Jaký účes máte dneska?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 116, 117, 118  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6471da3f5663fa2bf4f32947b6529598Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2015 1:51 pm    Předmět: Citovat

Meadow, ony hodně jemný a skladný a kluzký vlasy na tenhle účes moc nespolupracujou, rády vytvářejí nechtěný "díry", kterejma ta hlavní masa vlasů propadává. Pokud teda nepoužiješ hodně laku. Ale když jsem ještě měla kratší, párkrát se mi to povedlo - ale co se pamatuju, bylo to vždycky buď po hennování nebo po aplikaci suchýho šamponu, kdy ty vlasy byly takový hrubší než jindy.
Jinak já se teď snažím v rámci protahování zad zkroucenejch od počítače trénovat most (přitom to byla taková hračka, když jsem byla malá, i ze stoje jsem to dávala), a furt nemůžu přijít na účes, ve kterým bych si nepřihmatávala vlasy a zároveň mi nevadil, když jsem na zpáteční cestě v tý mezipoloze, kdy je hlava opřená o zem. Zatím asi vede cop (teda v mým případě spíš copánek) omotanej okolo hlavy (kterej mám taky dneska na sobě), ale ideální to teda není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2015 10:32 am    Předmět: Citovat

Sakryš, tady to nějak uslo! Tak to probudíme... Very Happy

Dneska totéž jako poslední dobou hodně často, pokud češu účes... a to obyč cop. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2015 1:09 pm    Předmět: Citovat

Já dneska celkem výjimečně taky cop, teda francouzskej a s paranthou - protože mám čerstvě nahennovaný vlasy a tohle je jeden zmejch schnoucích účesů, ve kterým se dá vyrazit i mezi lidi (teda když už jsou vlasy jakžtakž proschlý) - a po uschnutí a rozčesání jsou z něj pěkný vlnky a objem (normální copový vlny mi moc nevyhvovujou, ale s paranthou to má fakt grády - takže znovu díky za inspiraci, Meadow, protože paranthu jsem se naučila díky Tobě a Tvým účesům pro skladné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 9:29 am    Předmět: Citovat

Jj, protože parantha dodá objem... a ty vlnky jsou pak z toho jiný jak normálně, že? Wink
Tak to jsem ráda, že slouží. Já ji dlouho nevytáhla, ale teď jsem ji měla někdy nedávno, tak třeba zas zopakuju.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 3:12 pm    Předmět: Citovat

Jojojo, taky jedu poslední dobou pouze v copech. Obyčejných, maximálně si posouvám gumičku. Co vlásky prořídly, tak se mi nic jiného dělat ani nechce, i když právě v tom copu je to dost vidět :/
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 5:18 pm    Předmět: Citovat

U mě dlouhodobě vede francouzský cop - je to hned učesané, nikoho neometám vlasy a zároveň mě nebolí za krkem jako z drdolu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2015 8:49 pm    Předmět: Citovat

Meadow - jojo, u skladných vlasů ta parantha udělá ty copový vlnky takový volnější, a navíc jsou zvlněný až do konce a není tam takovej ten rovnej konec, kterej mě u copových vln prostě štval. A taky mě u copových vln bez paranthy štve, že jak je ten cůpek fakt tenkej, tak ty vlasy jsou spíš krepatý než zvlněný. Prostě parantha rulez!
Já dneska už zase drdol, ale jak mám čerstvě umyto a nahennováno, tak ty vlasy jsou už zase jemný a rozlítaný, takže to, co přes Vánoce byl se vším tím pečlivě nasysleným sébem krásnej, jednolitej účes, je momentálně spíš vrabčí hnízdo. Ale zase jsou vlasy krásně heboulinký na dotek, jako hedvábí. Člověk holt nemůže mít všechno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 10:05 am    Předmět: Citovat

Jo, to je fakt, že ten konec rovný u těch vlasů z copu mě taky dere...

Člověk nemůže mít všechno... no to by se taky mělo tesat do kamene. Wink Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 30, 2015 3:45 pm    Předmět: Citovat

Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 2:09 pm    Předmět: Citovat

Jupí, dneska se mi povedlo udělat první Celtic Knot sama na sobě! Ne teda klasicky vzadu, jen na boku - abych na to viděla v zrcadle... ale i tak mám radost. Pravda, vlasy jsou celkem mastné, mám před mytím, takže po umotání uzle jsem je stáhla do culíku a není to úplně šťastná kombinace. Ne obecně, obecně by to šlo, ale nějak to aktuálně úplně nesedne, jak jsou ty vlasy v jiné pozici, než když jsem to vázala. Ale nechtělo se mi to předělávat... Příště nejdřív udělat culík bez těch dvou pramenů, co se použijí na uzel, a pak teprve vázat a položit uzel na ty už stažené vlasy. A líp přizpůsobit "sklon" těch pramenů, aby to prostě líp lehlo. No ale aj tak, jsem ráda, je to posun, doposud se mi Celtic Knot dařil jen na někom jiném a i to s obtížemi .
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 116, 117, 118  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.