Nerovnomerny rast vlasov
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95c4343fab841b72ad72787d5f32d05dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
annaola
8-20
8-20


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 3:22 pm    Předmět: Nerovnomerny rast vlasov Citovat

neviem ako je to mozne, ale na pravej strane mam vlasy asi o 3-4 cm kratsie ako na lavej!!!moze to byt preto ze zvacsa na tej strane spim? zacala som pouzivat bylinny extrakt na podporu rastu, ale asi to uz nedobehnu Smile Ze by som skusila nejaky extravagantny strih? no fakt neviem, je to divne, nikdy predtym som taketo problemy nemala.poradite mi? dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
annaola
8-20
8-20


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 8:10 am    Předmět: tusim Citovat

som ozaj rarita, nikto nema taketo problemy?? asi s tym pojdem do cirkusu... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 9:21 am    Předmět: Re: tusim Citovat

annaola napsal:
som ozaj rarita, nikto nema taketo problemy?? asi s tym pojdem do cirkusu... Very Happy


No, já už dlouhodobě pozoruji, že mi vždycky mám na levé straně delší kus bývalé ofiny ( i v dobách, kdy jsem neměla vlasy přehozené na stranu), pokaždé při zastřihování se to snažím srovnat na stejné délce, ale napříště je to většinou zase na každé straně jinak dlouhé Laughing Nijak zásadněji mi to ale nevadí a neřeším to. Čím to je, netuším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

Smile tak to je fakt zajímavé. Já mám leda tak na levé straně hlavy o něco hustější vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fli6py
21-40
21-40


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 11:27 am    Předmět: Re: nerovnomerny rast vlasov... Citovat

annaola napsal:
neviem ako je to mozne, ale na pravej strane mam vlasy asi o 3-4 cm kratsie ako na lavej!!!moze to byt preto ze zvacsa na tej strane spim? zacala som pouzivat bylinny extrakt na podporu rastu, ale asi to uz nedobehnu Smile Ze by som skusila nejaky extravagantny strih? no fakt neviem, je to divne, nikdy predtym som taketo problemy nemala.poradite mi? dakujem


To znám, mě vlasy rostly nerovnoměrně v pubertě. Do vlasů jsem si vtírala kopřivový výluh, podporuj růst vlasů. Časem se to srovná. Je to ale otázka několika měsíců. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

Mamka má ten samý problém, jedna strana vlasů jí prostě roste rychleji tak to dorovnává u zrcadla domácím stříháním Laughing Určitě to není spaním na jedné straně-to by mi to ty vlasy taky dělaly Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

Dovolila jsem si téma přesunout jinam.

No a já mám to samé, vždycky zastřihnu do rovna a levá strana je kratší o několik cm než pravá. Mám i ofinu vždycky nakřivo. Vlasy po celé hlavně rostou nerovnoměrně, asi je to dané - asi jako u všeho - geneticky, ale také bych se přikláněla k té možnosti spánku, taky spím na jednom boku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Smile tak to je fakt zajímavé. Já mám leda tak na levé straně hlavy o něco hustější vlasy Smile


Jo tak to mám taky, vždycky když si upletu dva copy tak mám jeden tlustší Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kitten
321-600
321-600


Založen: 17.1.2008
Příspěvky: 414

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 9:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj, též se přidávám do klubu. Mně připadá, že mi na pravé straně vlasy vůbec nerostou. Vždycky je zastřihnu úplně rovně a po pár týdnech mám uprostřed špičku a napravo se vůbec nehnou. Taky nevím čím to je. Dřív mi vlasy rostly normálně. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
annaola
8-20
8-20


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 1:50 pm    Předmět: Citovat

no veru,je to poriadna zahada. Zatial sa tvarim ze mam taky speci uces a vlasy akoby prehodene na druhu stranu. O cvilu uz asi nebudem mat co maskovat, a budem musiet zarovnat vsetky na jednu dlzku. Nepoznate nejaky zaujimavy asymetricky uces????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.