Pátrací vlákno, aneb jak se to jmenuje
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e7e01600ad1ad6f48f470887e938362Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:05 am    Předmět: Pátrací vlákno, aneb jak se to jmenuje Citovat

Zakládám nové vlákno a nevím, jestli se ujme. Dala jsem to do hudby, ale patřilo by to i do filmu a televize nebo literatury. Myslím, když si nemůžeme na něco vzpomenout, nebo nevíme, co to bylo za herce, za písničku, kdo to zpíval, jak se jmenoval ten film, tak bychom si mohli pomoct. Jinak by to možná patřilo do retra, ale můžou to být i současné věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

ju osminko - super!!!!

Marně pátrám po jedné staré písničce z mládí - ovšem nevím ani název, ani kdo ji zpíval ( anglicky) - takže mně nikdo nepomůže...leda bych ji tu kousek zazpívala? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
...leda bych ji tu kousek zazpívala? Laughing

Laughing Laughing Tak to bylo dobry Smile)
Ja zase patram po pohadce. Pohadce, kterou jsem videla straaasne davno, kdyz mi bylo cca 8. A davali ji na 2ce Rolling Eyes Pamatuji si jen utrzky, ale vim, ze tam byla princezna Agnes a tusim, ze mela plnou zahradu zkamenelych napadniku Smile Jinak celkove pohadka pry ponura a depresivni....ale me se moc libila Very Happy a od te doby jsem ji nevidela. Nevzpomene si nekdo? Wink
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 12:23 pm    Předmět: Citovat

eltecko - ta se jmenuje O Janovi a jeho podivuhodnem priteli. Moje oblibena, natacena na Bouzove Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blueberry39
8-20
8-20


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

eltecko napsal:
ilona napsal:
...leda bych ji tu kousek zazpívala? Laughing

Laughing Laughing Tak to bylo dobry Smile)
Ja zase patram po pohadce. Pohadce, kterou jsem videla straaasne davno, kdyz mi bylo cca 8. A davali ji na 2ce Rolling Eyes Pamatuji si jen utrzky, ale vim, ze tam byla princezna Agnes a tusim, ze mela plnou zahradu zkamenelych napadniku Smile Jinak celkove pohadka pry ponura a depresivni....ale me se moc libila Very Happy a od te doby jsem ji nevidela. Nevzpomene si nekdo? Wink


Nemohla by to náhodou být O Janovi a podivuhodném příteli? Princezna Agnes, děsivá strašidelná atmosféra,...Sama ji neznám, to vše jen google, imdb a csfd Very Happy Wink

Pozdě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:39 pm    Předmět: Citovat

Vlákno chválím a rovnou ho vyuziju... Very Happy



Už dlouho sháním název filmu,který jsem viděla už dávno.Vím že tam šlo o kauzu rodiču s dětmi(myslím že 2 kluku)kde v podstate byli oba rodice obvineni ze zneuzivani svych synu,kteri ale byli k odsouzeni svych rodicu navedeni.Nevim moc si nevzpominam,myslim ze to byl nejspis americky film podle skutecne udalosti.Myslím ze z toho popisu se toho moc vymyslet neda...ale kdyby tu prece jen nekdo vedel budu rada Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:54 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
eltecko - ta se jmenuje O Janovi a jeho podivuhodnem priteli. Moje oblibena, natacena na Bouzove Wink

blueberry39 napsal:


Nemohla by to náhodou být O Janovi a podivuhodném příteli? Princezna Agnes, děsivá strašidelná atmosféra,...Sama ji neznám, to vše jen google, imdb a csfd Very Happy Wink

Pozdě Laughing

Wau Smile Super holky, diky za promptni reakce Smile Zkusim to postahovat Twisted Evil
_________________
Zivot se meri na okamziky, ktere se dotknou vaseho srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blueberry39
8-20
8-20


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

Kačenka1910 napsal:
Vlákno chválím a rovnou ho vyuziju... Very Happy



Už dlouho sháním název filmu,který jsem viděla už dávno.Vím že tam šlo o kauzu rodiču s dětmi(myslím že 2 kluku)kde v podstate byli oba rodice obvineni ze zneuzivani svych synu,kteri ale byli k odsouzeni svych rodicu navedeni.Nevim moc si nevzpominam,myslim ze to byl nejspis americky film podle skutecne udalosti.Myslím ze z toho popisu se toho moc vymyslet neda...ale kdyby tu prece jen nekdo vedel budu rada Smile


Laughing - http://www.csfd.cz/film/17611-zeptejte-se-mych-deti-just-ask-my-children/ Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:03 pm    Předmět: Citovat

No téééda Shocked,to bude ono Very Happy.Opravdu děkuju už ten název sháním nějakej ten pátek Very Happy ...a vida.Máš muj dík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 4:34 pm    Předmět: Citovat

Tak na té pohádce o Janovi a jeho podivuhodném příteli nejvíc miluju ten závěrečný svatební pochod, takové ty fanfáry.
Ilono, taky se nemůžu dopátrat dvou písniček co jsem slýchávala kdysi na zábavách. Třeba mi nějaký zdejší metalista pomůže.
Jedna je od Helloween a zpívá se tam asi přibližně: with my heart, with my soul, nevím, možná blbě slyším, nemůžu najít ani v žádné diskografii nějaký název, co by tomu odpovídal. Zpíval to nějaký vlasáč na castingu do X faktoru.
A druhá, myslím že má úplně obyčejný název I love you a žila jsem v domění, že je od skupiny Accept, ale taky jsem to nikde nenašla. Existuje to vůbec? A nezpívá to někdo jiný? Naposledy jsem to slyšela za svobodna a měl by to být ploužák, takový drsně zpívaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.