Eragon...a další díly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=06da91fe8d8ba043af6f376eec7a0557Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

Ja tieto knihy milujem Mr. Green Film bol totálny výsmech celej knihy, to je vždy ta keď sa Američania snažia spracovať dobrú knihu Cool
Prečítala som Eragona, Eldesta aj Brisingra a tieto knižky sú najobľubenejšou súčasťou mojej knihovničky.... a Brisingr nieje vôbec detský Very Happy , ostatné knihy trochu až trochu viac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

zrovna čítam eldest...zdá sa mi, že príbeh je ozaj dobrý a originálny..ale to prostredie??nemôžem si pomôcť, ale myslím si, že celé to je okopírované podľa pána prsteňov...elfovia, trpaslíci,...celé okrem drakov mi to pripomína....Zrejme tolkien mal na autora taký vplyv, že si ani nevedel nič iné predstaviť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 1:17 pm    Předmět: Citovat

Taky mi to připadá jako kopie, elfové, jméno Arya, to je jak Arwen, všechno takové...dětské...nevím, nelíbí se mi to, zkoušela jsem číst ale byla to taková nuda že jsem tu knihu musela odložit, já toho vydržím dost a ráda čtu, ale tohle mě otrávilo, neoriginální, obšlehnuté, způsob psaní jako dítě, nic co by mě chytilo za srdce.
Nechápu masovou oblibu toho příběhu, je postradatelný a nenašla jsem v něm nic navíc, co by mě přimělo tomu dát ještě šanci.
Brisingr neznám, ale pochybuju že je o dost lepší než ty jiné díly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 1:20 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Ale Paolini byl naivní, když prodal práva Confused

Pravda. Byl pěkně blbej Rolling Eyes
To mu mohlo být jasné, že z toho bude pouhá komerční splácanina, která se bude snažit vytěžit co nejvíc ze současné obliby fantasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Tak pomalu, ale jistě dočítám jedničku... (no prostě to nění zaklínač-Krev elfů pár hodin, Paní jezera 3dny)
Příběh je pěkný, hrdina není okamžitě "bijec", ale časté bezvědomí postav je trochu ubíjející Sad. Prostředí velmi evokuje Tolkiena (Paolini sám říkal, že se ním hodně inspiroval). Těším se na to až si přečtu další díly (výmečně to nění cosi jako "Hraničářův učeň" či co).
Film mě absolutně nezaujal (proto čtu knížku Cool). Asi mám poněkud jiný názor na to jak by měli vypadat fantasy hrdinové a elfky. Viděl jsem jen kousek a to jen když tam byl Durza (ty vlasy jsem si nemohl nechat ujít Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 10:25 pm    Předmět: Citovat

já mám zatím přečtené všechny díly a knížka se mi moc líbí...film tragédie, propadák, děs běs...nevíte někdo kdy má vyjít ten poslení díl? abych si stihla přečíst ty předtím, protože si to už moc nepamatuju Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 6:59 am    Předmět: Citovat

Iwin: to se neví, ještě to furt nedopsal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 8:59 am    Předmět: Citovat

někde sem četla něco jako že originál by měl bejt na konec léta, co je na tom pravdy netuším Rolling Eyes

první díl pro mě nic moc, ty další výborné... líbilo se mi střídání kapitol z pohledu Eragona a Rorana Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

Četla jsem první díl a moc mě nezaujal, přišlo mi to celé takové strašně naivní a černobílé, přece jenom já radši realističtější fantasy Smile A jak už tu někdo psal, na mě je tam až moc inspirace Tolkienem...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laire
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 26.7.2009
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: po září 20, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

A tak ona je to taková pohádka pro děti:) Kdyby ty díly nešly kvalitou dost ke dnu, tak by se mi to i vcelku líbilo.

SilkyJane: možná být mělo, ale není a neví se, jak to bude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.