slyšela že poslední díl stojí 500 kč Shocked , za to bych nikdy takové prachy nedala... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.