Čaj, čajovny, čajování...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0d1158556ecaf2009008317878ca87c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 7:57 pm    Předmět: Citovat

Karob napsal:
často chodím do Jedné básně pod nuselskými schody. Je tam vcelku útulně. V pravé části jsou asi 4 stolky bez židlí a zouváním. Nalevo je sezení na židlích, asi 5 stolů. Oblíbil jsem si dopražované Gruzínce od Petra Siče, mmmm Smile


V rámci našich "čajových střed" jsme tam zavítali před dvěma týdny a nadšení veliké, bylo tam narváno a není divu - čaje super, obsluha příjemná, prostředí jak z říše snů a navíc tam dělají skvělé polívky s domácím chlebem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2015 8:11 pm    Předmět: Čajovna POD STROMEM ČAJOVÝM Citovat

Minulý týden jsme zašli POD STROM ČAJOVÝ v Mánesově ulici na Praze 2. Čajovna je útulná, poklidná a taková příjemně domácí - člověk si buď může sednout na zem, nebo za pořádnej masivní dřevěnej stůl, kde mu ihned zapálí svíčku v solný lampě. Atmosféra opravdu na pohodu - jsou tam k dispozici zajímavý starý knížky...no ale abych nezakecala to hlavní, tedy čaj - měla jsem oolong, kterej voněl jako sněženky deroucí se z pod tajícího sněhu... byl dobře připravenej a obsluha - mladej vlasatej klučina - o čaji něco ví. Nemám nic, co bych vytkla - ideální místo, kam se jít zavrtat když máte za sebou v práci "den blbec".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2016 7:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, přispěju do diskuze vlastní zkušeností se sypanými čaji Smile.

Pokud vás trápí urologické problémy, rozhodně kupujte Species urologicae Planta od Lerosu, ale ten sypaný! Cena ku množství je super a opravdu funguje. Já mám od malinka chronické záněty, celé močové cesty přeoperované a tohle je čaj, bez kterého bych se žádnou zimu neobešla. Hned jak vím, že začíná zánět, piju tento čaj a stopy po zánětu zmizí do jednoho dne, pak pro jistotu ještě pár dní piju. A když je zánět rozlezlý, čaj ho vyléčí do tří dnů s jistotou.
Chuťově mi moc nejede a rozhodně ho nepiju preventivně - je to léčivý čaj a tak vážně jen když mám podezření.

Chuťově mi sedl ibiškový čaj, který mám moc ráda i teď v létě. Je krásně červený a správně kyselý. Mimo jiné s ním zalévám hennu Smile.

Na běžné pití mám zelený v nálevových sáčcích, což je bohužel oproti těm zeleným sypaným úplně někde jinde Sad. Ale co už nadělám.

Jinak uvažuji o koupi Bhringaraj, na který mě navnadilo jedno fórum. A pak nějaký ženský, na psychiku a na bolestivou menstruaci. Tak pokud nějaký můžete doporučit, raďte Very Happy! A prosím, ať nemá takové schopnosti, že by dokázal ovlivnit HA.

Mimochodem, je nějaký čaj, který má na vaše vlasy pozitivní vliv, když ho jím opláchnete třeba po sprše?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 4:07 am    Předmět: Citovat

úplně obyčejný zelený čaj v sáčcích. Ale je nutno pohlídat čas, ať se nelouhuje zbytečně dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 8:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj, nemáte prosím tip, kde sehnat dobrý sypaný zelený čaj s vanilkou? Smile Moc ho mám ráda, jen se špatně shání :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 8:56 am    Předmět: Citovat

Uííí, zelený s vanilkou? To musí být zajímavá kombinace. Nemám pocit, že bych se s tím někdy byla už setkala... Jestli seženeš, dej vědět, kde - ráda bych vyzkoušela. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 8:59 am    Předmět: Citovat

Černý s vanilkou dělá Oxalis, ale na kombinaci se zeleným čajem jsem nikde nenarazila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2016 12:28 pm    Předmět: Citovat

A co koupit čistý zelený a smíchat ho s vanilkovým luskem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mydloch
0-7
0-7


Založen: 14.8.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 9:40 pm    Předmět: Citovat

Co dát na pár dní lístky zeleného čaje mezi vanilku, on by měl aroma do sebe natáhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2016 8:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, chystáte se na Čajomír?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.