Zesvětlení vlasů heřmánkem
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e49035638d00ab2bf9beb6a5f2c33a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bee
0-7
0-7


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 4:30 pm    Předmět: Zesvětlení vlasů heřmánkem Citovat

Ahoj,přes léto mi vlasy většinou hodně zesvětlí,ale v zimě je mám takové špinavě blond a nevýrazné.Myslíte si,že pomůže si vlasy po umytí přelívat heřmánkovou vodou?A jak často,aby to opravdu pomohlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 4:47 pm    Předmět: Re: Na zesvětlení vlasů heřmánek? Citovat

Bee napsal:
Ahoj,přes léto mi vlasy většinou hodně zesvětlí,ale v zimě je mám takové špinavě blond a nevýrazné.Myslíte si,že pomůže si vlasy po umytí přelívat heřmánkovou vodou?A jak často,aby to opravdu pomohlo?


S heřmánkem mám jen nejlepší zkušenosti. A to nejen kvuli osvěžení barvy mých světlých vlasů, ale i co se stavu pokožky hlavy týče... někdy v létě o prázdninách mě začala příšerně svědět, tak jsem si opláchla vlasy heřmánkem (heřmánek má mimo jiné i zklidnující účinky), nevysoušela, nenechávala vykapávat, jen zabalila do ručníku a nechala tam tak hodinku... nejen že mne přestala pokožka svědět, ale vlasy byly krásně provoněné a bylo to i poměrně znát na svěžesti barvy...nyní tento psotup opakuji pokaždé, co jen to jde - asi jednou týdně (a co mi zásoby heřmánku vystačí) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

Vlasy jsem si polévala vývarem z heřmánku když jsem byla mladší, ale nezdálo se mi že by to pomáhalo...Možná to bylo taky mou netrpělivostí, protože jsem po vypotřebování 2 balení heřmánkového čaje přestala...možná by byl lepší čerstvý heřmánek??? Vlasy jsem proplachovala po každým mytí. Taky jsem někde četla, že heřmánek dokáže zesvětlit jen dětské jemné vlásky. Ale přesto uvažuju, že se k tomu zase vrátím, alespoň budu mít třeba pocit, že vlasům aspoň trochu dopřávám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 8:57 pm    Předmět: Citovat

Určítě je lepší koupit si sypaný heřmánkový čaj v lékárně, než sáčkový v obchodě s potravinami. A úplně nejlepší je asi natrhat si čerstvý a taky si ho nasušit.Já jsem si na tmavé vlasy lila odvar s čerstvých kopřiv a výluh z ořechového listí, vlasy jsem pak měla pěkné, pružné, netřepivé.... budu muset na jaře překonat svou lenost a zase si něco natrhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 10:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem to zkoušela, vlasy sice byly pěkné a voňavé a určitě jim to udělalo dobře, ale žádné zesvětlení jsem nepozorovala, řekla bych, že na to je heřmánek malý dryják.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 9:47 am    Předmět: Citovat

Heřmánek taky může být součástí vlasových zábalů. Pak je taky rmen, je hodně podobný heřmánku a má stejné účinky, ale nezesvětluje. A je prý dobrý pro mastné vlasy a proti lupům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bee
0-7
0-7


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 2:23 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ten heřmánek asi 6x vyzkoušela,ale vlasy nemám ani o trochu světlejší Crying or Very sad Musim ale říct, že potom vždycky krásně voněly a byly takové jemnější a lesklejší.Chtěla jsem nejdřív vyzkoušet něco přírodního,ale když to nefunguje,tak si asi budu muset nechat udělat melír Sad Nebo neznáte někdo ještě něco jinýho, čím ty vlasy zesvětlit a nezničit je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 2:43 pm    Předmět: Citovat

Bee napsal:
Tak jsem ten heřmánek asi 6x vyzkoušela,ale vlasy nemám ani o trochu světlejší Crying or Very sad Musim ale říct, že potom vždycky krásně voněly a byly takové jemnější a lesklejší.Chtěla jsem nejdřív vyzkoušet něco přírodního,ale když to nefunguje,tak si asi budu muset nechat udělat melír Sad Nebo neznáte někdo ještě něco jinýho, čím ty vlasy zesvětlit a nezničit je?

A proč chceš vlasy chemicky zesvětlovat? Myslím,že nejlepší je to, co nám příroda nadělila, ona sama nejlíp ví,co komu sluší...tak proč to chtít měnit?

Já jsem si vlasy dřív tónovala, nikdy to nebyla nijak razantní změna,ale teď si dám na hlavu maximálně přírodní hennu, která barvu vlasů oživí.

Melírem si vlasy zničíš,pak toho budeš litovat....Rozmysli se, než provedeš takovou nevratnou změnu.Na krtákých vlasech melír rychle odroste, ale na dlouhých ho budeš mít roky a budeš muset stále znovu odbarvovat a ničit... Embarassed Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 3:01 pm    Předmět: Citovat

Musím souhlasit. Já jsem asi před 2 lety zatoužila si vyzkoušet, jaké je to být blondýnka. Tak jsem si začala vlasy zesvětlovat pomocí barev sama doma Exclamation Nikomu nedoporučuji. Pěkné žluté blond barvy jsem stejně nedocílila, měla jsem vlasy takové hnědo zrzavé, prostě hnus!
Jednoho dne jsem se naštvala a koupila jsem si kaštanovou barvu. Byla jsem potom černovlasá.
Teď mám snad svoji přírodní hnědou a už experimentovat nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 9:59 pm    Předmět: Citovat

Z heřmánku se nedělá odvar, ale jen 10minutový výluh a to se ještě musí přiklopit nějakým víčkem. zesvětluje, ale pomalu, neni to chemie, je to kytka. A pro urychlení se občas pozívá ve směsi 1:1 s měsíčkem. Ale i tak to trvá víc než 3 měsíce, než se objeví efekt. A navíc to neodbarví, jen projasní světlou barvu, takže to může nanejvýš projasnit přírodní melír. Bohužel, přírodní brualodbarvovač asi neexistuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.