Jak na tento účes..?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61e3446b52e0beffc8b69a8d8c63cd7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 10:48 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Brutálně prostříhat, natužit, vyžehlit a natupírovat tu patku....A po umytí vlasů brečet, jak jich mám málo a jak bych si za tu blbost nakopala Twisted Evil Laughing Laughing

Laughing Laughing Za toto palec hore!
Inak, ja som si povodne myslela, ze sa slecna pyta na ten rybak. Hm, tak asi nie... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 9:35 am    Předmět: Citovat

Nicole - super popis - akorát jsi ještě zapomněla dodat: a přidat zhruba tunu laku. Wink
Jako nevypadá to zle, ale fakt pochybuju, že se toho dá dosáhnout nějakým nedestruktivním způsobem. A pokud člověk nemá opravdu kvalitní a silný vlasy, který přežijou takřka všechno (což ta slečna na fotkách evidentně jo), tak by si to asi učesal jednou, maximálně tak pětkrát, a byl by zralej na ostříhání. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ThisIsMe
0-7
0-7


Založen: 11.6.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 3:50 pm    Předmět: Citovat

Právě já mám těch vlasů opravdu hodně, takže myslím, že tenhle účes by vlastně vyřešil i můj problém Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 1:16 pm    Předmět: Citovat

No tak kdyžtak uvidíš, co to udělá. Jestli máš fakt zdravý, silný, hustý a odolný vlasy, tak by Ti je to napoprvý zlikvidovat nemělo. Na příliš častý nošení bych to ale stejně neviděla - a mezitím to nejspíš bude chtít vlasům dopřávat nějakou tu extra výživu a regeneraci.
Mám pocit, že na youtube byly (přinejmenším v angličtině) nějaký návody na emoúčesy, z nichž mi některý přišly celkem podobný (teda až na to, že tam do toho většinou vstupovaly i barvený/odbarvený prameny)- tak tam zkus mrknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 10:10 am    Předmět: Citovat

Tak tohle, dámy a pánové, je BRUTÁLNÍ účes. Strašně moc se mi líbí. Ale po něm ovšem musí být BRUTÁLNĚ zničené vlasy, ani si nedokážu představit, kolik tužidel apod. to spapalo.


A ještě jeden podobného ražení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 10:30 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že moc laku a tužidel to nespotřebovalo, protože mají na hlavě prostě nasazené formy ve tvaru zvířecích hlav, které už jsou oblepené vlasama Smile které pak už jen splývají s jejich vlastními vlasy dolů. Vždyť jde dobře vidět, že barvy vlasů na zvířecí hlavě, a vlasů rostoucích z hlav modelek, jsou úplně jiné. Ale vypadá to zajímavě, dobrý nápad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 1:13 pm    Předmět: Citovat

mam otazku, akym sposobom si vlasy rozdelite vzadu na hlave, ked chcete napr dva copy. tak aby to bola pekna rovna cesticka. ja to nikdy neviem, vzadu na hlave mam stale zmochlanec a vadi mi to. bola by som vdacna za rady
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 1:20 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
mam otazku, akym sposobom si vlasy rozdelite vzadu na hlave, ked chcete napr dva copy. tak aby to bola pekna rovna cesticka. ja to nikdy neviem, vzadu na hlave mam stale zmochlanec a vadi mi to. bola by som vdacna za rady


no já to dělám jehlicí, prostě na vrchu hlavy, na temeni, jak si ještě tam vidíš, dám jehlici a sjedu s ní rovně dolů, aby projela ty vlasy a druhou rukou to rozpůlím.. někdy to vyjde na 1. pokus, někdy až na 2.,3... ale co jsem se to naučila tak je to párada Smile snad je to pochopitelný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 1:26 pm    Předmět: Citovat

já tímhle Smile


_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

ten prvy hreben na obrazku mam. konecne viem na co ho budem pouzivat Very Happy

dakujem za odpovede a rady. idem trenovat Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.