Kojení na veřejnosti?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=26785d2e8f9efb9bdbeaa6afd9adbef4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:20 am    Předmět: Citovat

danny, zapátrej v pravidlech etikety, třeba toto tajemství odhalíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:31 am    Předmět: Citovat

Ja bejby ešte nemám, ale čo sa týka kojenia na verejnosti, nevidím v tom až taký problém, že by bolo treba zavolať k tomu exorcistu. Mne by asi skôr prišlo prirodzenejšie keď už teda v nákupnom centre alebo v kaviarni kojiť, tak si prehodiť nejakú šatku alebo šál a tým zakryť aj bábo aby sa cítilo bezpečne, nič hrozné. Kojenie len tak "na ostro" mi pripadá trochu moc, tiež predsa žiadna matka si nezačne na verejnosti odsávať mlieko odsávačkou s holými prsiami, takže nejaké zakrytie je také normálne podľa mňa-

Čo sa týka miest na kojenie v nákupných centrách, absolútne nemám prehľad kde a či vôbec sa také niečo nachádza, ale bežne niekde v kaviarni určite nie a ako budúcej potencionálnej mamče by mi určite nebolo príjemné kojiť drobca niekde na záchodoch len kvôli tomu, že nikomu nie je príjemný pohľad na kojacu matku.

A konečnom dôsledku ale radšej prežijem holú matku s holými prsiami a holým dieťaťom ako ho kojí v kaviarni alebo reštaurácii, ako hladné dieťa ktoré vreští ako o život Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 10:41 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
danny, zapátrej v pravidlech etikety, třeba toto tajemství odhalíš.


No zase záleží v JAKÉ etiketě bude danny pátrat. Třeba Japonci chrchly smrkají rovnou na zem, že Twisted Evil a kapesníky jim přijdou vrcholně nechutné. Ať žijí bývalé epidemie cholery.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 1:36 pm    Předmět: Citovat

Mě třeba je kojení na veřejnosti nepříjemné stejně jako plakáty nahých žen na reklamách. Když už si to nemůže maminka zařídit jinak, může si třeba sednout trochu stranou, otočit se zády aby neuváděla v rozpaky ostatní. Pak proti tomu vůbec nic nemám. Je to podle mě věc slušnosti, kompromisu a ohleduplnosti vůči pocitům ostatních.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:03 pm    Předmět: Citovat

Rozpaky? Proboha proc? To uz muzu byt rozhozen pohledem na tehotnou zenu, protoze se mi doneslo, ze deti nenosi cap. Tudis se stalo...ne, o boze, takova nemravnost!

Zbytecne to tahate do extremu. Zenska koji dite, protoze ma hlad a ne proto (doufam), ze je exhibionistka.

A jeste jednou. Pokud vam to vadi, tak nekoukejte. Pokud se nahodou setkam s pohledem kojici matky, usmeju se na ni, protoze vidim tu krasu materstvi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:33 pm    Předmět: Citovat

No, danny, on je problém jaksi v tom, že i mezi kojícíma matkama jsou exhibicionistky. Při normálním kojení klidného dítěte je jen minimální šance všimnout si něčeho nepatřičného. Při kojení aktivního nebo vzteklého dítěte sem tam něco vykoukne a matka to buď řeší, protože jí to je nepříjemné, nebo neřeší, protože jí z toho mimina už jde hlava kolem a tyhle podružnosti si neuvědomí.
Ale pak je ještě třetí kategorie ženských, které kojí ostentativně, aby se vidělo že kojí, jak kojí a čím kojí. Zahnání dětského hladu je jen jedním z důvodů, proč se takhle obnažují a imho ne ten hlavní. Koukání jinam možná na někoho funguje, na mě ne. (ale mě znervózňují i megavýstřihy, ze kterých užuž něco vypadne, nebo zadky trčící z bokovek, nebo příliš krátké kraasy v létě u pánů... Jestli se od toho někdo opravdu dovede oprostit, bod pro něj) Tyhle matky se snad i domnívají, že fungují jako propagátorky kojení, ale ve výsledku působí kontraproduktivně a spousta lidí pak hází do jednoho pytle s nimi i ty, které si jen někde v koutku lehce nadzvednou triko.

(napsáno tou, která kojila i na DVsrazu Smile )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:44 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
Pokud se nahodou setkam s pohledem kojici matky, usmeju se na ni, protoze vidim tu krasu materstvi.


Hehe Danny, len aby si to mamička nevyložila inak ako to myslíš ty Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 2:59 pm    Předmět: Citovat

Bone: verim, ze normalnich matek je vice.

Neli: necivim, neslintam a Vudcuv stan na gatich taky nemam. Tak snad si nemysli nic spatneho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 3:29 pm    Předmět: Citovat

Danny: To bolo v rámci srandy, prosím neber to osobne Wink

Len som si predstavila ako sa dívaš na kojacu matku, ,oči ti svietia a nepríčetne sa škeríš od ucha k uchu Laughing Laughing Hahaha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 4:10 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:

Ale pak je ještě třetí kategorie ženských, které kojí ostentativně, aby se vidělo že kojí, jak kojí a čím kojí. Zahnání dětského hladu je jen jedním z důvodů, proč se takhle obnažují a imho ne ten hlavní. Koukání jinam možná na někoho funguje, na mě ne. (ale mě znervózňují i megavýstřihy, ze kterých užuž něco vypadne, nebo zadky trčící z bokovek, nebo příliš krátké kraasy v létě u pánů... Jestli se od toho někdo opravdu dovede oprostit, bod pro něj) Tyhle matky se snad i domnívají, že fungují jako propagátorky kojení, ale ve výsledku působí kontraproduktivně a spousta lidí pak hází do jednoho pytle s nimi i ty, které si jen někde v koutku lehce nadzvednou triko.

(napsáno tou, která kojila i na DVsrazu Smile )



Přesně tak - jako ta matka, co seděla v kruhu rodičů na rodičáku a kojila dvouletýho vzteklouna (už jsem to zde myslím psala) ... to byl nezapomenutelný zážitek. I učitelka z toho byla zcela vedle.
Ta druhá exhibiconistka rozhodila vnady jednou v autobuse ( do dojezdu k domovu zbývaly asi 3 minuty) podruhé v kostele - v první řadě, asi aby to měl farář z první ruky (oka) . Z
Zní to možná neuvěřitelně ,ale oba případy jsou pravdivé. Rolling Eyes

Kojit na veřejnosti - klidně - ale není nutné strkat svoje obrovská prsa někomu až pod nos.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.