Zesvětlení vlasů heřmánkem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ddf2f8d7709fcd9cc33fa7bde3344dd4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZebraLennon
8-20
8-20


Založen: 15.2.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 4:06 pm    Předmět: Citovat

Heřmánek je bezvadná věc,odvarem si přelívám vlasy už tři týdny (1x za týden) a vlasy mam po něm krásně heboučké,lesklé a řekla bych,že i světlejší.Používám normálně porcovaný Pickwick 100% heřmánek.Vím,že někteří lidé sem psali,že jim heřmánek vlasy vysušuje,ale já si nemůžu stěžovat,na moje vlasy je to skutečný balzám,s kopřivama zatim to nejlepší,co jsem vyzkoušela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 3:38 pm    Předmět: Citovat

ZebraLennon napsal:
Heřmánek je bezvadná věc,odvarem si přelívám vlasy už tři týdny (1x za týden) a vlasy mam po něm krásně heboučké,lesklé a řekla bych,že i světlejší.Používám normálně porcovaný Pickwick 100% heřmánek.Vím,že někteří lidé sem psali,že jim heřmánek vlasy vysušuje,ale já si nemůžu stěžovat,na moje vlasy je to skutečný balzám,s kopřivama zatim to nejlepší,co jsem vyzkoušela Smile


Tak tak. Smile A někdy je fajn i napatlat heřmánek a nechat působit...i když je fakt, že jsem přírodní blond...
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2016 7:37 pm    Předmět: Citovat

ahoj, s heřmánkem (a obecně přírodním zevětlováním) mám dobré zkušenosti. mám hnědé vlasy typu "med," a pokud jsem si v létě dělala po každém mytí oplachy (dvě pol. lžíce heřmánku 250 ml vody, odvar..zn. nasypat do vody, přivést pomalu k varu a mírně vařit cca 10 min, přidat pár kapek citr šťávy), vlasy mi krásně zezlátly. pokud ale jsem např. používala heřmánek mimo léto, kdy jsou vlasy přirozeně tmavší, byl onen přeliv méně přirozený, zřetelný, dělalo to spíš nažloutlý dojem. s heřmánkovou "maskou" nemám dobré zkoušenosti ... je zbytečná, stačí jen ten odvar, a už nesmývat; z heřmánků můžu doporučit nejlépe Grešíka ... s heřmánkem v sáčcích co běžně prodávají k pití se to vůbec nedá srovnat (Grešíkův je krásně sytě zlatý a voní jak kvetoucí pole)
jinak je ještě úplně skvělý šampon pro blond od alverde ... tam je myslím hlavní barvicí složkou rooibos a snad ještě nějaké barvicí rostliny, nedávno změnily trochu složení, a ten šampon je lepší než minulá verze
heřmánek, rooibos, a všechno tohle se však časem smývá, je proto potřeba barvit opakovaně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2016 8:23 pm    Předmět: Citovat

On se ještě šampon od Alverde na blond vlasy dá koupit? Myslela jsem, že ho přestali vyrábět... Kdysi mi moc nevyhovoval, ale jestli změnili složení, docela bych ho zkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 9:47 am    Předmět: Citovat

ladyquerida: jojo, stále ho mají.. a trochu pozměnily složení.. předtím byl med+chmel a teď je s chrpou a pšenicí (na něm je ale zezadu česká cedulka že je s medem a chmelem, vtipné Smile na tu chrpu a pšenici bych ani tak nedala:D, spíš obchodní finta:D , ale zdá se mi pozměněné celkové složení..áá teď koukám že už zase ve složení žádný rooibos není..nedávno tam byl?!Very Happy teď je tam "Centaurea cyanus flower extract" ...vypadá to že tým alverde taky rád experimentuje;)
jinak myje skvěle (a krásně oživuje barvu) já mám teď měďenou hennu která se mění spíš k té červenější ale tohle jí vždycky zase vrátí k měděné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 9:55 am    Předmět: Citovat

aha, ten latiňák, ten značí chrpu.. sem si říkala že je divný ten cyanidový přídomek.. pak ale tam v tom složení kromě sirnatejch sloučenin neni nic, co by mohlo barvit na blond :/ :/ ..asi si raději budu dávat ten heřmánek:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.