Hodnocení skladeb
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 807, 808, 809  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a34a7cd9d70bc8b6db781300752d386Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 7:16 pm    Předmět: Citovat

hm hm... tohle není můj šálek čaje, ale rozhodně je to zajímavé. Pro podporu mé melancholické nálady... 5 bodů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 2:08 am    Předmět: Citovat

Tak dlouhé skladby mi vůbec nejsou cizí. Obvykle mě skladba pod 10 minut nezaujme, ale spíš je to tím, že pokud je skladba dlouhá (a tím nemyslím tekkno Laughing ), tak má příběh a má mi co říct. Tahle je krátká časově, ale pro mě dlouhá na poslech... Působí na mě hrozně negativně, možná tím zpěvem, který mi vůbec nesedí Neutral Mám pocit, jako kdyby mě zahalovala něčím chladně špinavým, co mě svazuje... Po poslechu se cítím úplně vyprázdněná Laughing

žel jen 2/10


(jinak tuhle hru hrajem na metalforu, sice to vypadá, že je to v jednom stylu, ale metalů je x desítek druhů a každý poslouchá něco jiného, takže to také často vře, ale tam je to celkově hodně divoké, tam je to hlavně jako hlavní topik dne Very Happy - jinak jde opravdu jen o vyjádření vlastních pocitů/postojů, které má člověk při poslechu, žádné odborné zhodnocování Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Děkuji vám za názory. Příjemně mě překvapilo, že jste Frogs neodsoudili, pravda, chce to více důvěry a odvahy Laughing Hm, dodám, že já jsem také na ty dlouhé songy.

Další ochutnávku servíruje Nicole, prosím.

Kath: On ten styl právě je dost depresivní a nemá v lidech spouštět pozitivno. Chápu, jak to myslíš. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 8:29 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=mda0En6Hgik&feature=related


Nemůžu najít na youtube lepší vzorek této kapely, takže takhle.... Kdyžtak někdo dejte tip, odkud se sem dají linkovat písničky Wink

Kdo a proč spáchal tuhle, napíšu později Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

jó, tak tohle já můžu, na podobný styl ráda pařím Smile Mě se to líbí - 9/10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:54 pm    Předmět: Citovat

Ja to ani nedokazala doposlouchat do konce. Tuhle hudbu snad někdo vynalezl proto, aby byla Morgyš-odpuzovací Very Happy Jen to slysim a uz zdrham - nevidim (resp. neslysim) v tom hudbu.
1/10
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 11:23 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ja to ani nedokazala doposlouchat do konce. Tuhle hudbu snad někdo vynalezl proto, aby byla Morgyš-odpuzovací Very Happy Jen to slysim a uz zdrham - nevidim (resp. neslysim) v tom hudbu.
1/10


Pod to se podepisuju, Kassy-odpuzovací je to taky. Z toho by mě za chvíi tak akorát rozbolela hlava. Stopla jsem to na začátku druhé minuty a pak jenom zběžně projela, jestli tam nebude nějaký (pro mě) poslouchatelnější kousek. Asi ne.
1/10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 12:05 am    Předmět: Citovat

Misch napsal:

Kath: On ten styl právě je dost depresivní a nemá v lidech spouštět pozitivno. Chápu, jak to myslíš. Smile


Tak depresivní (atmosférickou) hudbu opravdu hodně můžu. Pravá emoční esence... Ale je deprese a deprese. Jedna je krásná, příjemná, druhá mě dráždí. To je bohužel druhý případ... Lidské emoce na hudbu jsou holt nevyzpytatelné, je krásné sledovat, jak to každý vnímáme jinak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 12:09 am    Předmět: Citovat

K Union

Tak rockec já můžu, zvlášť tenhle energický Smile I když už jsem ho dlouho dlouho neslyšela, ale jakmile se naskýtá možnost jej slyšet, nebráním se. Zvlášť naživo si ho spřízněný člověk vychutná nejvíc, atmosféa kolem, fandové, ze kterých ta energie úplně tryská. Moc fajn poslech na večer. Sice je to úplně mimo od mého současného hudebního zaměření, ale

9/10 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 8:40 am    Předmět: Citovat

Tak akovou hudbu já i můžu, tohle je příjemné, energické, ale chybí tomu nějaké to je ne sais quoi. Viděla bych to tak na 7/10.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 807, 808, 809  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.