Jak na tento účes..?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0eaa1fadecf9422e4a7cd66300257e16Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 10:27 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
tanka777 napsal:
mam otazku, akym sposobom si vlasy rozdelite vzadu na hlave, ked chcete napr dva copy. tak aby to bola pekna rovna cesticka. ja to nikdy neviem, vzadu na hlave mam stale zmochlanec a vadi mi to. bola by som vdacna za rady


no já to dělám jehlicí, prostě na vrchu hlavy, na temeni, jak si ještě tam vidíš, dám jehlici a sjedu s ní rovně dolů, aby projela ty vlasy a druhou rukou to rozpůlím.. někdy to vyjde na 1. pokus, někdy až na 2.,3... ale co jsem se to naučila tak je to párada Smile snad je to pochopitelný Smile

Já taky jehlicí Smile a když není po ruce jehlice, tak klidně i tužkou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 10:38 am    Předmět: Citovat

Nebo úplně nejjednodušeji - prstem, ten je vždycky po ruce Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 1:17 pm    Předmět: Citovat

http://www.stream.cz/newyou/684903-new-you-objemny-uces-a-la-cindy-crawford
Tohle vypadá hezky, ale místo laku bych ty vlasy po umytí přelila citronem a místo krepovačky bych udělala ten kousek z copánků. Ty copánky by možná udělaly objem ještě větší a citron vlásky zpevní i trochu uhladí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2012 11:39 pm    Předmět: Citovat

nevíte někdo jak dostat dohromady ty 3 copy dole na účesu Daeneris Targaerian? bohužel mám jen nekvalitní obrázek - tenhle účes měla v posledním díle první série - na konci. Nevím jak sem vložit obrázek - tak je v mé galerii Embarassed [/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 1:27 am    Předmět: Citovat

ASi nejdriv upletes ze stran nahore na bocich prevraceny francouzak. V prostredku hlavy spojis a zacnes plest normoš cop na tri obratky, jak je videt. Pak z vlasu, ktere ti zbyly kolem tvare a na bocich upletes o neco niz zas po kazde strane jeden prevracen francouzak. Dojdeš doprostred hlavy, vsechny copy dopletes do konce a zapletes z nich jeden tripramenny cop.

Ale kdo toto udela sam sameček, tak ma moje vrcholne uznani, me by asi upadly ruce a hlavne bych si na to nevidela. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alienor
161-320
161-320


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 202

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 8:47 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Dojdeš doprostred hlavy, vsechny copy dopletes do konce a zapletes z nich jeden tripramenny cop.



nojo, ale když se pozorněji podíváš, tak ona tam má ten poslední dolní cop strašně tlustý, vypadá to jako by byly 3 - jeden nahoře a dva pod ním vždycky po straně... tak leda mě napadá je prošít nějakým provázkem, nebo nějak zespodu mini pinetkami spojit, aby tak držely na sobě ty copy... snažím se si to uplést, tak až se mi poštěstí, nezapomenu se vyfotit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tinwe
0-7
0-7


Založen: 3.4.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 10:04 pm    Předmět: Citovat

Som to skúsila upliesť na segre podľa foto odtiaľto http://www.tumblr.com/tagged/daeneris ale po "chvíli" jej došla trpezlivosť Laughing
Mne to príde ako keby boli tie dva spodne copy spletené tým vrchným,ale nepodarilo sa mi to zrealizovať... Dobrú hrúbku mi spravilo rozdelenie vlasov zo stredného copu medzi pramene dvoch spodných a potom 6-pramenný cop.
Ale najjednoduchšie by to bolo proste upliesť tri copy a zošiť ich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 1:21 pm    Předmět: . Citovat

Ten účes by podle mě neměl být těžký. Ty horní dva jsou obyčejné copy vzaté z předku hlavy a spojené. Ten spodek jsou francouzské obráceně a zbytek je podle mě dělaný tak, že se pletou dva klasické copy a vždy vnitřní prameny se mezi nimi prohazují, takže jsou spojené, ale zároveň vypadají normálně. Vyzkoušela bych to, ale bohužel nemám nikoho s dlouhými vlasy poblíž... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:58 am    Předmět: účes ala Tarja T. Citovat

Ahoj nevíte někdo kde sehnat návod na tento účes: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_Bk0PlEIpa8 účes se objevuje např. v čase 2:14 (tam je vydět nejlíp) moc děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BadNicole8
21-40
21-40


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 3:51 pm    Předmět: Citovat

účesy z GOT a další historické dělá na youtubku tahle slečna:

kód:
http://www.youtube.com/user/LaDollyVita33/videos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.