Jak se používají vlásenky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6082cf407e2db961dd07ab1e3b3c8590Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 11:51 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Shahlah napsal:
Nevešla, sežrala ju Laughing Outloň je boží, ale už poměrně známý, ale Cibetka ještě není profláklá, tak jí chci trošku zviditelnit Very Happy

Cibetka je úžasná, akorát v Číně je bohužel brána jako potravina. A jejich požíváním se před pár lety rozšířil SARS. Confused

no jo, ale za to Cibetky samotné nemohou Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

Vlásenky se zřejmě opravdu jen zasouvají, aby držely jednotlivé prameny. Mám s nimi jedinou zkušenost, a to když je kadeřnice používala na můj svatební drdol. Ohnula u nich vždycky půlku jedné nožičky nazpátek, asi aby to líp drželo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moirain
0-7
0-7


Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Chytám s vlásenkami drdoly. Netuším, jak to funguje, ale funguje a na dlouhé, husté vlasy líp jak perka. Mám vlasy do pasu a husté a když použiju vlásenky, tak s max. 6 a gumičkou udržím celý drdol a to i při tanci. S vlásenkami z tenkých drátků se připevní zdobící prameny v účesu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 10:06 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Shahlah napsal:
Nevešla, sežrala ju Laughing Outloň je boží, ale už poměrně známý, ale Cibetka ještě není profláklá, tak jí chci trošku zviditelnit Very Happy

Cibetka je úžasná, akorát v Číně je bohužel brána jako potravina. A jejich požíváním se před pár lety rozšířil SARS. Confused


Jééé, cibetky a fosy ty já mám moc ráda. Z "hovínek" cibetek se dělá prý nějaké extra drahé kafe Wink a taky něco do parfému. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
pimpa napsal:
Shahlah napsal:
Nevešla, sežrala ju Laughing Outloň je boží, ale už poměrně známý, ale Cibetka ještě není profláklá, tak jí chci trošku zviditelnit Very Happy

Cibetka je úžasná, akorát v Číně je bohužel brána jako potravina. A jejich požíváním se před pár lety rozšířil SARS. Confused


Jééé, cibetky a fosy ty já mám moc ráda. Z "hovínek" cibetek se dělá prý nějaké extra drahé kafe Wink a taky něco do parfému. Very Happy

Áno, to kafe je pravda, Cibetka spapá semínka, která pak částečně "zpracovaná" vyjdou ven a máme tu extra drahou a prý i lahodnou kávu pro znalce, to musí být lahůdka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esterisabella
0-7
0-7


Založen: 17.4.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

No, už je to hodně dlouho, co se tohle téma otevřelo, tak třeba už víte, co s vlásenkama do U. Mě jimi kadeřnice přidávala květiny do vlasů a taky prameny. Ptala jsem se, jak to může ve vlasech tržet, tak mi vysvětlila, že jednu někdy i druhou nožičku ohne směrem zpátky, aby se v drdolu zasekla a nevyklouzla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.