Jak se používají vlásenky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=44cbc986af63e72c91e790119d3aae1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 1:01 am    Předmět: Citovat

osminka napsal:
A nedalo by se to použít jako jehlice, že to tam zapíchnete obráceně, než by to mělo být, a pak to obrátíte a ještě to pořádně zapíchnete do těch vlasů u hlavy? Viděla jsem na jednom videu, že takhle se používají takové ty hřebeny nebo jehlice, co měly třeba 2 nebo 3 zuby.


On to nekdo pouziva i jinak? Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

tralala napsal:
Kačenka1910 napsal:
Ehm pokusila bych se vam to malinko objasnit.Takze vlasenky se pouzivaji hlavne do ucesu,a to tim zpusobem,ze vlastne kdyz budete chtit treba nejaky pramen pripevnit k ucesu,tak vlastne jednoduse ho tam tou vlasenkou pridate tak,ze pramen ktery chcete upevnit date k hlave a soupnete tam vlasenku.A ono to proste drzi Laughing.Líp mi to vysvětlit zatím nejde Very Happy


edit, nasla jsem lepsi obrazek:

ty popisujes tohle: , vipetka asi mysli tohle: , coz je podle me na zpevneni drdolu




Ne mam na mysli to druhe,to prvni je podle me perko,to druhe je vlasenka,a snazila sem se tu jaksi objasnit jeji pouziti Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vipetka
21-40
21-40


Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Ano, myslím ty druhé. Těm prvním se u nás říká "pérka" a těm druhým asi "vlásenky". Tady si nedovedu představit, jak to drží vlasy, jedině, že se to tedy zapichuje a pak obrací a znovu zapichuje, jako třeba hřebínek nbo jehlice.
Děkuji za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 3:19 pm    Předmět: Citovat

Tak ja teda rikam vlasenka obema tem vecem. Ale zas je fakt, ze ja mam pro vetsinu vlasovych hejblatek vlastni termitologii Embarassed Confused Very Happy
Takze ja oboje veci pouzivam k obema ucelum - at prichytit pramen misto cibetky, nebo á la jehlices tim upevnit drdol.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 3:22 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak ja teda rikam vlasenka obema tem vecem. Ale zas je fakt, ze ja mam pro vetsinu vlasovych hejblatek vlastni termitologii Embarassed Confused Very Happy
Takze ja oboje veci pouzivam k obema ucelum - at prichytit pramen misto cibetky, nebo á la jehlices tim upevnit drdol.

cibetka? Shocked neni to nějaký zvíře? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

Těm prvním se u nás říká pinetky a jsou dobré pro přichycení malých pramínků nebo zpevnění krajů drdolu, ty druhé jsou vlásenky a jsou vhodné pro drdoly z hustých a dlouhých vlasů, vejde se do nich hodně materiálu a jak jsou dlouhé, tak drdol dobře zpevní. Když dělám drdol z copánku, tak potřebuju buď min. 5 pinetek, nebo 2 vlásenky, aby to drželo. Některé moje pinetky se začínají podobat spíš vlásenkám. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 4:03 pm    Předmět: Citovat

No tak pod slovem pinetka si zas ja predstavim tohle:


egle - no asi je. Ale cibetka je proste pro me jakakoli mala skripcovita vec. bo slovo skripec je kapku zavadejici...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

citace:
No tak pod slovem pinetka si zas ja predstavim tohle:

Tak tomu se u nás říká betka. Nevím proč, já je nepoužívám, ale k cibetkám to má blízko. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

tak já tady těm všem věcem říkám prostě sponka dál to nerozlišuju... (ale pak je problém někomu vysvětlit, jakou sponku myslim) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 5:03 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
tak já tady těm všem věcem říkám prostě sponka dál to nerozlišuju... (ale pak je problém někomu vysvětlit, jakou sponku myslim) Twisted Evil


heh, to taky znam. Prosim te, podej mi tam tu sponku ze stolu. - Myslis jehlici, nebo tu cvakacku? - Tu vetsi. Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.