Zesvětlení vlasů heřmánkem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46701a2843cad98278685968a5910682Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 2:26 pm    Předmět: Citovat

* napsal:
Nika napsal:
moje kamoska na gymplu mela (krome jinech prednosti) i nadherny blond vlasy a rikala, ze si je natira citronovou satvou (a necha treba celej den nacitronovany) a ze ji po tom svetlaj.....
no nevim, u ni to spis byly geny (hnusny, nespravedlivy geny!!!Smile, ale za vyzkouseni nic nedate....


Teda ten citron na vlasy se mi moc nezda.. neni to na ne moc kysely?Shocked Abych jim spis nejak neublizila nez ze bych je zesvetlila Shocked


tak naředěný by to určitě šlo, něco slabě kyselého vlasům svědčí (oplachy z octové vody se přece doporučují jako kondicionéry), vlas se potom "zatáhne." Ne jeden šampon se též chlubí s hodnotou pH (např. 5,5) tj. kyselejší než voda a zaručeně kyselejší než obyč. šampon. ale že by ta citronová šťáva barvila na blond, to se mi nějak nezdá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 11:27 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem včera zkoušela heřmánkovou kaši. Mám středně hnědé vlasy a barvu mi to oživilo a možná i nepatrně zesvětlilo, ale co je podstatné je, že po té masce mám vlasy asi jako jsme mívala dřív po henně, jsem nadšená, protože hennu nepoužívám proto, že teď nechci takovou barvu a hledala jsem něco, po čem budu mít stejnou kvalitu vlasů. Nechápu, jak by je to mohlo zničit, trochu jsem se bála, ale stal se úplný opak. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2014 11:33 am    Předmět: děkuji! Citovat

Původně jsem toto vlákno četla kvůli barvení se heřmánkem, o kterém uvažuji jako o alternativě, protože jsem nedávno sekla s chemkou a vracím se na svoji přírodní blond... Konečně mám toto období za sebou a dostala jsem rozum. Hurá.

Avšak předěl odrostu vypadá trochu divně, snažím se ho trošku zjemnit... Nejde mi o to vyměnit jedno barvení za druhé, ale zmírnit to přechodné období, kdy odrůstá barva přímo u hlavy a vypadá to divně.... co bude pak, kdo ví. Mezitím si na tom odrůstání alespoň otestuji, co mi sedne.

Heřmánek doma nemám, ale po objevu návodu na 1:2 med a kondicionér jsem skončila se sáčkem na hlavě, to jsem přitom dneska nic takového dělat nechtěla, protože včera jsem si zrovna dělala zábal z hořčice, ale nedalo se to vydržet. Prostě jsem to MUSELA mít teď a hned a nejede přes to vlak, dokud je doma extra kvalitní Rakouský med a dokud můj nový pokus nikdo nevidí a nemůže mi ho rozmlouvat Very Happy

Je to ale trochu sebezapření, protože jsem med přidala do Lavery s vůni mango... A tak překrásně to vonělo, že jsem měla spíš chuť to sníst, než patlat na hlavu a pořád jsem si musela připomínat, že tam není mango, ale kondicionér a že to sice hezky voní, ale určitě vy mi to nechutnalo.. Každopádně teď sedím s medem na hlavě, čekám na ten zázrak a u toho mě honí mlsná, protože všude voní mango.
To bych ani nečekala, že to bude až takový požitek smyslů, ten kondicionér normálně až tak intenzivně nevoní, ale po přidání medu teda chytl grády.

I mě překvapila ta konzistence. Med je ultra hustý, plně potentní a bez zásahů a kondiš taky docela hustý... Tak jsem si říkala, že bude pak problém to napatlat.
Ale když jsem to pořádně rozmíchala, tak to zřídlo a patlání vůbec nebylo problém a šlo to moc hezky. To teda čučím Shocked

Budu určitě zkoušet pravidelně a vrátím se s podrobnými výsledky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2014 11:36 am    Předmět: Citovat

... Jinak samozřejmě heřmánek nezavrhuji, budu zkoušet i měsíček a rebarboru. Jenom je nakoupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2014 5:09 pm    Předmět: med + balzám Citovat

Tak med jsem nechala na hlavě 4 hodiny... Nechala jsem si kvůli tomu dokonce i odjet pošťáka s balíkem, protože s tou hučkou jsem prostě neměla odvahu mu otevřít. Styděla jsem se Very Happy

Po smytí jsou odrosty světlejší skoro neznatelně (krásně to šlo dolů), takže příště bych si to nechala asi přes noc a nebála bych se ani přikápnout citron. Nečekala jsem okamžitý výsledek po první aplikaci, takže jsem spokojená...

Nejvíc mě ale dostal ten lesk jako blesk po smytí. Mám hlavu jako z reklamy, takhle mi nesvítí ani z oleje a to je co říct.

Takže takhle se točí reklamy na šampony: Modelku namatlají balzámem s medem, nechají jí to co nejdýl, smyjou, usuší, pak natočí tu reklamu a řeknou že to dělá jejich šampon. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 5:13 pm    Předmět: Re: med + balzám Citovat

Alue napsal:
Takže takhle se točí reklamy na šampony: Modelku namatlají balzámem s medem, nechají jí to co nejdýl, smyjou, usuší, pak natočí tu reklamu a řeknou že to dělá jejich šampon. Very Happy
Nikdy jsem se nemyslela, že ty modelky používají šampóny, na který dělaj reklamu...to je srandovní představa, jak jde Heidi Klum do rossmanna a koupí si třeba Gliss kur. Možná bys mohla dát med, smýt a na závěr přelít vlasy heřmánkem. Prý to trochu omezí mastnotu a zesvětluje to lehounce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 5:36 pm    Předmět: Re: med + balzám Citovat

Harik napsal:
Alue napsal:
Takže takhle se točí reklamy na šampony: Modelku namatlají balzámem s medem, nechají jí to co nejdýl, smyjou, usuší, pak natočí tu reklamu a řeknou že to dělá jejich šampon. Very Happy
Nikdy jsem se nemyslela, že ty modelky používají šampóny, na který dělaj reklamu...to je srandovní představa, jak jde Heidi Klum do rossmanna a koupí si třeba Gliss kur. Možná bys mohla dát med, smýt a na závěr přelít vlasy heřmánkem. Prý to trochu omezí mastnotu a zesvětluje to lehounce.


Upřímně, po včerejším úspěchu s medem jsem zašla večer do obchodu, koupila heřmánek a taky křemíkovou bombu... Až najdu, kde roste přeslička v přírodě, tak si ji samozřejmě budu luhovat čerstvou. Ale křemíková bomba mi kupodivu moc chutná a dobře se mi po ní spí, protože je v tom máta.

Prostě jsem to musela zkusit taky co nejdřív....

Tak jsem zalila s půl deci dva pytlíčky heřmánku, vyluhovala co nejvíc, dala tam po vychladnutí asi 4 kapky citronové šťávy (abych to krapítek nakopla) a přelila do lahvičky s rozprašovačem.
A šla jsem hezky na polední sluníčko a tu hlavu jsem si tak dlouho postupně vhlčila směskou, dokud jsem všechno nevypatlala. Teď už mám hlavu sice suchou, ale - nechci to zakřiknout - mám dojem že mi odrosty FAKT zesvětlaly a šly snad i kapinku dožluta, z čehož mám radost... To totiž znamená, že můžu mít přírodně zlaté vlasy i bez chemie.. Muhehe.
To jsem zvědavá, jak dopadnu ještě z měsíčkem a rebarborou.... Nejdřív je musím sehnat.

Ale funguje to na mě jako tužidlo, jakobych si vlasy přestříkla lakem... A teď jsem na vážkách... Buď to si to na noc umyju, nebo to umyju až zítra.
Ale fakt by se to dalo používat místo tužidla, efekt je z toho dost kvalitní. Škoda že nemám natáčky, protože by mě zajímalo, jestli by mi to udělalo pořádně lokny po zaschnutí Very Happy

Dělá to ten měsíček sám, nebo za to může ten citron? ... Ale těch pár kapiček přece nemůže mít tak tužící vliv... Nebo ano?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 1:57 pm    Předmět: Citovat

První nános heřmánku mě skutečně hezky zabarvil.. po večerním umytí mi všechny ty žluté pigmenty ale SLEZLY.. Kurnik šopa. A jsem zase na začátku! Very Happy

Dneska to zkouším znova a nebudu na noc umývat. Schválně jestli se pak měsíček udrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 3:54 pm    Předmět: Citovat

Škoda, tak zkus neomývat. Wink A nafotit výsledky, jsem zvědavá! Vlasy máš krásný, tak to musí vypadat pěkně. Smile
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 9:13 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Škoda, tak zkus neomývat. Wink A nafotit výsledky, jsem zvědavá! Vlasy máš krásný, tak to musí vypadat pěkně. Smile


Díky Smile - Představ si, že ty vlasy mi nešly rozčesat a zatuhly a vůbec nebyly žluté. Tak jsem se šla úmýt tak, že jsem navlhčila a nabalzámovala jenom ty slepené části vlasů a přímo odrosty jsem opláchla jenom čistou vodou, nepoužila šampon.
A dneska když jsem vstala, tak vidím, že ty odrosty jsou žlutější. Pomalu to vypadá, že šampon to umyje, ale obyčejná voda ne a ještě jakoby to přes noc nějak reagovalo. Shocked Shocked Shocked

Ten heřmánek je ale věda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.