Jaký účes máte dneska?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 115, 116, 117, 118  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1a074cb2c0008d6d5399fdb6822cd8d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 9:06 am    Předmět: Citovat

Nojo,do tohohle počasí je dobrá nějaká varianta "bobku" major Houlihanový (teda volnější a obecně nositelná - jak si člověk tu kebuli poleje, tak z toho pak má alespoň vlnky a nějakej ten objem... Wink Ale vlny z politý osmičky taky nemusej bejt špatný. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2015 10:42 am    Předmět: Citovat

V tomhle období veder u mě vede takovej ten zamotanej drdol. Prostě jak se ty vlasy nějak chytnou, nějak zmuchlají a nějak omotají gumičkou. Pokud potřebuju aby to nějak vypadalo, píchnu do toho kytku, mašličku, nebo dám čelenku a hurá na sluníčko Very Happy Vlasy jsem už týden nečesala a nemyla šampónem (jen vymáchala v rybníku) a nic se nemastí, ani strupy a vyrážky se nekonají a cuchání mě při tomto "účesu" netrápí. Jen si říkám, jestli to moc neškodí vlasům....jako že by se mohly nějak polámat nebo tak.....co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2015 9:35 am    Předmět: Citovat

Podle mě záleží dost na tý gumičce - ale předpokládám, že používáš nějakou rozumnou. Já to teda chytám skřipečkama, ale řekla bych, že tam moc velkej rozdíl nebude - a vlasy to snáší co do lámavosti podstatně líp, než když je mám rozpuštěný. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 9:54 am    Předmět: Citovat

To bych tam těch skřipečků musela nacpat, že bych to vyráběla hodinu Very Happy Takhle zamotám a jdu....teda většinou s tím i spím, druhý den to vypadá líp Wink Gumičku mám buď "šňůru od telefonu" nebo normální roztahanou z dmka (lepenou, bez toho kovovýho)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 12:08 pm    Předmět: Citovat

Takový ten dvakrát třikrát přeložený culík aka nejlínější drdol, jakýsi dělám. A co je horší, už tam je asi tři dny Laughing Když se rozpadne, tak vždycky přidám buď další gumičku nebo sponku...ale za pár hodin odcházím z domu, tak bych pomalu měla začít vymotávat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 1:10 pm    Předmět: Citovat

Dneska francouzský cop po straně a cancour zamotaný do nízkého drdůlku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2015 4:52 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
To bych tam těch skřipečků musela nacpat, že bych to vyráběla hodinu Very Happy Takhle zamotám a jdu....teda většinou s tím i spím, druhý den to vypadá líp Wink Gumičku mám buď "šňůru od telefonu" nebo normální roztahanou z dmka (lepenou, bez toho kovovýho)


Náhodou tři maličko větší skřipečky stačí i na husté vlasy do pasu. Viděno na Youtube a zároveň i ozkoušeno na vlasaté kamarádce. Jednoduše vlasy dát do culíku, pak zamotat a omotat (miluju češtinu) a připnout skřipečky jakoby ve tvaru trojúhelníku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 8:18 am    Předmět: Citovat

Včera celý den tento drdůlek https://www.youtube.com/watch?v=949zkvLyPCI a do té díry uprostřed jsem strčila pro ozdobu hřebínek se sovičkou Smile všichni mi to chválili (navíc jsem byla na veteránském srazu, takže tam to docela zapadlo Very Happy ), akorát jsem ho neměla tako bohatý jako slečna na videu, ale to ničemu nevadilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2015 11:51 am    Předmět: Citovat

To já si dneska střihla dva copky à la Pipi Dlouhá Punčocha Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 11:28 am    Předmět: Citovat

verushka1992 napsal:
Včera celý den tento drdůlek https://www.youtube.com/watch?v=949zkvLyPCI a do té díry uprostřed jsem strčila pro ozdobu hřebínek se sovičkou Smile všichni mi to chválili (navíc jsem byla na veteránském srazu, takže tam to docela zapadlo Very Happy ), akorát jsem ho neměla tako bohatý jako slečna na videu, ale to ničemu nevadilo Smile
Tak tenhle se mi nikdy nepovedl... Embarassed

Dnes po asi 14ti dnech rozpuštěné. Předtím to byl většinou cinnamon bun nebo francouzský či holandský cop s ocáskem stočeným do kolečka a přišpikovaným perkama.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 115, 116, 117, 118  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.