Zesvětlení vlasů heřmánkem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3250dc2e4c27c2be1c52f6f28f487920Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 9:49 am    Předmět: Citovat

Alue, zvláštní. Laughing Tak uvidíš, jak to bude vycházet dál. Taky to možná zkusím... Přemýšlím, jestli zkusit právě ten heřmánek, nebo natónovat dozlatova hennou/cassií nebo zkusit prolít obyč peroxidem. Popisovala to tady v nějakém vlákně Kataska.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 4:54 pm    Předmět: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

Opět se vracím, abych spamovala mnou ostře sledované téma o heřmánku:

Po dvou aplikacích výluhu a slepených vlasech bez výsledku mi došly nervy a rozhodla jsem se přitvrdit:
Vykuchala jsem z čajových pytlíčků heřmánek (dokud dělám jenom první pokusy, tak se mi nechtělo investovat do něčeho pořádnějšího), dala do kastrolku a hodinu vařila ve vodě.
Na konci procesu bylo bahýnko. Ne tekuté, ne suché, tak nějak akorát... Naivně jsem se odebrala do koupelny se lžičkou a štětečkem, že jako budu nanášet... Very Happy no.

Nabrala jsem hrudku lžící, plácla na hlavu a ani jsem nestihla zareagovat, hrudka spadla rovnou do umyvadla a rozpleskla se... Podobně to vypadalo celou dobu, co jsem se snažila ten rozvařený heřmánek přinutit sedět mi na hlavě. Byl to boj. V podstatě jsem v hrnečku vybagrovala postupně všechen heřmánek, co vždycky spadl do umyvadla, na hlavě nedrželo nic a pak jsem to pořád z toho umyvadla vybírala a znova a znova se snažila dostat na vlasy. Každá hrudka cestovala asi 5x... Málem jsem to vzdala... (Že já tam měla dát do toho ještě i nějaký olej, či tak něco podobného?)
Nakonec jsem ty hrudky vtlačila nějak na hlavu, ale jenom na horní vlasy, dolů jsem se s tím bahnem vůbec nedostala, protože stačilo trochu sklonit a už bylo zase všechno v umyvadle... A na koberci, z toho se to ale dalo snadno sebrat, ale ne při nanášení, to by na ten koberec spadl i zbytek z hlavy. Very Happy
Samozřejmě mi to teklo po obličeji, po zádek, po prsách, pokapalo mi to tílko (naštěstí staré bavlněné, tak nevadí), tak jsem s tím tílkem vypadala, jako by se na mě vyblinkalo nějaké miminko.

Měla jsem jediné štěstí, že v tu chvíli nebyl nikdo doma, protože kdyby mě viděli, jak bagruju heřmánek z totálně zapraseného umyvadla, aby by někdo dostal amok.

Narazila jsem na to sáček, čepici a co se dělo dál... Prakticky celé čtyři hodiny, co jsem to měla na hlavě, to teklo... Takže jsem se neustále utírala papírovými ubrousky, nemohla se ani o nic opřít, prostě síla. A to jsem tam té vody fakt neměla moc, jenom aby to bylo mokré, ale ne tekuté...

Nešlo to umýt, ještě po sundání ručníku a česání pořád trousím kousíčky heřmánku všude možne. Prostě projdu, zatřesu trochu hlavou a všude je bordel. Vypadá to jako obří lupy.

Výsledek: Zatím téměř žádný. Skoro není vidět, že tam ten heřmánek byl. Odrosty se skoro nehly, ale nevzdávám se, zainvestuji do heřmánku pořádného a ne do drtě z pytlíku (možná je to ten důvod) a budu pokračovat dál.

Teda ale ten bordel z toho... A vana zaliskaná... a všude to mám... A šla jsem se převlíct a následující kapka mě zase zasvinila i to druhé tílko.... och!

Že mi to za to stojí, někdy nad sebou jenom nechápavě kroutím hlavou. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 4:55 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Alue, zvláštní. Laughing Tak uvidíš, jak to bude vycházet dál. Taky to možná zkusím... Přemýšlím, jestli zkusit právě ten heřmánek, nebo natónovat dozlatova hennou/cassií nebo zkusit prolít obyč peroxidem. Popisovala to tady v nějakém vlákně Kataska.


Uvažuješ-li skutečně také o heřmánku, připrav se na monstrozní bordel a nejen to. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 5:47 pm    Předmět: Re: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

Alue napsal:
Opět se vracím, abych spamovala mnou ostře sledované téma o heřmánku:


Musím sa na tvojom opise smiať, lebo dnes som boj s harmančekom absolvovala aj ja Very Happy Konzistencia bola dobrá, ale na vlasoch vôbec nedržala. Dávala som si to nad vaňou a blato bolo po celej vani, len na hlave akosi chýbalo Laughing Vlasy mám ešte mokré, teda neviem povedať, či to malo nejaký účinok. Žiadne zázraky však nečakám. Po prvé som harmančeka mala naozaj málo a po druhé s hennou zatiaľ zvádzam tuhý boj pri zosvetľovaní Twisted Evil Nabudúce skúsim do blata z harmančeka pridať buď kondicionér alebo jogurt. Snáď sa to potom bude lepšie nanášať Laughing
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 6:13 am    Předmět: Re: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

já si míchám heřmánkovou kaši s medem a nanáší se to celkem dobře, i to zesvětluje... jen to vymývání Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 10:31 am    Předmět: Re: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

gaia136 napsal:
Musím sa na tvojom opise smiať, lebo dnes som boj s harmančekom absolvovala aj ja Very Happy ...Nabudúce skúsim do blata z harmančeka pridať buď kondicionér alebo jogurt. Snáď sa to potom bude lepšie nanášať Laughing


To je dobrý nápad. Dneska pojedu do města, tak nějaký jogurtík vezmu a budu zkoušet dál.
Teď mám pocit, že tam snad i trošku nějaký rozdíl je, ale tak strašně malinký, že to minimálně 2x budu muset zopakovat. Evidentně i heřmánek z pytlíčkového čaje funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 4:33 pm    Předmět: Re: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

Baffiny napsal:
já si míchám heřmánkovou kaši s medem a nanáší se to celkem dobře, i to zesvětluje... jen to vymývání Very Happy


Pridávaš iba med alebo aj nejaké oleje prípadne kondicionér? Väčšinou si dávam vlasové zábaly cez víkend, no asi to nevydržím a pustím sa do toho už zajtra. Nejaký recept by sa mi preto hodil Laughing
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2014 6:41 am    Předmět: Re: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

gaia136 napsal:
Baffiny napsal:
já si míchám heřmánkovou kaši s medem a nanáší se to celkem dobře, i to zesvětluje... jen to vymývání Very Happy


Pridávaš iba med alebo aj nejaké oleje prípadne kondicionér? Väčšinou si dávam vlasové zábaly cez víkend, no asi to nevydržím a pustím sa do toho už zajtra. Nejaký recept by sa mi preto hodil Laughing


Kondicionér doma ani nevedu, tak ten ne.. ale jednou jsem do toho dala i kokosový olej Smile ale většinou jen ta heřmánková kaše a med Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2014 12:03 pm    Předmět: Re: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

Baffiny napsal:
Kondicionér doma ani nevedu, tak ten ne.. ale jednou jsem do toho dala i kokosový olej Smile ale většinou jen ta heřmánková kaše a med Smile


Vyskúšam nabudúce ten med, ale určite pridám aj olej Smile

Včera som napokon robila svojský recept - harmančeková kaša, jogurt a prvýkrát som skúšala aj ricínový olej. Vďaka riciňáku to bolo ako lepidlo Laughing Ale aspoň to držalo na vlasoch a prekvapivo dobre sa to vymývalo. Zdá sa mi, že to trošku zosvetlilo, ale fakt iba trošku. Pri riciňáku ostávam, taký objem som nemala ešte po žiadnom oleji Smile Nabudúce ho však nariedim s kokosovým.
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Baffiny
21-40
21-40


Založen: 11.10.2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2014 3:01 pm    Předmět: Re: Výsledek z barvení heřmánkem Citovat

Vyskúšam nabudúce ten med, ale určite pridám aj olej Smile

Včera som napokon robila svojský recept - harmančeková kaša, jogurt a prvýkrát som skúšala aj ricínový olej. Vďaka riciňáku to bolo ako lepidlo Laughing Ale aspoň to držalo na vlasoch a prekvapivo dobre sa to vymývalo. Zdá sa mi, že to trošku zosvetlilo, ale fakt iba trošku. Pri riciňáku ostávam, taký objem som nemala ešte po žiadnom oleji Smile Nabudúce ho však nariedim s kokosovým.[/quote]

riciňák já používám zvlášť, nenapadlo mě to dát do té kaše... jsem si říkala, že to bych už nesmyla vůbec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.